Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Rexov test vzdržljivosti - 1000 nabojev neprekinjeno - 25.11.2016
Zanka se nam zateguje okrog vratu. In kdo nam to dela? Mi strelci sami sebi, pravzaprav nekateri izmed nas. Bravo! Bruselj in ljubljanski birokrati bodo imeli lahko delo. Clap
(12-11-2016, 17:01)sekira Napisal: Zanka se nam zateguje okrog vratu. In kdo nam to dela? Mi strelci sami sebi, pravzaprav nekateri izmed nas. Bravo! Bruselj in ljubljanski birokrati bodo imeli lahko delo. Clap

Poslušaj, sekira, tukaj te bom malo popravil, ne samo zato , ker nimaš prav, ampak zato, da ti bodo stvari bolj jasne, kako EU funkcionira.

V grobem, EU parlament sprejema odločitve, ki jih potem objavi v ustreznem uradnem listu EU (do katerega ima dostop vsak).

Potem se morajo nacionalne zakonodaje "harmonizirati" na to odločitev.

Te EU odločitve niso nikoli "trde", nasprotno vedno so nek ohlapen skupni imenovalec, ki je zadosti dober vsem (a ne idealen za vsakega).

E, kako pa se ta "harmonizacija" opravi, pa je čisto stvar nacionalnega parlamenta - lokalnih oblastnikov.
Na primer, če se število mrtvih v prometnih nesrečah poveča, je potrebno ukrepati. Belgijci na primer postavijo dodatne luči na avtocestne križe, postavijo opozorilne table ("smeškote") ob križiščih, kjer se križa lokalna cesta s kakšno hitro cesto, Angleži pa policijske avtomobile dodatno opremijo z opozorilnimi tablami, ter povečajo število patrulj na kritičnih območjih.
Nizozemci uvedejo dodatne "brneče" oznake na vseh avtocestah in lokalnih cestah.

Slovenci pa dvignejo kazni iz vic do neba, omogočijo plenjenje avtomobilov, ter prekršek prekvalificirajo v življensko nevaren dogodek, ki trajno vpliva na človeka (nažokaš nekomu kazen 1200 €, ko ma minimalno plačo). Policaji pa tekmujejo, ter točkujejo in čakajo v zasedi pred gostilnami, "izvidniki" pa v gostilnah prežijo na goste, ki so kaj spili.

V grobem, vedno ko bo kdo omenjal Bruselj ali zaradi Bruslja, se meni naježi koža.

To je treba na Trg Republike pogledati - vse nebuloze izhajajo izključno od tam.
(13-11-2016, 14:46)bbbbbb2011 Napisal:
(12-11-2016, 17:01)sekira Napisal: Zanka se nam zateguje okrog vratu. In kdo nam to dela? Mi strelci sami sebi, pravzaprav nekateri izmed nas. Bravo! Bruselj in ljubljanski birokrati bodo imeli lahko delo. Clap

Poslušaj, sekira, tukaj te bom malo popravil, ne samo zato , ker nimaš prav, ampak zato, da ti bodo stvari bolj jasne, kako EU funkcionira.

V grobem, EU parlament sprejema odločitve, ki jih potem objavi v ustreznem uradnem listu EU (do katerega ima dostop vsak).
Da pa ostaneva pri orožju...
Da, pa ipak se EU parlament ne bi slučajno spozabil in uvedel kakšno "hard-core" prepoved, je pa tukaj FN iz Belgije, CZ iz Češke, H&K, SIG SAUER in Mauser iz Nemčije, pa kak Sako iz Finske, Steyr in Glock iz Avstrije.
To so jaki igralci in če unile na Luxembourg-Bruxelles (aka Trg Republike) dobijo čudno trzavico, ki je nikakor ni mogoče racionalno razložiti, se najjači igrači, tudi kak Rheinmetall zapeljejo mal na ta trg, vprašat unele po zdravju (in delovnih mestih in davkih).
In unile rečejo, da so se mal šalili.
Tako da so stvari v Bruslju u nulo uštimane glede orožja.
Ekscese je treba vedno iskati pri domorodcih.
(11-11-2016, 18:01)Barbapapa Napisal: JRC: To nima nobene veze s tem, da pišemo po forumih, kaj nekdo "prodaja iz prtljažnika"...
Homo homini lupus

No vidiš to ni ravno res. Če bi sami popucali med sabo potem ne bi rabili velikega brata, da bi to naredil namesto nas.

bbbb2011 ko si že omenil, čisto v info. Športni strelec v Belgiji ne more imeti v lasti FNa.  Mrgreen
JRC; ce si oseba A ki dela kar dela, potem je za osebo A bolj pametno bit tiho kot pa drugim ocitat nekaj kar sploh ni narobe. Ker se hitro zgodi da se kdo oglasi in pove kaksno iz dolgega in uglednega seznama del osebe A...
Ampak da bos pa vedel se ravno take "kaj kdo prodaja iz prtlhaznika na crno" uporablja s strani MNZ proti nam. Tudi ce tega trenutno ne uporabljajo proti nam, imajo to na lagru ko jim bo najbolj ustrezalo...
Kristian: ne vem, zakaj mene omenjaš, saj jaz nisem pisal o prtljažnikih, ampak Barbapapa  Papers
(15-11-2016, 10:34)JRC Napisal: Kristian: ne vem, zakaj mene omenjaš, saj jaz nisem pisal o prtljažnikih, ampak Barbapapa  Papers

Zmešnjava bo ratala dajmo nehat z takimi ...prosim Doh

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)