Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obvezna oprema
#1
kaka prva pomoč pa žarnice itd...tole tole


Priponke Male slike
   
Odgovori
#2
Clap Clap
Odgovori
#3
DOBRA!
[Image: clapping.gif]
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#4
Mah, to je šminkeraj.
Imam jaz pomočnika na kmetiji, korejskega volkca, lahko štiri strelce na kesonu peljem, spredaj pa je sedež za 3.  Whistle
Odgovori
#5
Mogoce kaka slikica kako izgleda....?
Ta volkec
Odgovori
#6
Prav svojih fotk nimam... takle je: http://www.shortandabbott.co.uk/files/si...00-001.jpg
Odgovori
#7
Supr izgleda pa je tudi funkcionalno?
Nekoc sem hotel nekaj takega za drva.....
Sam ok zdj smo vn iz teme?
Sam se sarca gor zmontiras al pa gatlinga pa si zmagu
Odgovori
#8
Ta kojot je naš najbolj uporaben pomočnik: prevažanje drv in vseh vrst pridelkov (nosilnost 500kg), odvažanje vej, trave na kompost, zemlja, pesek.... pozimi pluženje snega (spredaj ima hidravliko), za nabiranje gob in borovnic in prevažanje na delo v gozd (v traktorju ni toliko prostora za vse, od motork do malice)... ali na strelišče na gozdni parceli (da ne bova čisto off-topic).... enostaven za vožnjo (brezstopenjski menjalnik) in zelo stabilen. V bistvu ga žena še več vozi, kot jaz.
Odgovori
#9
Res luštna stvarca.......ali je pod sedežem kaj prostora za kako "železje"?
Odgovori
#10
Ne, pod sedežem je motor. 
Sem pa videl neke bolj "military" opremljene, imajo na strehi nosilce, pa zadaj in ob strani.... guglaj recimo John Deere Gator (šest kolesniki, goseničarji... pa še več sedežev, itd...), samo John Deere je  dvojna cena napram temu mojemu korejčku (ki ima sicer japonski motor in ameriški menjalnik), ker je pač John Deere...
Odgovori
#11
JRC imamo tud pr nas tako zadevo z VELIKO prostora pod sedežem...ob priliki poslikam Hand
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)