Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rexov test vzdržljivosti - 1000 nabojev neprekinjeno - 25.11.2016
#61
MatchMaster, dokler imaš enako obliko krogle ti ne spremeni veliko, ti pa garantiram, da požira vse. Edini problem, ki ga ima lahko Rex iz tovarne je, da zaklep ne gre dovolj nazaj pri šibkem strelivu, ker ima precej močno povratno vzmet...
Odgovori
#62
to glih ne vem kok ima smisla ker zastoj pri 989 zaporednem strelu v par minutah ne vem kok se da realno prnest na našo normalno uporabo pištol... dvomim da kdo s tako vročo pištolo strelja...
Odgovori
#63
Jaz temu kar verjamem. Pa 1000 nabojev raje bolj pametno postrelim. https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&...QnZLlHSrrA
Odgovori
#64
+ 1 Lp!
Odgovori
#65
Bliža se 25.11., ali je tole še aktualno, da ne bom za brezveze v LJ hodil.

LP Aleš
Odgovori
#66
Seveda... saj z Maksom nisva Strela varijanta, ko vsako stvar neki spreminja prilagaja...
Ter seveda upam na fabriško pištolo, ampak to več ve Maks...

https://www.facebook.com/events/364286757255756/
Odgovori
#67
(11-11-2016, 12:41)alojz1 Napisal: Jaz temu kar verjamem. Pa 1000 nabojev raje bolj pametno postrelim. https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&...QnZLlHSrrA

Saj je normalno, da se verjame. Če ne, je brezveze, da se kakršnikoli testi sploh objavljajo. Tako kot ta v tej temi po tej logiki ne bo imel nobene veljave, ko bo rezultat objavljen na netu.

Ameriški test pa naj (po jabolkovo) ne bi bil veljaven, ker:
-Se pištola segreje na 200 stopinj (pustimo a so to F ali C)
-Se vroče pištole ne da držat v rokah (pustimo, da ima rokavice)
-Je med steljanjem zamenjal n pištol (pustimo, da je celoten posnetek iz enega dela in pištola mislim da ne zapusti kadra)
-Ima dotični youtuber velike zasebne interese, da ponese random neznano pištolo v višave (pustimo, to so že spletke)
-Itd...
Odgovori
#68
(23-11-2016, 19:34)jabolko Napisal: Seveda... saj z Maksom nisva Strela varijanta, ko vsako stvar neki spreminja prilagaja...
Ter seveda upam na fabriško pištolo, ampak to več ve Maks...

https://www.facebook.com/events/364286757255756/

Linka mi ne odpre.

Se pa potem vidimo v petek.
Odgovori
#69
(23-11-2016, 21:03)lmaoz Napisal:
(11-11-2016, 12:41)alojz1 Napisal: Jaz temu kar verjamem. Pa 1000 nabojev raje bolj pametno postrelim. https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&...QnZLlHSrrA

Saj je normalno, da se verjame. Če ne, je brezveze, da se kakršnikoli testi sploh objavljajo. Tako kot ta v tej temi po tej logiki ne bo imel nobene veljave, ko bo rezultat objavljen na netu.

Ameriški test pa naj (po jabolkovo) ne bi bil veljaven, ker:
-Se pištola segreje na 200 stopinj (pustimo a so to F ali C)
-Se vroče pištole ne da držat v rokah (pustimo, da ima rokavice)
-Je med steljanjem zamenjal n pištol (pustimo, da je celoten posnetek iz enega dela in pištola mislim da ne zapusti kadra)
-Ima dotični youtuber velike zasebne interese, da ponese random neznano pištolo v višave (pustimo, to so že spletke)
-Itd...
To si izjavu sam ne vem kaj mene mešaš zraven...
Odgovori
#70
A bo kakšen posnetek za tiste, ki smo daleč?
Odgovori
#71
(23-11-2016, 22:04)Petgun Napisal: A bo kakšen posnetek za tiste, ki smo daleč?

Seveda bo! In dovolj prič, da bo posnetek legitimen....
Odgovori
#72
Dobro bi bili še temperaturo pištole meriti na vsakih 50 ali 100 strelih. [Image: 52162.jpg]
Pa mogoče eno uro (tajmer) z večjim displejem, da se ne bodo ob gledanju posnetka pritoževali da je posnetek sestavljen.
Odgovori
#73
se pravi da je vse pripravljeno,samo še čakamo dan D Happy
Odgovori
#74
Zaenkrat kaže da bo vsak 25 gledalcev. Matr, na koncu ne bo niti dost tista obljubljena paleta pira...
Odgovori
#75
Prosim vas, da bo nastal kak kvaliteten video, ne slucajno posnet z nokio 3310 al pa kako podobno renglo. Da bomo se drugi lahko uzivali ob gledanju
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#76
(24-11-2016, 08:53)NooB Napisal:
(23-11-2016, 22:04)Petgun Napisal: A bo kakšen posnetek za tiste, ki smo daleč?

Seveda bo! In dovolj prič, da bo posnetek legitimen....

Super, hvala, komaj čakam! Clap Clap Clap

Dajte, za foro 1001 šus, da prehitite tistega s 1000 šusi. Mogoče pa se vam oglasi.  :-D :-D
Odgovori
#77
(23-11-2016, 21:55)jabolko Napisal:
(23-11-2016, 21:03)lmaoz Napisal:
(11-11-2016, 12:41)alojz1 Napisal: Jaz temu kar verjamem. Pa 1000 nabojev raje bolj pametno postrelim. https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&...QnZLlHSrrA

Saj je normalno, da se verjame. Če ne, je brezveze, da se kakršnikoli testi sploh objavljajo. Tako kot ta v tej temi po tej logiki ne bo imel nobene veljave, ko bo rezultat objavljen na netu.

Ameriški test pa naj (po jabolkovo) ne bi bil veljaven, ker:
-Se pištola segreje na 200 stopinj (pustimo a so to F ali C)
-Se vroče pištole ne da držat v rokah (pustimo, da ima rokavice)
-Je med steljanjem zamenjal n pištol (pustimo, da je celoten posnetek iz enega dela in pištola mislim da ne zapusti kadra)
-Ima dotični youtuber velike zasebne interese, da ponese random neznano pištolo v višave (pustimo, to so že spletke)
-Itd...
To si izjavu sam ne vem kaj mene mešaš zraven...

Gre lahko vsak brez problema za nazaj pogledat tvoje poste in preveri :)
Odgovori
#78
(25-11-2016, 12:06)lmaoz Napisal:
(23-11-2016, 21:55)jabolko Napisal:
(23-11-2016, 21:03)lmaoz Napisal:
(11-11-2016, 12:41)alojz1 Napisal: Jaz temu kar verjamem. Pa 1000 nabojev raje bolj pametno postrelim. https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&...QnZLlHSrrA

Saj je normalno, da se verjame. Če ne, je brezveze, da se kakršnikoli testi sploh objavljajo. Tako kot ta v tej temi po tej logiki ne bo imel nobene veljave, ko bo rezultat objavljen na netu.

Ameriški test pa naj (po jabolkovo) ne bi bil veljaven, ker:
-Se pištola segreje na 200 stopinj (pustimo a so to F ali C)
-Se vroče pištole ne da držat v rokah (pustimo, da ima rokavice)
-Je med steljanjem zamenjal n pištol (pustimo, da je celoten posnetek iz enega dela in pištola mislim da ne zapusti kadra)
-Ima dotični youtuber velike zasebne interese, da ponese random neznano pištolo v višave (pustimo, to so že spletke)
-Itd...
To si izjavu sam ne vem kaj mene mešaš zraven...

Gre lahko vsak brez problema za nazaj pogledat tvoje poste in preveri :)

Seveda lahko gre in preveri, ampak ne bo našel da bi jaz izjavil...Ameriški test ni veljaven...
Odgovori
#79
Na način si, vendar ne s 'citatom', ki ga omenjaš.

@Military Arms Channel - Rex test video
(02-11-2016, 20:17)jabolko Napisal: To ne dokazuje ničesar umes je lahko zamenjal poljubno pištol. Ne vem če bi 200 stopinj takole valjav po rokah...
(02-11-2016, 23:08)jabolko Napisal: tole je daleč od realnega

V teh dveh quote-ih najdem nakazovanje na vse moje zgoraj omenjene alineje. 
Kljub znanju in izkušnjam, ki jih imaš, tole diši po nekem natolcevanju. Celotna ta tema pa je bila ustvarjena na povod omenjenega videa, ki naj ne bi bil veljaven (realen, če tako želiš?), zato da se iz prvo roke preveri in potrdi oz. ovrže rezultat.

Če pištola v celotnem videu ne zapusti kadra, nekdo pa potem napiše da je vmes menjaval pištole, pač ne vem kaj si lahko mislim o teži takšne argumentacije...
Odgovori
#80
1000 šusov brez zastoja! Bravo!

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)