Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rexov test vzdržljivosti - 1000 nabojev neprekinjeno - 25.11.2016
Itaq da ja. Pivo je nujno da se pogasi burnout :)
Odgovori
(03-11-2016, 12:32)NooB Napisal: Ne vem kaj sicer Jabolku smrdi moj Rex, ampak  če zanj ni več original, ker ima zamenjani dve vzmeti (povrtano in od kladivca, ki sta mimogrede tovarniški in gor imam testne fiber merke, ter spoliran prožilni mehanizem, potem še ni videl kaj pomeni netovarniška pištola ala Max Michel Sig Sauer, Glock fabriški strelci v USA, CZ standard team, itd...

Če je problem v tistih dveh fedrih lahko dam nazaj noter takšne, ki so zdaj v novih pištolah iz tovarne in jo z veseljem dam, da jabolko ustreli jurja naenkrat. Lahko pa tudi priskrbim še enga testnega Rexa, da bo jabolko lažje spal in mu ne bo treba nakladat, da test ni regularen, ker moj Rex ni fabriški. 

Naj še povem za vse ostale, da slučajno ne bi kdo resno mislil, da imam jaz neko special verzijo. Za 10 EUR vzmeti in 15 minut poliranja lahko ima vsak prav enako pištolo, s katero trenutno jaz streljam, minus seveda merki, ki pa itak nimajo veze z delovanjem pištole ;)

Vau nisem vedu da imam zaradi menjave onih dveh feder sedaj dirkalno verzijo rexa haha. NooB še enkrat hvala za ono menjavo feder,rex deluje super Clap
Odgovori
(03-11-2016, 12:44)NooB Napisal: Aja pa jaz častim jurja tulcev, da jih nafila, ker drugače bo dal najslabše kar ima pa gre regularnost testa spet po gobe, a je slučajno kdo mislu, da bo častil original?  Mrgreen

Ja lej sam sem mislu takole, ukolikor se javi kdo z popolnoma originalno pištolo, tako kot se proda kupcu, potem bo seveda brez debate tudi strelivo NOVO, obvezno več različnih proizvajalcev [hvala Strela] ki ga za test pomešamo med seboj... 

Lahko streljam z tvojo pištolo ali testno vendar v tem primiru NE BO novega streliva [ker tudi pištola ne bo] ampak polnjeno med 130 in 135 faktor z Los 115 ali 123 gre kroglami...

Strelišče ni problem na našem lahko bilo kdaj, vendar tu vidim trenutno problem zimskih temperatur...
je razlika ali streljaš pod 10 stopinj ali poleti na 30 tako da bi bilo smiselno zadevo izvesti noter ukolikor pride do realizacije...

Me veseli da je zanimanje, upam da to res uresničimo Nod
Odgovori
Če pride do realizacije bi bilo fino da se termin objavi na forumu da si zainteresirani lahko zadevo ogledamo v živo in spijemo Beer . L.P.
Odgovori
(03-11-2016, 17:55)NooB Napisal: Evo jst že ogrevam prste Drool 

pa še kar imaš predolgo pištolo za Produkcijo Whistle
poka a nič ne zadane...
Odgovori
Kamot gremo k meni strelat, sam bo zgodba za vnuke prtrogat vso municijo v hrib. :)
Odgovori
Sej nas bi blo dost. Bi vsak 50 nabojev v žep dal pa marš u hrib. Tko k v hribih k klado za kočo neseš.
Odgovori
Pištolo imamo, strelivo in pijačo tudi, zdaj pa še strelišče... Zunanje imamo na voljo, za notranje grem pa v ponedeljek v akcijo, in lahko že konec novembra segrejemo pištolo!
Odgovori
(04-11-2016, 20:56)NooB Napisal: Pištolo imamo, strelivo in pijačo tudi, zdaj pa še strelišče... Zunanje imamo na voljo, za notranje grem pa v ponedeljek v akcijo, in lahko že konec novembra segrejemo pištolo!

Magacini Maks jih kar neki rabimo, naboji morajo biti ustreljeni med 10 in 14 minutami...rabimo polnilce, snemalca, nikoli nisem probal timerja a sploh beleži jurja strelov...

In obvezno mora biti kaliber prisoten, da bo lahko reku...1000 za test ne pomeni nič paleto piva pa ja Doh
Odgovori
(04-11-2016, 21:37) pid=\128326' Napisal:Magacini Maks jih kar neki rabimo, naboji morajo biti ustreljeni med 10 in 14 minutami...rabimo polnilce, snemalca, nikoli nisem probal timerja a sploh beleži jurja strelov...

In obvezno mora biti kaliber prisoten, da bo lahko reku...1000 za test ne pomeni nič paleto piva pa ja Doh

Polnim  Slam
Odgovori
(04-11-2016, 21:45)Ivan 22Lr Napisal:
(04-11-2016, 21:37)pid=\128326 Napisal:Magacini Maks jih kar neki rabimo, naboji morajo biti ustreljeni med 10 in 14 minutami...rabimo polnilce, snemalca, nikoli nisem probal timerja a sploh beleži jurja strelov...

Polnim  Slam

v tem momentu sem na toplem plus 33 in na testu mislim da me ne bo
mislim da test bo za pivo in ne za pistolo,1000 ne pomeni cisto nic.
15.000-20.000 bi bila kolicina za test materiala in ne samo za zastoje.
Odgovori
(04-11-2016, 20:56)NooB Napisal: Pištolo imamo, strelivo in pijačo tudi, zdaj pa še strelišče... Zunanje imamo na voljo, za notranje grem pa v ponedeljek v akcijo, in lahko že konec novembra segrejemo pištolo!

Spoštovani,

Pištolo lahko segrejete pri nas.
Pijačo pustite v avtu.
(Tobačna ulica 5,Ljubljana)

Lep pozdrav
SD Bum Bum

Priponke Male slike

Odgovori
Če bo test med 20 dec in novim letom prispevam 10kg materiala za roštilj če ima kdo voljo roštiljat da bo pravo "golaž" srečanje!
Odgovori
lahko bi priredili rex srečanje
Odgovori
Evo, jaz lohk pridem roštiljat, če bo
Odgovori
Jaz sem imel v mislih datum konec novembra, ker december bo vesel in bomo po večini zasedeni.
Odgovori
(08-11-2016, 00:26)crnipero Napisal: https://www.americanrifleman.org/article...o-handgun/
Evo se eno priznanje za rexa.

Le počak, pripravljava z Maksom vse potrebno za Slo 1000 strelno testiranje Rexa
bomo pol delili priznanja ali grajo Nod
Odgovori
(31-10-2015, 09:44)NooB Napisal:
(30-10-2015, 21:22)jakacirnik Napisal: Ob polnem  orožnem listu pokalic, je v mojem naboru tudi REX-1. 
Naj komentirajo zadevo tisti, ki so jo preiskusili, streljali, ....potem naj komentirajo REX-a.
Videti v reviji ali na kakšni predstavitvi, jo držati v roki in moledovati kako in kaj....
Streljaj, poiskusi kaj od municije golta brez zastojev, razstavi, ......potem pa komentirajte z opazkami, da to ni to, da je ......
Lari fari. Pa kaj čeje narejena v SlO ??

No jaz sem jo streljal....
Kaj mi ni všeč:
Velika količina odsuna....
DA proženje, tudi sam sistem povratnega kladivca se je pokazal za neprimeren, ker teža DA proženja ni konkurenčna klonom CZ 75, če govorimo o pištolah namenjenih tekmovanju....
Ploščat ročaj, namreč da so zmanjšali obseg ročaja so ga izredno sploščili namesto, da bi skušali material pobrati na backstrapu..
Dodatna varovalka, decocker bi bil dovolj....
A ima še vedno nabojnike s polžastjo vzmetjo? Teh nabojnikov se ne da razstavljat v celoti, kar je ključno za pištole na IPSC tekmovanjih....

Kaj mi je všeč:
Kvaliteta izdelave....
Slovenska izdelava....
Ima še veliko potenciala, če bo imel proizvajalec interes stvar dodelat ta tekmovalno uporabo....

(08-11-2016, 11:47)jabolko Napisal:
(08-11-2016, 00:26)crnipero Napisal: https://www.americanrifleman.org/article...o-handgun/
Evo se eno priznanje za rexa.

Le počak, pripravljava z Maksom vse potrebno za Slo 1000 strelno testiranje Rexa
bomo pol delili priznanja ali grajo Nod

1000 strelov z frizirano pistolo,je to test?
bi bilo razumljivo vzeti eno pistolo ki gre v prodajo,in to testirat
Odgovori
Evo,jaz se javim za filanje magacinov.
Odgovori
(08-11-2016, 15:00)Tadeja Napisal: Evo,jaz se javim za filanje magacinov.

bos morala pazit na nohte :-D
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)