Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razglasitev in podelitev glavne nagrade Lige Rex Zero 1
Sam hodim na strelske tekme od strele in v dveh letih nisem zasledil ene nepravilnosti, ne na tekmi ne po njej!

No, ste prebrali? Ne vem kaj vam ni prav, marko100 (mogoče dvojno logirani strela?) že 2 leti ni zasledil nepravilnosti. Pa ja ne bo kdo rekel, da so nepravilno prešteti krogi, dodatne tekme za izbrance, vnaprej dodeljene nagrade ipd. nepravilnosti. Dajte no...
Naj še jaz dodam par besed, če me že Sandi poziva... :)

Mislim da je cela kolobocija naredila precej škode strelstvu in mi je žal da se končuje s slabo voljo na vseh straneh.

Kot administrator želim ohraniti karseda nepristransko vlogo, zato se na tem mestu res ne bi postavljal na nobeno stran, čeprav imam o zapletu svoje mnenje in ga lahko delim z vsakim posebej. Do zdaj sem vedno poslušal očitke s te ali one strani, da koga favoriziram, zato se ne želim vpletati v tovrstne spore.

Zaradi tega ne bom igral nekega razsodnika in omejeval pisanja na forumu zaradi slabih izkušenj uporabnikov foruma, ne glede na to ali se strinjam ali ne. Podobne težave so nekateri tekmovalci imeli že v preteklosti z enim od organizatorjev tekem in prav tako nisem želel igrati sodnika, pa se je zadeva uredila sama od sebe.

Konec koncev lahko vsak bralec foruma prebere tako vabila, kot tudi takšne kritike in se ob tem sam odloči kje bo preživel svoj čas na strelišču.

Ob tem naj pripomnim in toplo svetujem da se ob takšnih sporih ne začenja omenjati raznih davkarjev in podobnih vampirjev, saj to še nikoli ni prineslo ničesar dobrega. Prosim da takšne zle misli zadržite zase v dobro strelstva pri nas.

Vesel Božič vsem. ;)
administrator / Strelec.si
(25-12-2016, 13:04)marko100 Napisal:
(24-12-2016, 21:01)sandiruger Napisal: Za to se bosta sama dva Dean in Marko odločila..
Jaz bi sicer to naredil,ker ne bi dopustil da bi se mi krivica zgodila..
In še enkrat apeliram na Admina,da dokler se ne reši ta problem,se brišejo vsa vabila za streline tekme..
Ker to kar se je zgodilo in se dogaja se ne sme več dogajati na strelskih scenah...

Sam menim, da če bi koga bilo potrebno zbrisati s foruma bi to bil Sandi Rugar. Zaradi laži in napeljevanja.
Sam hodim na strelske tekme od strele in v dveh letih nisem zasledil ene nepravilnosti, ne na tekmi ne po njej!
Zato Boris ti ob tej priložnosti čestitam za dosedanje delo na strelskih tekmah.
Vesel Božič in srečno novo leto vsem pametnim strelcem!

Kaj si ti pripravnik za humorista in se norca delaš iz forumašev Bow
Enkrat sem že reku, zmeri se jih bo najdlo ene par ki jih bo sikalca lupla in v 
zahvalo ga bodo še podpirali...evo ga modela, upam samo da nima orožja v posesti  Wall
Tine,ima ima...Sicer bolj k streli hodi na tekme s puško....Ga poznam in upam da ga naslednjič na tekmi(ne na strelini) vprašam če je že našel kako nepravilnost...
(25-12-2016, 19:43)admin Napisal: Naj še jaz dodam par besed, če me že Sandi poziva... :)

Mislim da je cela kolobocija naredila precej škode strelstvu in mi je žal da se končuje s slabo voljo na vseh straneh.

Kot administrator želim ohraniti karseda nepristransko vlogo, zato se na tem mestu res ne bi postavljal na nobeno stran, čeprav imam o zapletu svoje mnenje in ga lahko delim z vsakim posebej. Do zdaj sem vedno poslušal očitke s te ali one strani, da koga favoriziram, zato se ne želim vpletati v tovrstne spore.

Zaradi tega ne bom igral nekega razsodnika in omejeval pisanja na forumu zaradi slabih izkušenj uporabnikov foruma, ne glede na to ali se strinjam ali ne. Podobne težave so nekateri tekmovalci imeli že v preteklosti z enim od organizatorjev tekem in prav tako nisem želel igrati sodnika, pa se je zadeva uredila sama od sebe.

Konec koncev lahko vsak bralec foruma prebere tako vabila, kot tudi takšne kritike in se ob tem sam odloči kje bo preživel svoj čas na strelišču.

Ob tem naj pripomnim in toplo svetujem da se ob takšnih sporih ne začenja omenjati raznih davkarjev in podobnih vampirjev, saj to še nikoli ni prineslo ničesar dobrega. Prosim da takšne zle misli zadržite zase v dobro strelstva pri nas.

Vesel Božič vsem. ;)

Admin kakor si se odločil je tvoja stvar in nobeden ne pritiska nate da bi bil razsodnik..
Hočem samo povedat da bi bilo bolj učinkovito da do teh težav ne bi prihajalo če bi se organizator držal pravil in pošteno opravil posel.Zato pa bi bila potreba za v bodoče,da se takim organizatorjim nedovoli objava tekem ker se dejansko ljudi nateguje in nepošteno ocenjuje..
Skratka, še enkrat poudarjam da sem kot pošten tekmovalec globoko razočaran da se v strelskih vrstah dogaja to in vsi vemo da je tukaj nekaj hudo narobe,ukrepa pa nobeden ne..
Sem mislil da se bo vsaj na forumu začelo kaj ukrepati,pa vidim da ni posluha za to...
Želim vam vsem v prihajajočem letu 2017 veliko strelskih užitkov in predvsem bodite pošteni in vzorni mladim strelcem..
Zate,strela pa nimam besed.....sram naj te bo...
Da je model odstrelal tekmo naknadno pred komisijo..... Zaradi dopusta? Tistega, ki se se je spomnil tega bi bilo treba za jajca obesit. Brez pardona!
(26-12-2016, 01:12)rabbit 02 Napisal: Da je model odstrelal tekmo naknadno pred komisijo.....  Zaradi dopusta?

To si kar predstavljam Mrgreen
[Image: giphy.gif]
BANG 562 KROGOV
Pa kje jih ti pobiras?  Mrgreen
Vprašanje je če je sploh prišlo do "komisijske tekmice"samo za strelinega člana..
S točkami kot vidite barantajo kot na ponterosi..
(26-12-2016, 23:15)sandiruger Napisal: Vprašanje je če je sploh prišlo do "komisijske tekmice"samo za strelinega člana..
S točkami kot vidite barantajo kot na ponterosi..

Lahko si siguren da ni prišlo, komisiska tekma te prosim, če te ni te ni pika basta konec.
Ne pa da začne domišljija delovat Wall
(25-12-2016, 19:43)admin Napisal: Naj še jaz dodam par besed, če me že Sandi poziva... :)

Vesel Božič vsem. ;)

Jaz pa mislim vaša svetost, da pa s tem odgovorom le niste ohranili karseda željene nepristranske uloge in ste se nehote postavili na Strelino stran...kajti zadnji vaš stavek, prosim da takšne zle misli zadržite zase v dobro strelstva pri nas, to več kot očitno po mojem mnenju dokazuje... če negdo počne kar počne desetljetje  to nikakor ni v dobro strelstva in bo s tem sigurno nadaljeval, zato se mi zdi še kako pomembno ne le omenjat ampak zadevo kar predat ustreznim ustanovam... Hand
Hm, zadnji odstavek se namreč prav nič ne navezuje na strelo, temveč na pošiljanje davkarjev po tekmah. Menda je vsem jasno da bi to potegnilo za sabo polno neprijetnih in nepredvidljivih posledic, ne le na strelinih tekmah, temveč verjetno tudi vseh ostalih.
Zle misli so mišljene takšne, ki vsebujejo davkarijo in podobne državne birokrate. Upam da je razumljivo. ;)
administrator / Strelec.si
Na osnovi vsega napisanega, tudi jaz menim, da na forumu ne bi smeli podpirati takšnih - recimo temu - fleksibilnih praks pri tekmovanjih. 
Ena stran trdi, da je šlo za komisijsko streljanje, drugi so mnenja, da je to načrtna goljufija. 

Admin se seveda lahko deklarativno postaviš v nevtralno pozicijo, vendar pa s tem daješ tihi pristanek, da se bodo takšne prakse lahko nemoteno nadaljevale še naprej... in daješ na razpolago prostor, da se novi strelce še naprej lovi na "fleksibilne metode". 

Glede dacarjev pa imaš prav.
Pustimo jih pri miru, naj se z njimi ukvarjajo računovodje.
Po eni strani razumem Admina, da se noče vpletati z brisanjem strelinih tekmovanj,ker sta s strelo v sorodu...Zato pa sem napisal da bi se moral odločiti nepristransko in na podlagi dokazov..Ker pa se ne bo spremenilo nič,bo tovrstna liga in ostala tekmovanja ki jih organizira strela odvijala naprej brez poštenosti in še naprej se bo delalo po kavbojsko..
Tukaj se gre za dobro strelstva in tekmovanj..
Ker pa bomo na žalost stagnirali na tej točki,se dejansko na nek način to podpira...
Moje mnenje...
Pošteno rečeno je tole temo najbolje zapret.

Strela, Rajko in Co 'tekme' so bile vedno super zadeva za rekreativne uporabnike ,ki pridejo na 'tutti frutti' pokanje - strelsko druženje kamor lahko prinesejo praktično vsa še tako neuporabna krepela, ki jim doma rjavijo in prah nabirajo,za tistih par ,ki pa na te zadeve hodijo po medalje in nagrade ter resno mislijo ,da so to tekmovanja ...... Rofl Rofl ....

.... in potem svizec zavije čokolado
[Image: CZ6nQY.gif]
Sandiruger,Jabolko in ostali pisci na forumu......res je prelomil sem besedo, ker sem se odločil, da na strelcu zaključujem verjetno se boste nekateri odahnili, kdo bo nasljednja žrtev ne vem, se tudi ne sprašujem
Liga REX zero1 je bila izpeljana regularno tako, da tukaj ni dileme za vsak krog posebej so bile podeljene medalje, pa si naj Dean prešteje njegove zmage, prav tako Marko zame sta odlična tekmovalca-strelca, samo v športu je eno pravilo...zmagovalec je lahko samo eden.

Kdor koli od vas, želi v pogled rezultate od prvega do zadnjega kroga so mu narazpolago, da ne boste tratili po nepotrebnem vašega časa z pisanjem, in to v žaljivem tonu tipično za Slovence, in ta negativnost v strelskem krogu, ne bo prinesla pozitivnih učinkov.

Gdor koli od vas je organizator tekmovanj, pa v to dvomomim se sprašujem kako bi se počutili, da ti nekdo narekuje zmago in odloča o pravilih, ki smo jih dorekli pred začetkom tekmovanja, nekaj o tem smo napisali tudi v prvem razpisu.
Opažam, da vas najbolj moti dodatno streljanje tekmovalca lige, ki je bil aktiven od prvega do zadnjega kroga.g.Kržič je pred vsem tekmovalci povedal, da se petega kroga ne more udeležiti zaradi njegovega dopusta in je izrazil željo, če lahko odstrelja ob nasljednji priložnosti. (12 prisotnih)
Njegov predlog smo soglasno potrdili v prisotnosti Deana , Markota in ostalih.Kot oraganizator sem to odgovornost prevzel z določeno toleranco, saj ima tekmovalec pravico do nastopa, in je vodil že v samemu začetku.

V takem primeru bi imeli možnost tudi ostali tekmovalci.Zarnikova izjava, da Marko ne bo uradno sodeloval v Ligi temveč kot njegov pomočnik zato verjetno ni imel želje po nadaljevanju upam, da tudi to ni pozabil.
Z tem ne mislim nikomur škodovati, naj se ve če je zadeva že prišla tako daleč. Deana in Markota spoštujem kot odlična tekmovalca, disciplinirana in korektna. 

Vsem, ki ste pri tem sodelovali in me podprli z vašimi izjavami, bi se zahvalil v mojemu imenu. Športni pozdrav.....
Pa to ne moreš verjet...Ti še kr piše da je zmagovalec eden in da ima Kržič več zmag,na začetku pa si v razpisu napisal da šteje za zmago skupno število točk..
To pa da si na koncu lige spremenil da se šteje zmaga pa ni bilo nikjer napisano razen po tistem ko je bilo znano da ima Dean več skupnih točk kot Kržič..
Svetujem ti da  se v bodoče držiš pravil ki si jih napisal na začetku lige in se tega držiš do konca...
Mislim da je to pošteno in dovolj športno ter navsezadnje fer do vsakega nastopajočega...
Vendar kaj ti jaz zdaj razlagam o tem ko pa boš še naprej delal tako ker ti tako najbolj odgovarja in navsezadnje imas tudi sam kaj od tega...
Lahko bi se že v teh letih naučil da delaš stvari po svoje in na nepošten način in prosim ne tumbaj o tem kako je bilo vse pošteno izpeljano..
Sandi očitno nočeš razumet, če ima nekdo več zmag ima tudi prednost v točkah zato bi te prosil, da končava s tem in bodi pozitivec, Deana oba dobro poznava in nimam nič proti njemu, samo tokrat mu zmaga ni bila naklonjena. Tako kot sem napisal v prejšnem postu, da lahko vidiš uradne rezultate...lep pozdrav pa lepo prednovoletno rajanje ti želim in srečnega 2017.. z manj obrekovanja moje eminence. Boris
(27-12-2016, 11:23)strela Napisal: Sandiruger,Jabolko in ostali pisci na forumu......res je prelomil sem besedo, ker sem se odločil, da na strelcu zaključujem verjetno se boste nekateri odahnili, kdo bo nasljednja žrtev ne vem, se tudi ne sprašujem
Liga REX zero1 je bila izpeljana regularno tako, da tukaj ni dileme za vsak krog posebej so bile podeljene medalje.....................

Zanima me kdo je bil po končani 5 tekmi, na razglasitvi in podelitvi medalj, prejemnik zlate medalje?

Touche  Clap

Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)