Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Državno Prvenstvo SZPS šibrenica Soča Nova Gorica
Čestitke tekmovalcem in pohvale organizatorju Clap  !
Odgovori
BOŠTJANU P.

kar 3x  Clap Clap Clap
Odgovori
(23-10-2016, 20:40)kaliber Napisal: BOŠTJANU P.

kar 3x  Clap Clap Clap

Rezultati...
Odgovori
Jabk. Visijo tukaj na forumu že dva dni, samo poiskat jih je treba. Smile
Odgovori
(24-10-2016, 08:28)Bobo Napisal: Jabk. Visijo tukaj na forumu že dva dni, samo poiskat jih je treba. Smile

iščem pa ne najdem...bi pa mogli tu bit če je tema državno prvenstvo šibrenica...
Odgovori
Izvoli: http://strelec.si/forum/thread-17399.html

Teme pod tekmovanji po novem zaklepa sekretar, da so konkretne informacije o tekmovanjih ločene od debat o njih.
administrator / Strelec.si
Odgovori
Tinčk, jamosan je odprl novo temo, kjer se je zahvalil organizatorju. Tema z vabilom p aje bila odprta še pred tekmovanjem in tja not je dodal tudi rezultate. Smile
Odgovori
Če že teče debata o šibri... a lahko še jaz pristavim lonček z naslednjim vprašanjem: menda ima nekdo 3D printer in izdeluje poucherje za nabojnike MKA1919 in me zanima, če ga kdo pozna (ali je morda celo na forumu)?
Odgovori
Uporabnik trzinc.
Odgovori
Hvala, sem dobil info v ZS in sem že govoril z njim po telefonu.
Odgovori
(24-10-2016, 10:06)admin Napisal: Izvoli: http://strelec.si/forum/thread-17399.html

Teme pod tekmovanji po novem zaklepa sekretar, da so konkretne informacije o tekmovanjih ločene od debat o njih.

odlično hvala Hand
Odgovori
(24-10-2016, 10:24)Bobo Napisal: Tinčk, jamosan je odprl novo temo, kjer se je zahvalil organizatorju. Tema z vabilom p aje bila odprta še pred tekmovanjem in tja not je dodal tudi rezultate. Smile

Sam tam ne moreš niti čestitat stopničarjem...vidim da si tud sam glih ujel ta tretjo 
tako da čestitke tud tebi Lol
Odgovori
Hvala. V bistvu sem si sam kriv, ker sem na 3 progi naredil napako, ki jo enostavno na taki tekmi ne moreš nadokadit. Sploh pa če imaš za tekmece strelce takega ranga kot 1-2.
Odgovori
Tudi jaz čestitam vsem udeležencem, organizatorju in seveda dobitnikom medalj.
Clap Clap Clap
(škoda, da nisem mogel priti, bi bil tretji med seniorji hehe in prinesel domov ženi medaljo. Potem bi bil jaz odličen tretji, kolega pa predzadnji   Mrgreen )
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)