Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] 2.tekma PP SZPS 2016 - pištola & revolver
Rokenrol,

za razlago sem dal en plus za ugled na forumu.

Glede objave popravljenih rezultatov mislim, da bi bilo prav, čisto po človeški liniji, da bi ob objavi bilo napisano pojasnilo,
-kaj je šlo narobe,
-kaj je bilo popravljeno in
-kdo je sprejel odločitev.

Verjamem, da bi bilo potem manj hude krvi, ker sem prepričan, da so vsi delali z dobrim namenom,
le da je zadeva malo sfižila.
Odgovori
(08-07-2016, 20:26)mšimek Napisal: Rabil bos še kladivce, kombinirke, špiccange, rorcange, smirgl papir, stango za izbijanje kugl,celo vrsto inbus ključev, apciger, dvigalko.....

Nekaj še manjka:  zelo so uporabne tudi električarske klešče za stiskanje kabelskih čeveljčkov. S takimi kleščami so menda poštimali napihnjeno cev na pištoli  (krogla obtičala v cevi...). Mrgreen
Odgovori
Eek Ok, zdaj mi je jasno, zakaj imate tako velike kufre  Whistle
Nasteto orodje imam, ne vem pa, kaj bo potem zena doma pocela, ce bom vse na tekmo odnesel   Mrgreen
(Dvigalko? Kaksno dvigalko? Imam 7 tonsko za traktor, a bo v redu?)
Odgovori
(08-07-2016, 20:26)šimek Napisal:
(08-07-2016, 18:23)JRC Napisal: Ce ze tece debata, naj povem, da se povsem strinjam s tem, kar je napisal Rokenrol.
Zaradi moje napake ob prijavi preko interneta, sem bil uvrscen v Open, ceprav sem na obrazce pred tekmo napisal Standard.
Meni je za rezultate seveda vseeno, saj sem zeleni zacetnik  Mrgreen in sem zmagovalec, ce ne dobim DQ....in ce merki ostanejo na pistoli.
(Ko smo ze pri merkih: se javno se zahvaljujem Alesu, ki mi je posodil rezervnega, sicer bi sel po treh progah samo se na pivo....se je pa zelenec za drugic naucil, da je rezervne dele bolje imeti s seboj, kot pa doma v kovcku  Whistle )

Bottom line: ne se kregat, treba je skupaj drzat, ze tako je ta sport nekaksen nebodigatreba za vecino "peace, ljubav, bok" multikulti drzavljanov  Hand
Rabil bos še kladivce, kombinirke, špiccange, rorcange, smirgl papir, stango za izbijanje kugl,celo vrsto inbus ključev, apciger, dvigalko.....

Šimek tole si pozabil, skori morš imet z seboj...

Priponke Male slike

Odgovori
Lahko tudi tole

[attachment=5171]
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)