Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
servis za Peltor glušnike
#1
Moji Peltor Tactical Pro so po 6 letih uporabe fuč oz. je crknila elektronika.  Ko vstavim baterije, v slušalkah samo poka, cvrči in šumi.   Garancija je seveda že mimo, saj to ni KIA  ;)
A ima kdo kontakt oz. email naslov njihovega servisa v EU, da bi vprašal, koliko bi koštala nova elektronika?
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#2
A pri MDM Commerce si kaj vprašal?
Pokliči tam Luko Snoja če ti zna kaj pomagat.
Odgovori
#3
Sem poslal mail na MDM, da rabim informacije glede servisa. Hvala.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#4
ti povem da se jih ne splača popravljat, žal vem iz prve roke :( 
servis je v Nemčiji se mi zdi...
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#5
Hvala za informacije glede servisiranja , tudi tiste, ki sem jih dobil še dodatno na mail.  Te stare Peltor s skurjeno elektroniko bom uporabljal  samo še na letnem nastrelu lovskih pušk, kjer sem elektroniko itak izklapljal zaradi motečih ostalih zvokov iz okolice   ;)  
Sem pravkar naročil nove (zelene) Peltor Pro-Tac II iz UK, na Amazon.co.uk sem jih dobil za 159 GBP oz. 185 EUR s poštnino vred.   Črni so 20€ cenejši. 
MSA Sordin PRO-X sem lani že imel par mesecev oz. 2x ali 3x po 2 ure na glavi, pa mi ergonomsko ne ustrezajo - podobni simptomi kot pri Bobiju: 
 http://www.strelec.si/forum/thread-8866-page-2.html    
Poleg tega imajo P. Pro-Tac II podatek za NRR precej boljši od MSA Sordin in glede na to, da streljam v glavnem samo še z lovskimi kalibri, izbira ni bila težka.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#6
[url=http://www.earshotcommunications.co.uk/][/url]
https://www.earshotcommunications.co.uk/...-headsets/

99 funtov + davek + poštnina. Nikakor jih ne morem prepričat, da bi jim nakazal denar na TRR... paypal na firmi pa nimam.

Če bi še kdo vzel pa ima paypal na firmi (vhodni ddv), ZS.
lp Melly
Odgovori
#7
pri nas so 140,80 eur + DDV z računom na firmo...
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#8
Doh   jebigasad....   Sem iskal "glušniki peltor pro tac"  na Googlu, pa je vse, kar je bilo najdeno v Sloveniji, krepko čez 200€.....tudi na Ebay-u.   Tale Amazon Retail Store je bil še najbolj ugoden od tega, kar sem našel.   Z varianto "račun na firmo" nimam izkušenj, pa tudi ne bi rad tvegal oz. koga silil v prekršek zaradi nekaj deset € prihranka.  Hvala vseeno za informacije. 
Če mi bodo tile Peltorji trajali 6 let kot prejšnji, potem vseeno niso bili predragi.  In če mi je elektroniko na prejšnjih res požrl švic (ki ga je bilo na poletnih strelskih tekmah in treningih v izobilju), jih na teh tanovih definitivno ne bo  8-)
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#9
Wink 
(27-09-2016, 14:09)Robert91922 Napisal: Doh   jebigasad....   Sem iskal "glušniki peltor pro tac"  na Googlu, pa je vse, kar je bilo najdeno v Sloveniji, krepko čez 200€.....tudi na Ebay-u.   Tale Amazon Retail Store je bil še najbolj ugoden od tega, kar sem našel.   Z varianto "račun na firmo" nimam izkušenj, pa tudi ne bi rad tvegal oz. koga silil v prekršek zaradi nekaj deset € prihranka.  Hvala vseeno za informacije. 
Če mi bodo tile Peltorji trajali 6 let kot prejšnji, potem vseeno niso bili predragi.  In če mi je elektroniko na prejšnjih res požrl švic (ki ga je bilo na poletnih strelskih tekmah in treningih v izobilju), jih na teh tanovih definitivno ne bo  8-)

pa čez 6 let pol ;)

račun na firmo vzame tisti ki pri svojem delu potrebuje tudi zaščito sluha, ni to noben prekršek  Papers
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#10
(27-09-2016, 13:39)Aleks10 Napisal: pri nas so 140,80 eur + DDV z računom na firmo...

pozdravljen, a mi lahko poveš kje to pri nas.
l.p. milko
Odgovori
#11
http://www.mdmcommerce.si/zascita/peltor-glusniki/
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)