Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MagxxTech 115 gre
#1
V roke sem dobil neki teh čudnih tulcev ki imajo ustavljen obroček videl sem tudi PPU 
narejen na isti način in prosu uporabnika za neki nabojev, ki sem jim pomeru IPSC faktor
ki nikakor ne ustreza nobeni dinamični disciplini ne glede na začetne črke...
Torej nelegalno strelivo z  FAKTORJEM 116 minimalni dovoljeni je 125...ne uporabljajte vsaj za IPSC Not


Priponke Male slike
   
Odgovori
#2
Zastoji (tulec ostane v ležišču, potrebno ga je izbiti) s tem strelivom pri GP x-calibur(skoraj na vsak strel), GP K100 (cca na 20 strelov), HK VP9 (cca na 10 strelov), začuda Tanfo S2 brez zastojev (130), glock 17 brez zastojev (50)  Thumbdown
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#3
Zastoji tudi na Tanfoglio. Preglejte nove naboje- so deformirani. Probali na Glocku isto zastoji.
Odgovori
#4
Bil ta vikend na tekmi v Avstriji - tudi tam jih nihče ne mara. Mislim, da gre za Igmanovo proizvodnjo.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#5
Strelivo je proizvod Tovarne "Pobjeda Goražde" tisti naboji z jeklenim tulcem so zgleda problematični medeninasti pa delajo bp. Lp!
Odgovori
#6
Sem danes pobral nekaj teh čudnih tulcev - kaj se zgodi če mi zaidejo v prešo z običajnimi?
Odgovori
#7
(17-06-2016, 20:20)kimber Napisal: Sem danes pobral nekaj teh čudnih tulcev - kaj se zgodi če mi zaidejo v prešo z običajnimi?

nič sam smodnik se ti bo stresu ker je tulc poln ...
Odgovori
#8
Pravtako je imel prijatelj na CZ SP-01 Shadow zastoje,medeninasti pa delajo super in lepo grupirajo,sam sem ih kupil 500 za preizkus i vse postrelil b.p na CZ TS
Odgovori
#9
Jaz sem.jih tudi kupil.in sem danes ko sem polnil naletel na to sranje v tulcu...
Jaz nisem.bil zadovoljen z njimi..
Odgovori
#10
Živijo lih tako za info, imam GLOCK 34 in sem jih postrelil 500 kom brez zastoja, zdaj mi je ostalo še 500 medeninastih ko jih postrelim bom poročal.
Odgovori
#11
(17-06-2016, 20:25)jabolko Napisal:
(17-06-2016, 20:20)kimber Napisal: Sem danes pobral nekaj teh čudnih tulcev - kaj se zgodi če mi zaidejo v prešo z običajnimi?

nič sam smodnik se ti bo stresu ker je tulc poln ...
Hvala.
Odgovori
#12
pri cca 1000 postreljenih, celo 1 squib load (potrebno je bilo izbiti kroglo iz cevi)
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#13
Wait for it ....lol
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#14
ja...
9x21
9x19
Odgovori
#15
(30-06-2016, 22:10)poltergist Napisal: Wait for it ....lol

Fantje polnite druge ni in stran od tega sranja...sem umes še parkrat pomeru če lih dobim kje kak naboj in nikoli ne veš kaj boš nameru...
od 116 do 126 ipsc faktor, tale na sliki je pa sploh super Bow
Odgovori
#16
(30-06-2016, 22:20)šimek Napisal: ja...
9x21
9x19

ja ma navadno so vsak v svoji škatli ...je verjetno to mislu al kaj
Odgovori
#17
(30-06-2016, 22:20)šimek Napisal: ja...
9x21
9x19

ja...sploh ko Pobjeda Gorazde dela 9x21 samo z brass case. Steel case pa samo v 9x19. Pa tudi če bi jih..je nekako uncool pakirat to v škatlo od 9x19, ane :)
Javim kakšna je štampiljka na dnu tulca
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#18
še štampiljka od dotičnega naboja, da ne bo dileme kateri kaliber je  klik
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#19
ti, a pol je un ta majhen 9x17
Odgovori
#20
Vsaj OAL je isti :-D
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)