Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slovenski organi razorožili kuburaša
#1
Hrvaški 'možnarist' je ob svojo lično izdelano kuburo, ozaljšano celo s šahovničnim grbom...mislim da fant ni imel slabih namenov, dejstvo pa je, da pač v Šengen kar tako na moreš...so pa tam ob meji se mi zdi te priprave za pokanje kar priljubljene, imajo celo neka društva za tele cevi, katerih glavni namen sta pok in oblak dima

http://www.slovenskenovice.si/crni-scena...o-ga-ujeli
Odgovori
#2
to je v hrvaškem zagorju zelo popularno. verjetno je malo zlahka jemal prehod meje, čeprav je hr v eu...

nima kaj imet šahovnice v sloveniji!Snooty
Odgovori
#3
(10-11-2016, 19:44)Marks Napisal: to je v hrvaškem zagorju zelo popularno. verjetno je malo zlahka jemal prehod meje, čeprav je hr v eu...

nima kaj imet šahovnice v sloveniji!Snooty

Točno tko.

Vse je možno, sam šahovnica... Ooooooo... To pa je prekršil vso šengensko pogodbo, še kazalo.
Odgovori
#4
Nehajta no, šahovnica je v svetu najbolj prepoznana  takoj za njo pa HS več kot izvirno... Clap
Kaj pa mi Question skopiran rveč smeškovex in neka kvazi zastava, da smo po 25 letih še zmeri Slovaki... Mrgreen
Odgovori
#5
(10-11-2016, 21:12)jabolko Napisal: ...takoj za njo pa HS več kot izvirno... Clap

če bi rekel gavrilovič bi te še resno jemal...
Odgovori
#6
(10-11-2016, 21:12)jabolko Napisal: Nehajta no, šahovnica je v svetu najbolj prepoznana  takoj za njo pa HS več kot izvirno... Clap
Kaj pa mi Question skopiran rveč smeškovex in neka kvazi zastava, da smo po 25 letih še zmeri Slovaki... Mrgreen

Hej Admin in klapa kdo je izumu...rveč smeškovex...he he, da mu koj dam + za izvirnost Hand
Odgovori
#7
Wink 
Jabolko, kaj če bi ti naredil kakšno kuburo (brez kompenzatorja, ampak z vgraviranim grbom iz lokalnega hribovja)?
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)