Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.tekma PP SZPS 2016 [nezaklenjena]
#1
Očitno tale naš IPSC izgublja na vrednosti z naglimi koraki in postaja nekakšna vaška liga, 
kar se tiče rezultatov no k sreči je glede varnosti in diskvalifikacij vse v redu, kar sem tokrat tudi sam povsem upravičeno občutu Nod

Proga 5... ni mi jasno pa nisem edini, kako je taka kot je lahko v uradnih rezultatih, dobro človk se lahko zmoti 
pri unašanju samo da ni na to nihče opozoru po objavi verifaj liste zlasti Maks ki je koj za Hlupičem in se običajno v oko spremeni in vse pregleda ne vem no in pol taka proga v uradnih rezultatih BLAMAŽA... strela ima bolje porihtano, še 2 pokalne niste uspeli rešit pa že nov zaplet  Thumbdown 
Sicer obstaja možnost da se motim vendar samo v primeru da se je Hlupič spremenu v SUPERMENA in vajo res ustrelu v sekundi in neki...v tem primiru se vodstvu SZPS opravičujem se mi pa zdi ta možnost malo verjetna :))

Bi pa tud uprašal organizatorja če mi lahko pojasni zakaj smo v predtekmovanju plačali 32e štartnine [morali bi 27e] glede na to da smo lepili tarče in postavljali proge  SAMI v soboto so pa imeli lepilce in postavljavce in plačali isto [zlasti sam sem po diskvalifikaciji delal za dva tako da sem moral pri grofu dve porciji naročit ker nam organizator nič ni pripravu Eek da sem mal k sebi prišel...glej sliko.
Skratka če je to še podobno pokalnemu prvenstvu Not


Priponke Male slike
       
Odgovori
#2
pa še ena napaka..Maršič Eva, uvrstitev PRD overall ja, Lady ne?...


Priponke Male slike
   
Odgovori
#3
Uf, pa tut šibra je na žalost odpovedana,
ja Jabolko sedaj imaš enkratno priložnost, da nam vsem skupaj pokažeš organizatorske sposobnosti in izpelješ šibro po svojem okusu in pa, da bo končno enkrat pokalo pod vodstvom DPS Cerkno.
Odgovori
#4
Tine napake se dogajajo in se vedno bodo. Sam veš, da tudi na L3 tekmah pride do napak, ki pa se seveda popravijo če se ugotovijo.

Zaenkrat imam info o 4 napakah:
- Hlupič proga 5 - napačen vnos časa
- Eva - ni bila v Lady
- Vrankar/Mravlja - prijavljena kot VRN namesto TRZ
- Kumer - pisan C namesto D

No na tekmi se je oglasil samo Kumer in sem mu zbrisal tisti C in pisal D, to je pa tudi vse. Po podelitvi se je oglasil Klavdij, da Eva ni v Lady, zvečer je bilo ugotovljeno za Hlupiča naslednji dan pa še Tržičani.

Tine tokrat je bila štartna lista prisotna na prijavah in bi si lahko vsak pogledal kaj in kako je prijavljen in pa tudi klaso, pa je zahtevati to od tekmovalcev očitno preveč. Še nekaj tekem pa bomo morali še streljati namesto vas.

Pri 1200 vnešenih rezultatih se bo vsak zmotil vsaj pri enem. Lahko pa nam prideš pokazat kako se to dela brez napak. Najlažje je potem pisarit pa pljuvat po forumih ko je pa treba kaj narest pa vsi v tla pogledajo.

Kar se pa tiče štartnine je doplačilo za lepilce 3 EUR in ne 5 EUR in če boš hotel karkoli doseči veš kako se to naredi. Forum definitivno ni prostor, kjer boš dobil štartnino nazaj!!!
Odgovori
#5
(05-09-2016, 07:50)šimek Napisal: Uf, pa tut šibra je na žalost odpovedana,
ja Jabolko sedaj imaš enkratno priložnost, da nam vsem skupaj pokažeš organizatorske sposobnosti in izpelješ šibro po svojem okusu in pa, da bo končno enkrat pokalo pod vodstvom DPS Cerkno.

Ma lej hvala...strelišče ne dopušča izvedbe pokalne tekme smo pa imeli pred leti idpa tekme tako da glih malo organizaciskih sposobnosti imam, sem pa z leti to dogradil v PLUVALNE sposobnosti kot pravi Bobo in bom kar pri tem ostal :))  izvedba tekme...ne hvala...
Odgovori
#6
Tine jaz ne morem opazit napake Hlupiča, ker verify je po tekmovalcih in ne po progah, ker to bi pomenilo, da bi moral preveriti vsakega strelca posebej od 130 ljudi....  Kot drugo, pa tokrat sploh nisem preverjal verify, ker sem imel na parkirišču bolj prijetne opravke.... Beer
Odgovori
#7
Bobo imaš moj +
Odgovori
#8
Bi biu tud jst na organizatorje jezen ce bi DQ fasal, pa jim popluvu tekmo.. Tine, jst sm s tabo!
Odgovori
#9
Pa se za hrano je blo treba dat.. dobil si pa samo en repete, pa ce si lahka se jedu mogoc se enga. Pjaco pa tud sam 0.5l piva al pa 1l vode. Ke si se to vidu?? Tela fantje z Vranske so res neki posebnga..
Odgovori
#10
(05-09-2016, 15:04)Perse Napisal: Bi biu tud jst na organizatorje jezen ce bi DQ fasal, pa jim popluvu tekmo.. Tine, jst sm s tabo!

Poglej če dobiš DQ si lahko jezen samo nase, in ne na organizatorja. kajti ti si tisti, ki si neki naredu narobe bodi vesel da se nikomur nič ne zgodi ne pozabit da je to kar se gremo sila nevarna zadeva...takoj po tekmi analiza na strelišče in ugotovit kaj in zakaj do tega pride in to odpravit...organizator je pripravu stage za kapo dol, ni pa pravilno računal štartnine, če smo lepili in postavljali  sami potem mora biti 29e in ne 32e a ni logično...rezultatov se očitno ne da več pravilno unesti in potem v končni fazi POPRAVIT saj se to dogaja že tretjič zapored [ne mi rečt da se ne da, olimpisko medaljo se lahko odvzame in da drugemu]  take anomalije kot je tokrat 5 stage, kjer so oškodovani prav vsi tekmovalci...
Uglavnem neki gre ali negdo neki dela narobe, saj se do sedaj kaj takega ni dogajalo...žalostno da se to ne da urediti
Odgovori
#11
(05-09-2016, 17:35)jabolko Napisal: sami potem mora biti 29e in ne 32e a ni logično...

Štartnina je za vse ista, tisti ki ga to moti, lahko pride namesto na predtekmovanje direktno na tekmo in bo lahko izkoristil plačano štartnino do konca.

Zaradi takšnih in podobnih komplikacij bo v prihodnje predtekmovanje vsaj z naše strani organizirano samo za delegirane sodnike in organizatorja.
Odgovori
#12
(05-09-2016, 17:58)sept Napisal: Zaradi takšnih in podobnih komplikacij bo v prihodnje predtekmovanje vsaj z naše strani organizirano samo za delegirane sodnike in organizatorja.

Obžalujem odločitev organizatorja oziroma spremembo glede predtekmovanja.
To zame pomeni, da se najverjetneje tekme pač ne bom mogel udeležiti.


Bi pa zelo cenil, če bi se v bodoče lahko bolj zanesel na prijave in potrditev prijave,
kajti uradno potrdilo o prijavi poslano s strani SZPS Prijava <prijava@ipsc.si> očitno
ni vredno niti toliko kot papir na katerega ni natisnjeno.

Organizatorju želim več uspehov pri organizaciji in izvedbi tekme.
Odgovori
#13
Fantje mi smo res slovencenli. Prav je da se na napake opozarja, vendar te so se, se in se bodo dogajale. Proge so bile kakrsne so bile za vse enake - ja kaksna bi lahko bila bolj odprta za razlicne scenarije ampak pac ni bila in to je to.
Dobil smo 9 prog kar je napredek, ker se itaq tud pritozujemo da imamo tekme po samo 7 prog.
Za odpravo vnosa podatkov seveda obstajajo resitve - direkten vnos iz staga v skupno bazo z elektronsko potrditvijo - tu smo spet pri tem kdo bo placal, pa oprema, ker svoje pa ne bomo koristili itd.
Ja se pa strinjam z Jabolkom, ce je napaka se jo postfestum popravi in ce to pomeni, da nekdo zgubi kolajno jo pac zgubi - tud na svetovnih, oi in se kje se to dogaja v drugih sportih.
Ce grem v predtekmovanje mi je na roko s strani organizatorja, ce ne morem na tekmo - tako lahko zberem vse tekme drgac bi pa p.....il - na tiste 3 evre saj jaz se ne sekiram, dve kavi, ki jih ne pijem ?.
Tko, da organizacija je bila kar se mene tice odlicna - je blo ze slabs - hrana pa za moj izbircen zelodec tudi odlicna - golaz z cistim mesom brez zvarouvne in ostalega top. Pivo si dobil z bonom- ena pijaca zraven hrane top. Ce rabis vec pa razkiraj kaksen evro, da bo organizatorju motivacija za drugic. Itaq ne smes prevec pit ker se vracas z avtom in orozjem - mora bit 0,0.
Tko, da predtekmovanj nikar ne odpovedujte, ker bo res skoda.

Pohvale in se tko naprej, da bo vsaj kaksna tekma se drug let ?.
Odgovori
#14
Fantje vi kar pljuvajte po organizatorjih in sodnikih. Bomo videli kdo bo naslednje leto orgniziral tekme in kdo bo sploh še pripravljen soditi. 

Potem boste pa spet na zvezo pljuval, da je ona kriva. :-)

Zadrva je rešljiva zelo hitro. Štartna lista se printa in objavi, zato da se preveri če je vse OK. Enako velja z verifyjem.

Samo ker je težko pogledat je pa veliko lažje s prstom pokazat na nekoga ki dela.
Odgovori
#15
(06-09-2016, 08:00)Dong Napisal: Fantje mi smo res slovencenli. Prav je da se na napake opozarja, vendar te so se, se in se bodo dogajale. Proge so bile kakrsne so bile za vse enake - ja kaksna bi lahko bila bolj odprta za razlicne scenarije ampak pac ni bila in to je to.
Dobil smo 9 prog kar je napredek, ker se itaq tud pritozujemo da imamo tekme po samo 7 prog.
Za odpravo vnosa podatkov seveda obstajajo resitve - direkten vnos iz staga v skupno bazo z elektronsko potrditvijo - tu smo spet pri tem kdo bo placal, pa oprema, ker svoje pa ne bomo koristili itd.
Ja se pa strinjam z Jabolkom, ce je napaka se jo postfestum popravi in ce to pomeni, da nekdo zgubi kolajno jo pac zgubi - tud na svetovnih, oi in se kje se to dogaja v drugih sportih.
Ce grem v predtekmovanje mi je na roko s strani organizatorja, ce ne morem na tekmo - tako lahko zberem vse tekme drgac bi pa p.....il - na tiste 3 evre saj jaz se ne sekiram, dve kavi, ki jih ne pijem ?.
Tko, da organizacija je bila kar se mene tice odlicna - je blo ze slabs - hrana pa za moj izbircen zelodec tudi odlicna - golaz z cistim mesom brez zvarouvne in ostalega top. Pivo si dobil z bonom- ena pijaca zraven hrane top. Ce rabis vec pa razkiraj kaksen evro, da bo organizatorju motivacija za drugic. Itaq ne smes prevec pit ker se vracas z avtom in orozjem - mora bit 0,0.
Tko, da predtekmovanj nikar ne odpovedujte, ker bo res skoda.

Pohvale in se tko naprej, da bo vsaj kaksna tekma se drug let ?.

To je to.
Podpišem.
In se zahvaljujem organizatorjem (in sodnikom), da to počnejo!

Glede napak in rezultatov pa tudi meni nerazumljivo, da se to ne popravi tudi kasneje, če se napaka ne ugotovi takoj. 
Tista sekunda je tudi meni v oči padla, čeprav jaz gledam bolj zadnja mesta na lestvici  Mrgreen
Odgovori
#16
To debato smo že imeli stokrat..... če je napaka pri drugem strelcu je na verifyu noben ne opazi, razen če ga slučajno pogleda, ker se z njim primerja.
Takšne očitne napake pri vnosu se lahko odpravi na dva načina:
1. Verify se printa kot razultat po progah.
2. SO pred objavo preveri rezultate po progah, kjer so takšna odstopanja opazna takoj...

Problem takšne napake je v tem, da lahko precej pomeša vrstni red pri drugih tekmovalcih in ne samo, da je imel dotični toliko boljši rezultat na koncu.... 

Za vse tiste, ki pa samo jokate, vsi boste pravočasno obveščeni o naslednji skupščini in lahko pripravite pravilnik, ki bo dovoljeval in opredeljeval popravke rezultatov, če lahko v vseh ostalih športih, lahko tudi mi, ne glede na to kaj mislijo dinozavri pri krovni zvezi IPSC.
Odgovori
#17
men je blo na tekmi najbolj ušeč tista lepilka, ki se je ful trudla platke pobirat Eek
Odgovori
#18
Mogoče da se narod samo skupaj dobi brez streljanja, jebeš to, pa se mu da zastonj pijača pa hrana? Pa ne več menijev ne pozabit da ne bo kdo užaljen!!
Odgovori
#19
baje, da bodo nasledhjič odojka in jagenčka pekli Drool
Odgovori
#20
Lepilke niso najbol nad odojkom in jagenckom navdusene.. lacne pa ne pobirajo plat :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)