Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rexov test vzdržljivosti - 1000 nabojev neprekinjeno - 25.11.2016
#1
(02-11-2016, 20:46)frumn Napisal: Si morda pomislil, glede na to da gre za američana, da je 200 stopinj Fahrenheita?

Ne nisem, vem koliko se zadeva segreje po jurja strelih, tole je daleč od realnega :))

No pa da ne bomo samo Američane gledal, tak test lahko naredimo sami...
Če je kdo pripravljen naj [NE MAKS] prinese fabriškega rexa, tak kot je kupljen, sam pa bom častil 1000 nabojev... ustrelimo 
posnamemo, da bo dokumentirano pa da vidimo kako se obnese v Slo...

Na spletu je tega polno zelo ok posnetek se mi zdi od Todd Jarrett ko strelja z para ordanc jurja strelov...
Odgovori
#2
Pustite jabolko, še če bi bil zraven, ne bi verjel :)
Odgovori
#3
(01-11-2016, 20:34)strela Napisal: Da še jaz malo podkrepim debato, pištola REXzero1.postreljenih 5000 kosov streliva brez zastoja..strelivo razlčnih proizvajalcev.(Fiocchi, PPU.CCI Blazer,Geco in S&B).Skratka odlična pištola, in dosegljiva vsakemu strelcu.Pohvale AREXsu.lp

5000 kosov streliva ne pomeni nic!! 
za malo podkrepit debato dam sledece vprasanje!!
Zakaj za amerikance ta pistola ni dobra?
zakaj so vrnili pistole nazaj v slovenijo?
zakaj italjanska barva se bol odnese od ameriske?
Odgovori
#4
(03-11-2016, 00:37)kaliber Napisal:
(01-11-2016, 20:34)strela Napisal: Da še jaz malo podkrepim debato, pištola REXzero1.postreljenih 5000 kosov streliva brez zastoja..strelivo razlčnih proizvajalcev.(Fiocchi, PPU.CCI Blazer,Geco in S&B).Skratka odlična pištola, in dosegljiva vsakemu strelcu.Pohvale AREXsu.lp

5000 kosov streliva ne pomeni nic!! 
za malo podkrepit debato dam sledece vprasanje!!
Zakaj za amerikance ta pistola ni dobra?
zakaj so vrnili pistole nazaj v slovenijo?
zakaj italjanska barva se bol odnese od ameriske?

Po čem sklepaš, da za Američane pištola ni dovolj dobra? Namreč proizvodnja sploh ne utegne pokrit povpraševanja iz Amerike.

Pištol nihče ni vrnil nazaj v Slovenijo, kjerkoli si dobil ta podatek je napačen. Arex je vzel nazaj eno serijo, da so zamenjali vzmet kladivca, da zdaj vžiga tudi najtrše netilke. 

Težav z Rex pištolami že dolgo ni več, moja ima št. okrog 600 in lepo število strelov pa še enga loma ni doživela, tudi sledi obrabe so minimalne, da ne govorim, da dela brez zastoja, razen s trdimi netilkami ima težave, če se preveč igraš z vzmetjo kladivca, ampak to mene ne boli, ker itak streljam samo kvalitetno strelivo in imam zato lahko lažjo vzmet noter.
Odgovori
#5
(02-11-2016, 23:08)jabolko Napisal:
(02-11-2016, 20:46)frumn Napisal: Si morda pomislil, glede na to da gre za američana, da je 200 stopinj Fahrenheita?

Ne nisem, vem koliko se zadeva segreje po jurja strelih, tole je daleč od realnega :))

No pa da ne bomo samo Američane gledal, tak test lahko naredimo sami...
Če je kdo pripravljen naj [NE MAKS] prinese fabriškega rexa, tak kot je kupljen, sam pa bom častil 1000 nabojev... ustrelimo 
posnamemo, da bo dokumentirano pa da vidimo kako se obnese v Slo...

Na spletu je tega polno zelo ok posnetek se mi zdi od Todd Jarrett ko strelja z para ordanc jurja strelov...

To je prava ideja in ponudba !

....naj se že kdo najde ki ima Rex-a in da vidimo rezutat :2guns:
Odgovori
#6
Tole bi si pa z veseljem pogledal!!
Odgovori
#7
Ne vem kaj sicer Jabolku smrdi moj Rex, ampak  če zanj ni več original, ker ima zamenjani dve vzmeti (povrtano in od kladivca, ki sta mimogrede tovarniški in gor imam testne fiber merke, ter spoliran prožilni mehanizem, potem še ni videl kaj pomeni netovarniška pištola ala Max Michel Sig Sauer, Glock fabriški strelci v USA, CZ standard team, itd...

Če je problem v tistih dveh fedrih lahko dam nazaj noter takšne, ki so zdaj v novih pištolah iz tovarne in jo z veseljem dam, da jabolko ustreli jurja naenkrat. Lahko pa tudi priskrbim še enga testnega Rexa, da bo jabolko lažje spal in mu ne bo treba nakladat, da test ni regularen, ker moj Rex ni fabriški. 

Naj še povem za vse ostale, da slučajno ne bi kdo resno mislil, da imam jaz neko special verzijo. Za 10 EUR vzmeti in 15 minut poliranja lahko ima vsak prav enako pištolo, s katero trenutno jaz streljam, minus seveda merki, ki pa itak nimajo veze z delovanjem pištole ;)
Odgovori
#8
(03-11-2016, 12:32)NooB Napisal: Ne vem kaj sicer Jabolku smrdi moj Rex, ampak  če zanj ni več original, ker ima zamenjani dve vzmeti (povrtano in od kladivca, ki sta mimogrede tovarniški in gor imam testne fiber merke, ter spoliran prožilni mehanizem, potem še ni videl kaj pomeni netovarniška pištola ala Max Michel Sig Sauer, Glock fabriški strelci v USA, CZ standard team, itd...

Če je problem v tistih dveh fedrih lahko dam nazaj noter takšne, ki so zdaj v novih pištolah iz tovarne in jo z veseljem dam, da jabolko ustreli jurja naenkrat. Lahko pa tudi priskrbim še enga testnega Rexa, da bo jabolko lažje spal in mu ne bo treba nakladat, da test ni regularen, ker moj Rex ni fabriški. 

Naj še povem za vse ostale, da slučajno ne bi kdo resno mislil, da imam jaz neko special verzijo. Za 10 EUR vzmeti in 15 minut poliranja lahko ima vsak prav enako pištolo, s katero trenutno jaz streljam, minus seveda merki, ki pa itak nimajo veze z delovanjem pištole ;)

NooB postena ponudba, sploh v opciji s tovarniškim testnim Rexom.

Jabolko, zdaj si ti na potezi :-D
Odgovori
#9
Aja pa jaz častim jurja tulcev, da jih nafila, ker drugače bo dal najslabše kar ima pa gre regularnost testa spet po gobe, a je slučajno kdo mislu, da bo častil original?  Mrgreen
Odgovori
#10
(03-11-2016, 12:44)NooB Napisal: Aja pa jaz častim jurja tulcev, da jih nafila, ....

Jaz častim pobiranje teh tulcev  Dumb
Odgovori
#11
(03-11-2016, 12:32)NooB Napisal: ... ter spoliran prožilni mehanizem...

no, to ni več tovarniško :)
“Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly.”
Odgovori
#12
(03-11-2016, 13:05)poltergist Napisal:
(03-11-2016, 12:32)NooB Napisal: ... ter spoliran prožilni mehanizem...

no, to ni več tovarniško :)


Se strinjam, ampak to lahko naredi vsak, ki ima 15 min časa in je tudi povsem IPSC legal, če pes tja taco moli  :))
Zame ne tovarniška pištola je tista, ki je navadni smrtniki sploh ne morjo nabavt, oziroma ima zamenjane bistvene sestavne dele za netovarniške ali druge koščke z after market deli.
Odgovori
#13
Prispevam paleto piva za opazovalce / priče tega dogodka. Kje in kdaj se dobimo?
Odgovori
#14
(03-11-2016, 13:55)Kristian Napisal: Prispevam paleto piva za opazovalce / priče tega dogodka. Kje in kdaj se dobimo?

Huh...to pa že diši po malo večjem dogodku.....yess! Clap
Odgovori
#15
Jst se javim za filanje nabojnikov :)
Odgovori
#16
Jaz pa prinesem par litrov mojega domačega jegermajstra, sem ga ravno ta vikend stekleničil  Mrgreen
Odgovori
#17
No, pa imamo vse zrihtano. :)
Če ste vsi resno mislili s svojimi ponudbami, se lahko tudi potrudimo najti kak termin za strelišče ali pa ga kdo od "vpletenih" odstopi za par ur...
administrator / Strelec.si
Odgovori
#18
Clap
Odgovori
#19
Evo jst že ogrevam prste Drool 




Odgovori
#20
(03-11-2016, 08:57)pNooB Napisal:
(03-11-2016, 00:37)kaliber Napisal:
(01-11-2016, 20:34)strela Napisal: Da še jaz malo podkrepim debato, pištola REXzero1.postreljenih 5000 kosov streliva brez zastoja..strelivo razlčnih proizvajalcev.(Fiocchi, PPU.CCI Blazer,Geco in S&B).Skratka odlična pištola, in dosegljiva vsakemu strelcu.Pohvale AREXsu.lp

5000 kosov streliva ne pomeni nic!! 
za malo podkrepit debato dam sledece vprasanje!!
Zakaj za amerikance ta pistola ni dobra?
zakaj so vrnili pistole nazaj v slovenijo?
zakaj italjanska barva se bol odnese od ameriske?

Po čem sklepaš, da za Američane pištola ni dovolj dobra? Namreč proizvodnja sploh ne utegne pokrit povpraševanja iz Amerike.

Pištol nihče ni vrnil nazaj v Slovenijo, kjerkoli si dobil ta podatek je napačen. Arex je vzel nazaj eno serijo, da so zamenjali vzmet kladivca, da zdaj vžiga tudi najtrše netilke. 

Težav z Rex pištolami že dolgo ni več, moja ima št. okrog 600 in lepo število strelov pa še enga loma ni doživela, tudi sledi obrabe so minimalne, da ne govorim, da dela brez zastoja, razen s trdimi netilkami ima težave, če se preveč igraš z vzmetjo kladivca, ampak to mene ne boli, ker itak streljam samo kvalitetno strelivo in imam zato lahko lažjo vzmet noter.

si slucajno videl export fakturo za ameriko?
ce malo hodis po svetu , spoznaz uvoznike, novinarje, trgovce itd in vidis da ni tako kot je v sloveniji.
ce gres v las vegas sejem orozja (januar) bos imel drugo prestavo.

1000 za test ne pomeni nic,paleto piva pa ja Clap
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)