Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cz sport 2 - plusi in minusi
#1
Ziv, zanima me kako ste lastniki  czejk 2   zadovoljni z nakupom,  je vredna denarja ?
Odgovori
#2
(29-06-2016, 01:29)horacij Napisal: Ziv, zanima me kako ste lastniki  czejk 2   zadovoljni z nakupom,  je vredna denarja ?

Vredna denarja, brez skrbi:), če boš jo kje našel jo kar takoj kupi.

Minusi mi niso poznani, streljam z njo vsak teden 2x že 4 leta brez enega samega problema ali zastoja.
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#3
+
Sigurno najboljša izbira za razmerje cena - kvaliteta!

-
Jih ni za dobiti, vse razprodano!
Odgovori
#4
Vprasanje je samo za kaj bi ti to pistolo uporabljal? Ce imas v mislih precizno streljanje je to odlicna izbira, vredna vsakega centa. 
Jaz sem imel sreco in sem pred tremi leti kupil rabljeno in z njo do danes nisem imel nobenih zastojev ali okvar. Preciznost pa je odlicna.
Ce jo imas moznost kupit ti toplo priporocam. 
Seveda pa prej preizkusi pistolo, ker poznam tudi posameznike, ki jim zaradi dolzine prstov in sirine dlani ta pistola ne lezi dobro v roki. Zame, ki imam bolj kratke prste pa je kot vlita.
Lp
Z
Odgovori
#5
Ja srečal sem samo enega strelca, ki mu ta pištola ne paše po dolžini sprožilca. Vendar bi sam rekel, da je problem višje kot pa v prstih ali v pištoli. Odlična za streljat. Lani sem z njo porušil dolgoletni rekord v ligi alpe adrija in izenačil dnevno dozo 197 od 200 možnih. 
Letos rasturavam s PROTARGET 6.0 podjetja Proarmis. Lepa zadevca. Kakšen mesec in bo prvih 6 v rokah različnih strelcev.


Prvih 6 s 6" cevjo prodanih. Nove bodo nekje v oktobru zato se dajte na listo čakajočih. Tisti, ki ste že preizkusli in vam je všeč. Kdo ni preiskusil in bi želel me naj kar kontaktira na 051 456 300 od 4.7 naprej do takrat sem na dopustu.

Lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#6
Ja za precizno streljanje jo mislim kupit, eden od uporabnikov je objavil test preciznosti cz 2 in raznih sigov, mislim da je tudi tanfoglio bil vmes in je bila dvojka najbolj precizna. Me pa zanima ali je ročaj isti kot pri 75 omega?, sam jo mam in mi kar lepo leži v roki.
Odgovori
#7
Rocaj je enak, sport 2 je izpopolnjen cz 75b, razlika je v zaklepu, ta je daljsi ker je cev 6" in prozenje je dodelano.
Tako da ce ti ustreza 75b, potem ti bo sport 2 se bolj.

Jaz imam sport 2 in sig p210 (5" cev) in moram priznat da dosegam s sport 2 boljse rezultate, tako da je sig trenutno v omari kot zbirateljski kos.
Odgovori
#8
Kakšna je razlika med CZ SPORT 2 in CZ 75 VIPER? Nabavna cena je podobna.  lp
Odgovori
#9
Na trg je prišla še ena pištola za precizno streljanje izpod rok dolgoletnega generalnega zastopnika za evropo podjetja STI g.Prommersbergerja z 6" cevjo podjetja KKM in merkom Aristocrat za ceno 2269 evrov. Če koga slučajno zanima prilagam linka:


http://www.frankonia.de/Pistole+TM+6.0/S...ryId=63349

https://www.kkmprecision.com/shopping-ca...=cat&cat=C
Odgovori
#10
(29-06-2016, 13:53)čebelar Napisal: Kakšna je razlika med CZ SPORT 2 in CZ 75 VIPER? Nabavna cena je podobna.  lp

http://www.strelec.si/forum/printthread.php?tid=1754
Odgovori
#11
CZ Sport II je daleč najboljše razmerje med kvaliteto in ceno. Marsikdo to površno prebere in vzame kot slabost, češ ja, za tak gnar je to, pa ni res; pištola je hudimano precizna, dovolj kvalitetno narejena, v MB ti znajo zrihtat tudi proženje da bo tako kot mora. Od tle dalje je izgovor samo še na tebi.
Slabost (z moje strani oz. zakaj je nimam) je v tem da je relativno lahka (cca 1100g, medtem ko je P226 tam 1360g) pa da meni osebno ne paše lepo v roko. Vse ostalo pa ni pripomb, razen mogoče tega da je razprodana in se jo skoraj ne da dobit v nekem doglednem roku.

V reciji Caliber imaš primerjalni test 6 colskih pištol za preciznjaka, zmaga presenetljivo Sport II pred Sig 210
Odgovori
#12
Hvala vsem za odgovore, jo bom vzel, oziroma se postavil v čakalno vrsto.
Odgovori
#13
Če še ne veš pri komu, smo mi eni izmed tistih, ki dobavljamo te pištole. Za 8 mesecev naprej je vse prodano. Po 8 mesecu, če lahko čakaš toliko časa pa bi se dalo kakšno dobit. Vendar ne dvigovat nabavnega, ker je takšen postopek. Frankonia nam pošlje račun in na njem vidimo kaj vse dobimo.Nato, ko si na  vrsti te Tomaž obvesti, da je pištola na poti ti greš po nabavno in od tistega dne cca v 14 dneh je roba pri nas. dovolj časa za uredit nabavno. Rezervacijo pa kar na info@proarmis.si

lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#14
Je možno pri vas preizkusiti pistolo?
Odgovori
#15
Seveda je možno. Vendar nimamo nove ampak rabljeno s dodelavo proženja. 

V torek me pokliči in lahko popoldan se dogovoriva za prizkus.

lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#16
Odlično, v torek pokličem!
Odgovori
#17
Mene pa zanima kaksna je ta dodelava prozenja. Se samo spolira, se menja vzmeti, se menja celoten prozilec ali kaj drugega?
Odgovori
#18
Pozdravljen,

na pištoli se ne menjuje ničesar razen, če tako želiš. Notranji deli se spolirajo in zbrusijo na željeno težo.

lp
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
#19
Ta pištola je dobra izbira. Jaz sem ravno včeraj prodal CZ 75 viper, ker je pri meni samo počivala v omari in, ker imam malce preveč tega železja. Novemu lastniku pa želim veliko mušev :) .

Lp
Odgovori
#20
...kaj pa gold match?...lpj  /  v primerjavi cz sp-02
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)