Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolver za precizno
Še 1x sem pregledal slikce - "Potrebo" po bruniranju kaže le ploščica, ki se jo odvije...Vsak pošten puškar ti lahko to lepotno napako odpravi proti plačilu ene pijače, če že nočeš, da bi naredil gratis. Revolver je letnik 1966 ( glej slikce ).
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
(28-07-2019, 01:29)Slycer Napisal: Za vpis in nabavno sem čez uc rekel 40 ampak bo nekaj čez 50.

Strošek bruniranje me zanima predvsem iz firbca, na natančnost itak nima vpliva. Sploh nisem kaj prida strelec ker nimam časa za trening. Vseeno pa sem dovolj picajzlast da če se nekaj da urediti poskusim urediti.
Brez zamere,pa ti res rabiš revolver za precizno,če nimaš časa trenirat,kaj šele potemtakem da bi hodil na tekme?!Da nisi eden od mnogih športnih strelcev ki imajo orožje za drugim kazati.
Lp.
Odgovori
Človek vpraša nekaj enostavih vprašanj, pa dobi prepričevaja o tem kaj je prav in kaj dobro, celo osebnostni profili se najdejo.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
Pa naj ga ima za drugim kazat, kaj te briga? Mu ga boš ti kupil?
Odgovori
Saj ni hudega, me ne gane kaj preveč. Hvala vsem za odgovore, sem dobil kar sem rabil.
Odgovori
(28-07-2019, 07:40)357 Napisal: Še 1x sem pregledal slikce - "Potrebo" po bruniranju kaže le ploščica, ki se jo odvije...Vsak pošten puškar ti lahko to lepotno napako odpravi proti plačilu ene pijače, če že nočeš, da bi naredil gratis. Revolver je letnik 1966 ( glej slikce ).

Kako ves po slikicah da je ‘66?
Odgovori
Po žigu.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Glede na Standard Catalog of Smith & Wesson:
...
1965 K605878-K658986
1966 K658987-K715996
...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)