Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabatti rover tactical
#1
Ali ima kdo na forumu kakšne izkušnje s tem modelom puške.Vseeno v katerem od treh ponujenih kalibrov.
Odgovori
#2
Sem precej cajta gledal to pušo, je mel kolega:
jamral je nad premalim magazinom, sam za 3 naboje, zaklep ni pobiral z magazina nikakor, da bi loh bil prou hiter ni blo šans.
Drgač za precizno je pa za ta denar zelo  natančna.
Kaj je z vami, a ste na bombo stopu?  ...p o v r a t...
Kocka na belo, kocka na črno...

Za koga? ZA SLOVENIJO!
Odgovori
#3
Pa tud glede cevi so precej loterija ,včasih kaka dobra pogosto pa take, kjer POI vandrajo na okoli po par strelih.

Če ni na pol zastonj se glede Sabatti repetirk ne bi preveč ogreval.
Odgovori
#4
Jaz ga imam v 308, v zameno za kako inštrukcijo o streljanju na malo večje razdalje se rade volje zmenimo, da ga direktno stestirate.
Več na zs.
Odgovori
#5
Jaz ga imam v 6.5x47l. Zelo natančna puska težko pobira iz magazina in zlomil sem 3 izvlakača ter štift za blokado izvlakača . Večji problem je odnos Sabattija do strank v Sloveniji,če mi kolega iz Italije nebi pomagal mi ziher nebi poslali rezervne dele... Jebeni makaronari
Odgovori
#6
Jaz sem se ogrel za puško Mercury tactical sintetic 300win mag., ki jo oglašujejo na Frankoniji. Po tednu iskanja info sem se že ohladu. Ko sem iskal info na netu in forumih sem vedno pristal pristal na Sabatti strani. Cena je interesantna vendar jaz ne upam tvegati.. lp
Odgovori
#7
Se pravi da je kot ostala roba iz Italije. Dizajn super-kvaliteta pa v KU....
Odgovori
#8
Posedujem Sabatti rover tactical v kalibru 308 win in po 500 nabojih nisem imel nobenih problemov, puška pa je zelo precizna (pod 1/3 MOA).

Lp
Jani
Odgovori
#9
(31-10-2017, 16:08)BJ1 Napisal: puška pa je zelo precizna (pod 1/3 MOA).

ja, prav gotovo. Dokler smo v gostilni, vse nesejo v eno luknjo.
Odgovori
#10
Priča streljanju na 300 m. Je 198 dovolj dober rezultat? Prav tako na 100 m 198. Samo dva flajerja . (2 devetki) 
Za takšno ceno odlična puška.

Lp
Odgovori
#11
Tarča kliče po objavi.
Odgovori
#12
Žal se je tarča vrgla vstran preden smo jo shranili.prič pa je več kot deset. 
Kdor je streljal s to puško ve kako je natančna. Je pa res, da smo mi tudi bili v dvomih glede italjanov. Izkazalo se je nasprotno.

Lp
Odgovori
#13
tako dobra puška bo rezultat zlahka ponovila. Če ne bo zmogla, e potem pa ni tako dobra kot pravijo legende...
Odgovori
#14
(01-11-2017, 00:17)Marks Napisal: tako dobra puška bo rezultat zlahka ponovila. Če ne bo zmogla, e potem pa ni tako dobra kot pravijo legende...

Tako dejanje bi bilo v nasprotju z Murpyjevim zakonom za znanstvene eksperimente (Fett's Law of the Lab), ki pravi:

"Never replicate a successful experiment." Mrgreen
Odgovori
#15
Ker so tarče s tekmovanja res šle v ogenj, prilagam fotografijo 5 strelne grupe na razdalji 200 m, ki mi je s Sabattijem uspela med testiranjem streliva.

Lp
Jani


Priponke Male slike
   
Odgovori
#16
že bolje

samo še na tekmi se vidimo pa se bo prec vidlo kako se drži v ostri konkurenci
Odgovori
#17
Puška je odlična ker jo tudi sam imam je pač morda problem v tem da je tako dobra za takšno ceno in  ruši mite da lahko samo z puško ki stane od 3000evrov naprej dosegaš takšne rezultate ,čestitam BJ1 pokaži jim naslednjič ne samo 198  ampak kar od 200  možnih 200.lp
Odgovori
#18
mislim da take izjave kar kličejo da nekdo razjasni pojme kot so verjetnost, gaussova krivulja, ponovitve rezultatov, 20+ strelne grupe...
Odgovori
#19
(04-11-2017, 12:25)strelec1963 Napisal: Puška je odlična ker jo tudi sam imam je pač morda problem v tem da je tako dobra za takšno ceno in  ruši mite da lahko samo z puško ki stane od 3000evrov naprej dosegaš takšne rezultate ,čestitam BJ1 pokaži jim naslednjič ne samo 198  ampak kar od 200  možnih 200.lp

Pobje, seveda, kar spati ne morem, ker nekdo s puško pod tri jurje naredi rezultat. To se ne spodobi, ane?

Zdej pa zares... to v kar sem se vtaknil je nakladanje o grupah. Če rečeš da strelja pod 1/3moa, to pomeni da boš s to puško ustrelil pet zaporednih grup po 5 strelov in bo povprečje grup še vedno pod 10mm (1/3moa). Potem lahko govoriš, da je to to, ampak vsi ki se s tem ukvarjajo dlje časa, vedo da tako povprečje ni samo po sebi umevno tudi z namensko špecialko in koaksialnimi resti, kaj šele s krepelom, ki se ponaša s pridevnikom "Tactical" v imenu. Vse prevečkrat pa vidim na streliščih kako nekdo naredi lepo grupo in puška kar takoj nese v eno luknjo. No, vsaj ob pivu...

BTW, če vzamem najmanjšo tarčo ki jo lahko srečaš na 100m pri naših organizatorjih tekem, boš videl da s konsistentnim 1/2moa še vedno lahko ustreliš 200. Ampak kaj ko očitno na tekmi puške koj nesejo malo slabše in tudi konsistenten 1/2moa postane problem...

   
Odgovori
#20
ja sej če nese 1/2 moa je še ok, seveda če SD oz so vedno enake hitrosti potem na long range ni panike. Problem je če imaš 1/3 moa in kar veliko deviacije v hitrosti...potem na 600+ nimaš kaj iskati. p ane, da bi se hvalu, moja ctr tikka naredi 0.3 moa anyday anytime, sporbano zdaj že 5 x in ni 3000€ ampak kar 60% manj če se le potrudim pri reloadu...ko grem navadno pokat za "dušo" dam lee polnilec in približno šopam polnitve noter na hitro brez tehtanj :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)