Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] VABILO na FINALNO TEKMOVANJE LIGA REXzereo1 - 2016 Mlake pri Vipavi 05.11.2016
#21
Pa če vi ne razumete da je uni bil boljši!! Veš kak fajn je strelo, na koncu se je kar iz cevi kadilo!! Pa kako torbo ima pa čevlje!!
Odgovori
#22
(18-11-2016, 11:20)strela Napisal: Spoštovani...da vam ponovno pojasnim. nihče ni spreminjal pravil vsi udeleženci so bili seznanjeni pred začetkom tekmovanja Lige.
Končni izid tekmovanja se je rangiral po številu zbranih točk, ki jih je dosegel vsak tekmovalec in se šteje kot zmaga.lp

he he he  Bow
Odgovori
#23
(18-11-2016, 11:20)strela Napisal: Končni izid tekmovanja se je rangiral po številu zbranih točk, ki jih je dosegel vsak tekmovalec in se šteje kot zmaga.lp

bravo, tole je pa izjava! Še profesionalni politik ne zloži boljše. Clap
Odgovori
#24
(18-11-2016, 11:20)strela Napisal: Spoštovani...da vam ponovno pojasnim. nihče ni spreminjal pravil vsi udeleženci so bili seznanjeni pred začetkom tekmovanja Lige.
Končni izid tekmovanja se je rangiral po številu zbranih točk, ki jih je dosegel vsak tekmovalec in se šteje kot zmaga.lp

Strela, res škoda, da se ukvarjaš z organiziranjem tekem! Ti bi moral bit poslanec! Take rabmo! Shootme
Odgovori
#25
da naj vas nikar ne skrbi kakšen bo razplet g.Lado Kržič je bil zmagovalec sedmih tekmovanj, g.Dean Zarnik ima dve zmage od 9 krogov Lige REXzero1. Zato vas prosim, da prenehate z vašimi žalitvami, in ne nasedajte nekomu ki nima pravih informacij.lp

To 11 ur nazaj

Zdaj pa 
Spoštovani...da vam ponovno pojasnim. nihče ni spreminjal pravil vsi udeleženci so bili seznanjeni pred začetkom tekmovanja Lige.

Končni izid tekmovanja se je rangiral po številu zbranih točk, ki jih je dosegel vsak tekmovalec in se šteje kot zmaga.lp



A to majo sistem Baba rekla Baba kazala ?
Odgovori
#26
(18-11-2016, 12:11)JohanJ Napisal: da naj vas nikar ne skrbi kakšen bo razplet g.Lado Kržič je bil zmagovalec sedmih tekmovanj, g.Dean Zarnik ima dve zmage od 9 krogov Lige REXzero1. Zato vas prosim, da prenehate z vašimi žalitvami, in ne nasedajte nekomu ki nima pravih informacij.lp

To 11 ur nazaj

Zdaj pa 
Spoštovani...da vam ponovno pojasnim. nihče ni spreminjal pravil vsi udeleženci so bili seznanjeni pred začetkom tekmovanja Lige.

Končni izid tekmovanja se je rangiral po številu zbranih točk, ki jih je dosegel vsak tekmovalec in se šteje kot zmaga.lp



A to majo sistem Baba rekla Baba kazala ?

Ne Baba...Strela Wall
Odgovori
#27
(17-11-2016, 20:41)S.Vizec Napisal: Strela je kot mehiška žajfnica. Nikoli konca in zmeraj nov zaplet. Zadnjič je obljubljal komplet gum, pa jih je glej zlomka, kupil kar take, točno na dimenzijo tistega zaslužnega, ki naj bi zmagal. Saj se kategorije določijo na začetku tekme, če pa ne štima pa še malo pokorigira pred podelitvijo.
Kasneje je obljubljal vikend paket za dve osebi, pa je spet zmagal napačni strelec. In vrli Strela je nebodigalen, po koncu tekme rekel "da niso prišli vsi strelci in ne bi bilo pošteno, da se podeli nagrada danes, a je kdo zato da se prestavi na naslednjič? Dajmo, preštejmo roke, ena, dva, tri, štiri, pet, no dogovorjeno, bomo prestavili na naslednjič". Ostalih petindvajset pa samo debelo gleda; če bi bila taka potrebna parlamentarna večina, bi bil še hec.

Skratka, kot je rekel strelin član, pridemo, malo pokamo, nekaj pojemo in imamo se fajn. Pozabil je še, da s svojimi evri financirajo nagrade za zaslužne člane,  ampak hej, kaj bi to, saj se imajo fajn.


Se mi zdi, da je bil enkrat v igri tudi pralni stroj ali hladilnik, ki ga ni dobil zmagovalec temveč "njegov izbranec".


Čestitke vsem dobitnikom nagrad in ostalim tekmovalcem.
Sicer pa je bilo že toliko opozoril glede Zafranovih mutnih poslov objavljeno, da ste si zaslužili to kar ste plačali...

Mogoče vam sedaj ob spremembi pravil, pripada vrnjena štartnina...
Odgovori
#28
Spoštovani...z takim odnosom in pisanjem samo še pospešujete medsebojno sovraštvo, žal ne kaže nič na bolje. Glede naših nagrad bi poudaril sledeče, prejemniki nagrad so bili predvsem tekmovalci iz zunanjih klubov tako, da tukaj ni bilo mojih izbrancev spoštovani Šimek nasljednič piši preverjene informavije, tokarat se ti ni izšlo.(nagrade so bile podeljene vsem zasluženim tekmovalcem) mogoče pa celo koga poznaš, ali se ti bo pa predstavil?
Verjemite mi, da bom svoje člane in društvo vedno zagovarjal, z vašimi izjavami in žalitvami ste presegli razum spoštovanja in odnosa do vseh strelcev, ki berejo ta forum.
Lahko bi napisal še marsikaj, pa raje prepuščam besedo vam, pišite kolikor je vas volja, samo čas si vzemite.lp
Odgovori
#29
Ob vseh teh besedah, se vedno ni jasnega odgovora na vprasanja:
1.Kdo bo dobil glavno nagrado?
2.Tisti, ki ima najvec posamicnih zmag ali tisti, ki je zgral najvec krogov?
3. Ali je res, da namesto puske za zmagovalca, dobita prvi in drugi Rex pistolo?
4. Ali je res, da se je za rezultate stelo tudi pokanje, ki ni bilo javno objavljeno?

Ce bi takoj in konkretno odgovoril na ocitke, vsega tega pisanja ne bi bilo.
Odgovori
#30
JRC ..verjemi, da je to samo moja dobra volja, da ti odgovorim na tvoja uprašanja.
Pod točko 1.sem že odgovoril, nagrado dobi najboljši tekmovalec (podelitev do tretjega mesta)
Pod točko 2.to uprašanje je malo provokativno tisti, ki je dosegel največ točk ima tudi več zmag (malo poglej rezultate lige)
Pod točko3.puška katB7, bo po novi zakonodaji spadala pod kat.A1 in jo ne bo mogoče registrireti pod športno orožje (predelava   orožja v polavtomatsko orožje) problem izdaje dovoljenja na UE. Glede nagrade smo še neodločeni, čakamo na razplet, saj to ni nihče od nas pričakoval.
Pod točko 4.vsa tekmovanja so bila javno objavljeni na forumu, pod kategorijo preciznega streljanja.

Poglej JRC tukaj bi lahko napisal cel elaborat, po vsem tem je zmagovalec  lahko samo eden, peti krog tekmovanja je g.Kržič opravičil njegovo odsotnos zaradi letnega dopusta s tem, da smo mu omogočili, da ovstrelja naslednjič v prisotnosti 10 članske komisije imel je pravico do dodatnega nastopa.
Mislim, da je bila moja razlaga dovolj jasna, druge žal ne poznam. športni pozdrav
Odgovori
#31
hahahahah ah ahahahahahhaahhaah
Odgovori
#32
Kot vem ni nobenega problema dobit nabavno dovoljenje za orožje kategorije B7!!
Odgovori
#33
 Strela tole si objavil 07.08.2016 tukaj so bili v igri še doseženi krogi mar ne????


REZULTATI... VI krog... SKUPNI SEŠTEVEK TEKMOVANJ - LIGE REXzero1-2016.

-Dean Zarnik....3563 točk
-Vlado Kržič......3028 točk ( - ena tekma)
-Marko Zarnik...2200 točk
-Matic Košir......2006 točk
-Dušan Petek...1737 točk
-Dušan Seražin..1058 točk
-Dušan Korelc...1230 točk
-Marko Vesel.....636 točk
Čestitke vsem tekmovalcem za vaše stelske dosežke...se vidimo v nasljednjem krogu, ki bo v mesecu septembru do takrat pa lep pozdrav vsem skupaj. 

org:SDVV
Odgovori
#34
Ne boš verjel ampak papir vse prenese.najlepše pa je prvo nagrado prijatelju podelitev pol pa na pivo.pa smo jih spet .......
Odgovori
#35
Strela, ne poznam sodelujocih in vprasanja sem postavil zaradi tvojih nejasnih odgovorov na izrecene ocitke.
Ce je omogoceno dodatno streljanje zaradi dopusta, je to stvar organizatorja. Na nek nacin je to podobno, kot so predtekmovanja pri IPSC.

Kar se tice pa B7 pa se nikjer nic ne pise, kaj bo po novem in kdaj  bo do sprememb prislo.
(O tem, da bi Arex svojo pusko lahko kategoriziral kot B4, pa je ze druga debata.)
Odgovori
#36
(18-11-2016, 20:49)strela Napisal: Poglej JRC tukaj bi lahko napisal cel elaborat, po vsem tem je zmagovalec  lahko samo eden, peti krog tekmovanja je g.Kržič opravičil njegovo odsotnos zaradi letnega dopusta s tem, da smo mu omogočili, da ovstrelja naslednjič v prisotnosti 10 članske komisije imel je pravico do dodatnega nastopa.
Mislim, da je bila moja razlaga dovolj jasna, druge žal ne poznam. športni pozdrav

kako mi grejo takele zadeve na živce

za odsotnost NI opravičila 

tekma je bila 02.07.2016 NE dva dni prej NE tri dni kasneje vse kar je drugače od tega je skrajno sprevrženo od tebe od njega in od kvazi komisije in PIKA!!!!
Odgovori
#37
Jebe lud zbunjenog!
Strela, pa ti si res fenomen! Jasnovidec, ki vidi, kakšna bo nova zakonodaja! 

Verjetno tudi že vidiš, da bo ligo 2017 dobil Vlado Kržič. Imel bo eno zmago več, kot bo kol!
Odgovori
#38
(18-11-2016, 20:49)strela Napisal: JRC ..verjemi, da je to samo moja dobra volja, da ti odgovorim na tvoja uprašanja.
Pod točko 1.sem že odgovoril, nagrado dobi najboljši tekmovalec (podelitev do tretjega mesta)
Pod točko 2.to uprašanje je malo provokativno tisti, ki je dosegel največ točk ima tudi več zmag (malo poglej rezultate lige)
Pod točko3.puška katB7, bo po novi zakonodaji spadala pod kat.A1 in jo ne bo mogoče registrireti pod športno orožje (predelava   orožja v polavtomatsko orožje) problem izdaje dovoljenja na UE. Glede nagrade smo še neodločeni, čakamo na razplet, saj to ni nihče od nas pričakoval.
Pod točko 4.vsa tekmovanja so bila javno objavljeni na forumu, pod kategorijo preciznega streljanja.

Poglej JRC tukaj bi lahko napisal cel elaborat, po vsem tem je zmagovalec  lahko samo eden, peti krog tekmovanja je g.Kržič opravičil njegovo odsotnos zaradi letnega dopusta s tem, da smo mu omogočili, da ovstrelja naslednjič v prisotnosti 10 članske komisije imel je pravico do dodatnega nastopa.
Mislim, da je bila moja razlaga dovolj jasna, druge žal ne poznam. športni pozdrav


Priponke Male slike
   
Odgovori
#39
Sem slišal, da bodo naslednje olimpijske igre prav tako dopisne. Tekmuješ doma, potem pa samo pošlješ rezultate. :)
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#40
a bo tam tud že zmagovalec znan :), v resnici je nagrada samo ena.. pištola pa dva nabojnika... prvi dobi pištolo drugi nabojnika kar pa spet ni fer da boljši dobi samo eno stvar drugi pa dve, ampak tak da dobi drugi en nabojnik prvi pa nabojnik in pištolo! Ker pa so nekje slišali da bo treba tudi za nabojnike imet dovoljenja drugi ne dobi nič, da ne bi imel problemov na UE!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)