Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weihrauch hw35, Anschütz 335, Slavia 631
#1
Lp,

Imam pred pol leta kupljeno novo zračno puško Slavio 631, katero pa razmišljam, da bi jo zamenjala za novo Weihrauch hw35. Se mi splača? Imela bi jo v tekmovalne namene.

Kaj pomeni dvostopenjsko oziroma Rekord proženje pri Weihrauch? Je boljše kot pa proženje pri Slavii 361?

Katero puško se bolj splača kupiti: novo Weihrauch hw 35 ali staro Anschütz 335?

Hvala lepa za odgovore.
Odgovori
#2
Rekord sprožilec pri HW-ju je športni (nastavljiv) in je zelo uredu puška, za 335 pa je težje dobiti rezervne dele , usnjeno tesnilo in sprožilni mehanizem ( ohišje rado poči) .Z moje strani je HW 35 boljša izbira ( sem imel obe) ,sedaj pa imam Diano 65 in 66 ,ki je daleč pred obema.
Odgovori
#3
Anschütz 335..
Ohišja prožilnega mehanizma niso več problem, jih struži/rezka iz polnega kosa tule v okolici en mojster - paše v nulo (smo menjali pri dveh klubskih puškah), stane pa nekje okrog 30€??
Samo kot info, če bo kdo kdaj rabil
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#4
...rabim zadnji merek za Anschutz 335,
lphrib
Odgovori
#5
(22-08-2016, 11:19)Robert Napisal: Anschütz 335..
Ohišja prožilnega mehanizma niso več problem, jih struži/rezka iz polnega kosa tule v okolici en mojster - paše v nulo (smo menjali pri dveh klubskih puškah), stane pa nekje okrog 30€??
Samo kot info, če bo kdo kdaj rabil

Je še možno dobiti ohišje prožilnega mehanizma Anschutz 335? Koga je potrebno kontaktirat?
Odgovori
#6
http://www.strugarstvo-nemec.si
v galeriji na 8.siki jih lahko tudi vidiš..
LP,
Robi
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#7
rabim kopito za 335,
lpHrib
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)