Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EHC 2016
#41
(13-10-2016, 12:58)trzinc Napisal: Sem slišal, da je sodnik prestrelil dva kronota s slovensko pištolo (lastništvo). A ma kdo mogoče kakšne slike?

khm, od Klavdija Open gun Whistle

je pa s to pištolo Klavdij uničil tudi dva velika popperja na tekmi :uzi:
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#42
Pri prožilnih popperjih je bila konstrukcijska napaka, saj je bila v sprednjem spodnjem delu privarjena matica, skozi katero je bila napeljana pletena žica, ki je prožila mehanizme. In vsakič so ob strelu delci krogel poškodovali mesto vara. Po nekaj 100 tekmovalcih so matice odpadle (bile odrezane). Če je bila pa glavnina tekmovalcev v Opnu, pa še prej. Sicer so zadeve popravljali s svetlobno hitrostjo. So imeli kar mobilen varilni stroj in agregat na Pick Upu. Je Zoltan uletel, 5 minut dela in proga je funkcionirala naprej (tisti, ki je na zaključni podelitvi dobil metrski pokal za vzdrževalna dela na strelišču).
Odgovori
#43
(13-10-2016, 13:47)Aleks10 Napisal:
(13-10-2016, 12:58)trzinc Napisal: Sem slišal, da je sodnik prestrelil dva kronota s slovensko pištolo (lastništvo). A ma kdo mogoče kakšne slike?

khm, od Klavdija Open gun Whistle

je pa s to pištolo Klavdij uničil tudi dva velika popperja na tekmi :uzi:

Slik ni, je pa lep spomin :)  (Klavdijeva je zdemolirala popperje, moja pa krono).
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#44
(14-10-2016, 10:42)poltergist Napisal:
(13-10-2016, 13:47)Aleks10 Napisal:
(13-10-2016, 12:58)trzinc Napisal: Sem slišal, da je sodnik prestrelil dva kronota s slovensko pištolo (lastništvo). A ma kdo mogoče kakšne slike?

khm, od Klavdija Open gun Whistle

je pa s to pištolo Klavdij uničil tudi dva velika popperja na tekmi :uzi:

Slik ni, je pa lep spomin :)  (Klavdijeva je zdemolirala popperje, moja pa krono).

En krono oziroma eno zaščito ZGORAJ nad celico bo pravilno, videl na lastne oči in nič slišal... :))
Odgovori
#45
Takole izgledamo na otvoritvi EHC 2016...skromno po številu, ampak vrnili smo se z tremi osvojenimi medaljami...nisem si mislu da mi bo kdaj pripadla čast nosit našo zastavo...


Priponke Male slike
   
Odgovori
#46
Vsem še enkrat čestitam in upam, da spravite to tudi v medije!
Odgovori
#47
se pridružim čestitkam! :-D
Odgovori
#48
Včeraj mi je Vince Pinto poslal podatke organizatorja, s kakšnimi pištolami so tekmovali udeleženci prvenstva.

Bom pregledal, ko bo čas in objavil podatke o "plastiki" in "železu".
Odgovori
#49
Dober prikaz vseh prog, Eli Huttner, Izrael
(z njim se lahko cenkate za DoubleAlpha opremo)



pa še en posnetek na manj sončen dan:
Odgovori
#50
(23-11-2016, 09:46)JRC Napisal: Dober prikaz vseh prog, Eli Huttner, Izrael
(z njim se lahko cenkate za DoubleAlpha opremo)



pa še en posnetek na manj sončen dan:

tole si raj poglej, poezija...
poka a nič ne zadane...
Odgovori
#51
Tega sem že videl.
Na Izraelca sem naletel, ker sem bila na DoubleAlpha FB strani in sem videl Elijev link (z njim pa sem se dilal za holster in poucherje....)
Odgovori
#52
tukaj je še shootoff (začne se pri 5 min), taka reportaža bi bila lahko po TV...

poka a nič ne zadane...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)