Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XDm nastavitev proženja
Meni je Gašper iz 365 Plus zamenjal vzmet sprožilca in vzmet udarne igle in je sedaj proženje bistveno boljše tam pod 2kg, tako da razlika je velika v primerjavi z original, moti me samo mrtvi hod na sprožilcu, a kdo ve kako to odpravim?

1,2 kg je pa itak pravljica  :))
Odgovori
(02-09-2016, 14:58)Martin Napisal: Meni je Gašper iz 365 Plus zamenjal vzmet sprožilca in vzmet udarne igle in je sedaj proženje bistveno boljše tam pod 2kg, tako da razlika je velika v primerjavi z original, moti me samo mrtvi hod na sprožilcu, a kdo ve kako to odpravim?

1,2 kg je pa itak pravljica  :))

to pa naredijo ti kompleti, zmanjšajo PreTravel in skrajšajo Reset...
poka a nič ne zadane...
Odgovori
(01-09-2016, 11:22)kaliber Napisal:
(01-09-2016, 10:34)Dong Napisal: Naroci enegamod teh
http://www.xdgunparts.com/product/PRP-043.html
http://www.xdgunparts.com/product/PRP-06...RM-PR.html

Za montazo me lahko kontaktiras na zs

evo to je to pravi deli Clap

rabim že 5 let proženje super 1,2 kg cirka

Gledam ta XDM Extreme Drop in Trigger. Cena je 147,00 EUR, skupaj s poštnimi stroški 182,00 EUR. To je OK, kaj pa carina? Pošiljko so ti zagotovo carinili. Je kakšen problem s carino za takšne artikle ali ste jih uvažali preko društva? In koliko je bilo carine?

lp
Odgovori
Carina je še najmanjši strošek pri vsem tem. Carina je 3-5% max., DDV je pa 22%!!!
Odgovori
(15-09-2016, 15:01)Bobo Napisal: Carina je še najmanjši strošek pri vsem tem. Carina je 3-5% max., DDV je pa 22%!!!

Ah, pozabil sem na DDV  :).  Se pravi, da pridem nekje do 230-250 EUR. In to carinijo brez problema?

lp
Odgovori
Za 230-250€ dobiš kvalitetno rabljeno prešo ali pa novega Leeja. Tako boš za isti denar več pokal.

Bolj koristno bo več in kvalitetno trenirat in manj investirat v prožilne mehanizme.

"Zategoval" boš tudi z 1,2kg ali lažjim proženjem. Še tako lahko proženje ne more odpraviti napake tekmovalca. Je pa res, da upanje umira zadnje in tekmovalci vlagajo veliko denarja v vse, za kar menijo, da jim bo omogočilo "bližnjico" do boljšega rezultata.

Brez truda...ne gre...
Odgovori
(15-09-2016, 15:54)IPSC Boštjan Napisal: Za 230-250€ dobiš kvalitetno rabljeno prešo ali pa novega Leeja. Tako boš za isti denar več pokal.

Bolj koristno bo več in kvalitetno trenirat in manj investirat v prožilne mehanizme.

"Zategoval" boš tudi z 1,2kg ali lažjim proženjem. Še tako lahko proženje ne more odpraviti napake tekmovalca. Je pa res, da upanje umira zadnje in tekmovalci vlagajo veliko denarja v vse, za kar menijo, da jim bo omogočilo "bližnjico" do boljšega rezultata.

Brez truda...ne gre...

Delal sem meritve na stage tako da sem vajo streljal izmenično z tanfoglio stock 3 in z HS 5,25 oba sta nedotaknjena ker nisem pristaš mehčanja proženja, tanfoglio je ulavfan in že tko ima res lepo proženje hs je nov... pa ne enkrat dvakrat, prej dvajsetkrat in več zapisal čase in zadetke ko pogledaš zapiske ugotoviš da je razlika desetinka v prid italjana... ki pa je tud enkrat težji pa še bolj sem ga navajen...torej berite Boštjanov prispevek pa ne enkrat, dvajsetkrat in več pa pol mehčajte proženje z 250 evri Pray
Odgovori
Kar nabavt za 250eu in na prvi tekmi si 
na vrhu   Clap  Tine pristaš mehkega 
proženja....
Odgovori
zlobni jeziki bi rekli, da seniorji ne marajo mehčanja sprožilcev, zato da imajo vsaj nekaj trdega v rokah :)
Odgovori
(15-09-2016, 22:15)Kristian Napisal: zlobni jeziki bi rekli, da seniorji ne marajo mehčanja sprožilcev, zato da imajo vsaj nekaj trdega v rokah :)

To bo ja Hand
Odgovori
(15-09-2016, 22:15)Kristian Napisal: zlobni jeziki bi rekli, da seniorji ne marajo mehčanja sprožilcev, zato da imajo vsaj nekaj trdega v rokah :)

He, he... dobra!
Odgovori
hvala Gašperju in ekipi 365 plus za nastavitev proženja. 
Proženje je, v primerjavi stovarniškim, odlično.

Lastnica pištole je zadovoljna in kar je najbolj pomembno, ponovno ima veselje do streljanja. :D
CZ 75 SP-01 SHADOW.   S&W M&P SHIELD
Odgovori
(18-09-2016, 19:51)Kren Napisal: hvala Gašperju in ekipi 365 plus za nastavitev proženja. 
Proženje je, v primerjavi stovarniškim, odlično.

Lastnica pištole je zadovoljna in kar je najbolj pomembno, ponovno ima veselje do streljanja. :D

Pozdravljen,

če ti ni odveč; kaj so pa zamenjali? Kolikšna je bila cena? Je tudi hod in triger reset krajši?

Hvala,
Rok
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)