Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelišča-Dolenjska
Pozdravljeni,

sem na novo pridružen član foruma in me zanima če je kdorkoli doma z dolenjske in tu tudi strelja, ter bi mi bil pripravljen podat kakšno informacijo o strelskih klubih in streliščih na dolenjskem, kje so, kdo so kontaktne osebe, če lahko na ta strelišča pridemo streljati tudi zunanji ipd. Forum in zemljevid strelišč sem že pregledal, pa ne najdem kaj dosti, razen strelišča nekje pri Straži, o katerem pa na internetu ne najdem prav nobenih podatkov.

Najlepša hvala za kakršne koli informacije!
Odgovori
Ti kar povem jaz, da je stanje IZREDNO slabo.

Delamo pa na tem, da bo boljše.

LP
Odgovori
(19-06-2016, 09:26)matejo Napisal: Ti kar povem jaz, da je stanje IZREDNO slabo.

Delamo pa na tem, da bo boljše.

LP

Saj nekako tako se mi je zdelo, ker kolikor brskam po internetu najdem bore malo, zato pa sprašujem še tukaj, če se mogoče strelja kje kake bolj privat variante, pa če je kdaj seveda mogoče prit pogledat. 

Kaj pa planirate, če smem vprašat?
Odgovori
V Google sem vtipkal "strelišča dolenjska", pa jih je kar nekaj ponudilo.  Če ni telefonske, je pa zagotovo naslov. Tudi na FB se kaj najde. Kdor želi, nas najde.

SK RAFAL, Novo mesto
Odgovori
(19-06-2016, 20:39)ron Napisal: V Google sem vtipkal "strelišča dolenjska", pa jih je kar nekaj ponudilo.  Če ni telefonske, je pa zagotovo naslov. Tudi na FB se kaj najde. Kdor želi, nas najde.

SK RAFAL, Novo mesto

Ponudilo je več zadetkov strelišča na "dolenjski cesti". Pa dajmo kar nardit seznam dolenjskih strelišč, kjer se da streljat z 9mm - dinamično, recimo:

1. strelišče SK Rafal (10km iz Novega mesta)
2. ?
3. ?
Odgovori
(20-06-2016, 10:52)matejo Napisal:
(19-06-2016, 20:39)ron Napisal: V Google sem vtipkal "strelišča dolenjska", pa jih je kar nekaj ponudilo.  Če ni telefonske, je pa zagotovo naslov. Tudi na FB se kaj najde. Kdor želi, nas najde.

SK RAFAL, Novo mesto

Ponudilo je več zadetkov strelišča na "dolenjski cesti". Pa dajmo kar nardit seznam dolenjskih strelišč, kjer se da streljat z 9mm - dinamično, recimo:

2. ?
3. ?

Točno tako, poda 10 zadetkov za strelišče na Rudniku. Za Novo mesto sem našel samo klub Sagitarius (če sem pravilno napisal), za katerega ni nobenega kontakta in informacije če sploh obstaja. Drugo najbližje kar sem našel pa je v Sevnici, zato sem se pa obrnil na forum, v želji še po kakšnih drugih informacijah s prve roke. Se pa zahvaljujem za informacijo glede SK Rafal, čeprav podano v ne najbolj prijazni obliki Smile
Odgovori
Kaj pa tole, si že kaj gledal?

http://www.strelec.si/klubi-in-drustva/

Sicer pa Guglaj za "strelski klub",  "strelsko društvo" ... pa jih boš kar nekaj našel...
Odgovori
(21-06-2016, 13:42)JRC Napisal: Kaj pa tole, si že kaj gledal?

http://www.strelec.si/klubi-in-drustva/

Sicer pa Guglaj za "strelski klub",  "strelsko društvo" ... pa jih boš kar nekaj našel...

Sem pregledal to in zemljevid strelišč, v poštev mi pride Sevnica, od Črnomlja in Kočevja pa mi je bližja Ljubljana. V Trebnjem se strelja z zračnim orožjem, prav tako se z veliko kalibrskim naj nebi streljalo v Ivančni (po mojih informacijah). Od strelskega društva Sagitarius pa ne najdem nobenih informacij. Našel sem edino še Strelski klub Rojal v Nm, kamor moram poklicat in se pozanimat s čim se strelja in glede njihovega strelišča, če ga imajo.
Odgovori
Pozdravljen

Pokliči njih,mogoče ti lahko pomagajo.

Strelski klub Orto
Rožna ulica 6
8233 Mirna

Lep pozdrav
Marko
Odgovori
(20-06-2016, 10:52)matejo Napisal:

SK RAFAL, Novo mesto

2. Strelsko društvo Straža
3. ?
Odgovori
Zdravo! 
Sam sem clan drustva sagittarius in drustvo normalno deluje.
Streljat hodimo v peskokop na gace kjer je urejeno strelisce in sicer strelja se s pistolamina 25m in pa s puskami na 100m. Strelja se ob nedeljah dopoldne okrog osme ure se zberemo in zacnemo pokat. Strelisce je namenjeno clanom kluba sicer pa ce bi rad kdo prisel pogledat ce mu zadeva odgovarja pa fantje ne komplicirajo prevec Wink

eno strelisce je tudi v brezovici pri orehku(pribliizno 10 km iz nm) kjer fantje strelajo na kratke razdalje pa mislim da tudi dinamicno in na keglje. ce se ne motim je strelisce kluba rafal...  Streljajo ob nedeljah oz po dogovoru
Odgovori
... pri gradu Prežek je večji kamnolom ...
... kolikor se spomnim, je lokacija precej osamljena in težko dostopna iz ostalih smeri ...
... glede na konfiguracijo "jame" bi bilo možno izvesti streljanje na 200+ metrov ...
... ali je sploh kdo iz vaših koncev razmišljal o tem, da se poveže z upravljalcem kamnoloma in se dogovori za "posebejnamensko" uporabo?

lp upor500

P.s.: Če se kdo na osnovi tega zapisa uspešno dogovori, pričakujem častno doživljenjsko članstvo v klubu z možnostjo uporabe lokacije ...  Nod
Odgovori
Mi je zelo žal, če si razumel moj odgovor kot "neprijaznen", vendar, kot sem napisal ; glede na to  da sem jaz dobil dovolj podatkov na guglu, ni res, da nič ne najdeš. Zato sem pa napisal temu primerno, za kar se ti ponovno opravičujem.
Odgovori
(26-06-2016, 19:47)ron Napisal: Mi je zelo žal, če si razumel moj odgovor kot "neprijaznen", vendar, kot sem napisal ; glede na to  da sem jaz dobil dovolj podatkov na guglu, ni res, da nič ne najdeš. Zato sem pa napisal temu primerno, za kar se ti ponovno opravičujem.

Napisal sem v prvem postu da ne najdem kaj dosti glede kontaktnih številk in lokacij strelišč, sem pa vaš SK Rafal potem našel na facebooku ko si ga omenil. 
Se vam pa vsem najlepše zahvaljujem za informacije!
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)