Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelsko tekmovanje z MK orožjem
#1
Spoštovani člani!


Vabimo vas na strelsko tekmovanje z malo kalibrskim orožjem v organizaciji Društva ostrostrelcev v Ljubljani in Kluba 45, ki bo


v soboto, 5. 11. 2016, na strelišču v Ljubljani,

na Dolenjski cesti 11,

z uradnim začetkom ob 9.00 uri.

Pomerili se bomo v sledečih disciplinah:


1. Pištola/revolver MK, 25m, 20 strelov

2. Pištola/revolver MK open, 50m, 20 strelov

3. MK puška z mize, daljnogled, 100m, 20 strelov (dovoljen prednji in zadnji naslon)

4. MK puška z mize, odprti merki, 50m, 20 strelov brez naslonov



Namen tekmovanja je zbiranje sredstev za plačilo licence I.C.F.R.A., ki bo strelcem iz Slovenje omogočila nastop na svetovnem prvenstvu F-Class, ki bo v mesecu Avgustu 2017 v Kanadskem Ontariu.


Vsi tekmovalci in obiskovalci morajo upoštevati pravilnik strelišča in navodila organizatorja ter vodje tekmovanja.


Lep strelski pozdrav do sobote – muš!



Podpredsednik Društva ostrostrelcev v Ljubljani

Marko Sterle
Odgovori
#2
Se bom kar tukaj informiral in sicer nakaj časa sem v verbalni spirali z enim izmed mnogih organizatorjev tekem natančnega streljanja MK
 Situacija je postala čudna ko je bil enemu tekmovalcu omogočen pre-shoot in sicer 2 dni pred tekmovanjem .Jest ne vem kaj je z mojo leseno glavo narobe da ne razumem da je vse O.K. in da njegov rezultat nebi bil prav nič drugačen če bi se udeležil tekme  na dan tekmovanja.Glede na to da sem velik amater očitno malo umsko zaostal  ker se mi taka praksa zdi ??? in ker ne poznam drobnega tiska tekmovalnih pravil me zanima?
Ali je pre-shoot pogosta praksa tekmovanj natančnega streljanja z MK dolgo cevnim orožjem ?
Ali bi ostali tekmovalci morali biti obveščeni da je nekdo opravil pre-shoot in če kdaj?
Ali je potrebno možnost pre-shoota objaviti v vabilu na tekmovanje?
Ali je pre-shoot možno opraviti v sklopu vaših tekmovanj in če kako vi o tem obveščate tekmovalce?
Če je taka praksa mogoča kako dolg je lahko max časovni interval med pre-shootom in aktualno tekmo v smislu različnih tekmovalnih pogojev?
Odgovori
#3
Nisem vedel, da obstaja tudi taka opcija pri tekmovanju. Torej, če razumem je možno odstreljati nek rezultat in ga prijaviti na tekmo, ki se bo odvijala v prihodnosti?
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#4
ja.
prideš v četrtek streljaš.
 v soboto greš s familijo na sladoled v Portorož ali na kakšno drugo tekmo.
če je tekma kje v bližini prideš po zlato ali zvečer na strelskem forumu izveš da si zmagal.
Odgovori
#5
To so tekme višjega ranga....beri drobni tisk.. Papers , mislim, da si bil tretji v mk optika 50 m ....čestitam..lp V
Odgovori
#6
Tekmovalci iste kategorije bi morali streljati v istih pogojih temperature, vetra, miraža, . . . in ostalih zunanjih dejavnikov saj so razlike  rezultatov lahko zelo velike. Tisti ki to streljate dobro veste danes 2x 250, jutri pa cca2x244 , zakaj že Question
Odgovori
#7
Vinko na tisti tekmi na dan tekmovanja si ti imel 3 rezultat ampak četrtek vse obrne na glavo!

drugače je pa včasih že 10 minut dovolj da veter vse obrne na glavo ali pa da se ene 4x sonce pokaže izza oblakov 
tako občutljiv je MK sploh te optika 50 m tarče -desetka samo 3,5 mm. 
za 200 rezultat bo potrebna skoraj laboratorijska grupa( 14.5mm)  kakršne dosegajo ob testiranju streliva(seveda tudi boljše 12 mm)

itak pa vidva vesta po koliko so hruške saj sta v sami špici tovrstnih in BR tekem.
Odgovori
#8
Namen tekmovanja je" zbiranje sredstev".
Fantje ne se pizdit. Pač tekma.Potrebno je zbrati čim več sredstev,a-ne!
lp.
Odgovori
#9
4. MK puška z mize, odprti merki, 50m, 20 strelov brez naslonov
...kaj pomeni BREZ naslona?
lphrib
Odgovori
#10
Da jo podpiraš z roko.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#11
Tekmovanje z malokalibrskim orožjem, Ljubljana 5.11.2016

Organizator: Društvo ostrostrelcev v Ljubljani in Klub 45
Kraj: Ljubljana, Dolenjska cesta 11
Vodja tekmovanja: Marko Sterle
Glavni sodnik: Boro Ličina
Sodnik za rezultate: Mojca Sterle
Sodnik za rezultate: Jurij Cigler
Sodnik za rezultate: Ana Sterle
Število tekmovalnih disciplin: 4
Število tekmovalnih serij: 5
Število strelskih mest: 10
Število tekmovalcev: 11
Število nastopov: 29
Število oddanih tekmovalnih strelov: 580

Hvala vsem, ki ste se tekmovanja udeležili in s tem strelcem iz Slovenije omogočili udeležbo na svetovnem prvenstvu I.C.F.R.A. v Kanadi.

Uradni rezultati tekmovanja v priponki.


Priponke
.xlsx   MK tekmovanje 5nov16 UrRez.xlsx (Velikost: 12,8 KB / Prenosi: 477)
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)