Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strelišče Rudnik Ljubljana
Ima to strelišče kakšno uradno osebo/šefa oz. njegov kontakt?

Namreč zelo pogosto tam naletim na kar nekaj težav (največkrat povezane s točno določeno osebo, ki je zaposlena tam), ki mi niso čisto logične. Strelišče ima določene uradne ure delovanja od 9.00 do 19.00 od ponedeljka do petka in vedno sem par dni prej poklical in preveril za prosti termin ter ga rezerviral. Največkrat ga dobim brez težav. Strelišče mi ni mimogrede in tja se namensko vozim iz oddaljenega kraja.

Ko pridem tja pa so večkrat težave, saj so nenadoma strelske linije na uro, ki sem jo rezerviral, zasedene in je potrebno čakat. Spet drugič mi je rečeno, da lahko streljam le krajši čas od polne ure, ker potem kao zaprejo oz. imajo nekaj drugega. Tretjič pa že ob klicu, da bi rad prišel ob neki uri popoldan, recimo 17.00, rečejo, da takrat pa že zapirajo in ne bo šlo.
Kot sem rekel so največkrat vse naštete težave povezane s točno določeno osebo tam, ki je mimogrede še zelo nejevoljna, pri ostalih ponavadi domenjeno štima.

Ker se vsakič odpravim streljat s slabim občutkom, saj ne vem na kaj bom naletel, me zanima ali imam samo jaz to srečo, ker običajno streljam pozno popoldan ali je to tam stalna praksa, saj deluje precej neresno, kar je velika škoda za skoraj edino normalno strelišče pri nas.
Odgovori
Vodja strelišča Rudnik: Mojca KONČAN, tel. 01 427 12 77, gsm 041 360 967.

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
http://www.sport-ljubljana.si/Osebna_izkaznica/

(04-01-2017, 13:03)Rombon Napisal: Vodja strelišča Mojca KONČAN, tel. 01 427 12 77, gsm 041 360 967.

Lep pozdrav, Marko

Ta je pa šarfna babnca. Zna jim JM tem hišnikom na strelišču.
Odgovori
Jaz hodim na strelišče v dopoldanskem času in do sedaj nisem imel nobenega problema. Pokličem ,se zmenim za termin in to je to. Vedno BP. Eek
Odgovori
(04-01-2017, 13:35)Jape Napisal: Jaz hodim na strelišče v dopoldanskem času in do sedaj nisem imel nobenega problema. Pokličem ,se zmenim za termin in to je to. Vedno BP. Eek

Saj pravim, da imam verjetno to "srečo", da hodim popoldan in takrat včasih dela mlajši fant, kjer težav ni nikoli. Če se slučajno kaj zavleče, je to zato, ker je rezervacijo sprejel drug na uro, ki ni bila mogoča. Če je bilo potrebno čakat je vedno tudi podaljšal streljanje po 19.00 uri brez težav in na njegovo željo. Torej o njem vse super.

Dela pa tam tudi starejši gospod, imena žal ne vem, ki pa je vedno slabe volje, skoraj vsakič je kakšna težava in po telefonu večkrat javi, da rezervacije ne bo sprejel, ker prej zapirajo...zato imam mnenje, da je tu bolj težava z zaposlenim brez nadzora kot kaj drugega. Samo mi gre resno na živce, saj to nekako ni kavbojska liga, ampak resno strelišče. Večkrat tudi pridemo skupinsko (trije, štirje strelci) - imamo seveda rezervirano toliko mesto kot nas je, potem pa prideš tja, ti pa osorno reče, da 4 mesta pač nima, ampak le enega..pa 15 minut prej morate nehat, ker potem gre. Jah super, dan prej pa rezervacija 4 mest ni bila problem.
Odgovori
(04-01-2017, 13:58)Gargamel36 Napisal:
(04-01-2017, 13:35)Jape Napisal: Jaz hodim na strelišče v dopoldanskem času in do sedaj nisem imel nobenega problema. Pokličem ,se zmenim za termin in to je to. Vedno BP. Eek

Saj pravim, da imam verjetno to "srečo", da hodim popoldan in takrat včasih dela mlajši fant, kjer težav ni nikoli. Če se slučajno kaj zavleče, je to zato, ker je rezervacijo sprejel drug na uro, ki ni bila mogoča. Če je bilo potrebno čakat je vedno tudi podaljšal streljanje po 19.00 uri brez težav in na njegovo željo. Torej o njem vse super.

Dela pa tam tudi starejši gospod, imena žal ne vem, ki pa je vedno slabe volje, skoraj vsakič je kakšna težava in po telefonu večkrat javi, da rezervacije ne bo sprejel, ker prej zapirajo...zato imam mnenje, da je tu bolj težava z zaposlenim brez nadzora kot kaj drugega. Samo mi gre resno na živce, saj to nekako ni kavbojska liga, ampak resno strelišče. Večkrat tudi pridemo skupinsko (trije, štirje strelci) - imamo seveda rezervirano toliko mesto kot nas je, potem pa prideš tja, ti pa osorno reče, da 4 mesta pač nima, ampak le enega..pa 15 minut prej morate nehat, ker potem gre. Jah super, dan prej pa rezervacija 4 mest ni bila problem.

To je isto kot po UE ko jim referent neki reče in je zgodba končana...Počasi boš spoznal da se boš moral dogovoriti z nekom ki je na lestvici mejčken višje...in streljat se neha ob 19. 00 če je do takrat odprto... nakar spakiraš in greš kaj tu ni jasno :/
Odgovori
Jaz tam streljam kakšno leto in doslej še nikoli nisem imel nobenih problemov.
Res pa je, da vedno zgodaj popoldan, nikoli proti koncu dneva, zato poznam samo dva mlajša fanta, starejšega še nikoli nisem srečal.
Odgovori
(04-01-2017, 14:11)jabolko Napisal:
(04-01-2017, 13:58)Gargamel36 Napisal:

To je isto kot po UE ko jim referent neki reče in je zgodba končana...Počasi boš spoznal da se boš moral dogovoriti z nekom ki je na lestvici mejčken višje...in streljat se neha ob 19. 00 če je do takrat odprto... nakar spakiraš in greš kaj tu ni jasno :/

S kom naj bi se pa menil, če so zaposleni tam zato, da pobirajo prijave in vodijo strelišče? Naj kličem direktorja/direktorico, ker bi rad prišel streljat v uradnih urah? Sigurno me bo vesel. Na splošno mi gre na živce, da je potrebno nesposobnost nekaterih zaposlenih reševati z obremenjevanjem višje rangiranih ljudi, ki niso tam nikoli in se marsikomu v Sloveniji to zdi celo normalno.

Glede ure pa nisi razumel. Je bil le primer uslužnosti človeka tam ob izjemnem primeru.
Odgovori
Osebno imam samo dobre izkušnje, vedno me je čakalo mesto ob predhodni rezervaciji, osebje tudi prijazno. Ponavadi dobiš to kar daš....
Odgovori
@Na splošno mi gre na živce, da je potrebno nesposobnost nekaterih zaposlenih reševati z obremenjevanjem višje rangiranih ljudi, ki niso tam nikoli in se marsikomu v Sloveniji to zdi celo normalno. 

Kaj kurca pol nas moriš s tem. Smo ti dali samo nasvete. Ni to dovolj? A ti mi zrihtamo to? Bi še rdečo preprogo alo ramo za jokat?
Odgovori
Mislim, da je forum odprt za vse in ti ga ni potrebno brat, še manj pa odgovarjat, če te en zapis tako mori. Zanimalo me je, če ima še kdo podobne izkušnje kot jaz, to je vse.
Odgovori
Ne tvoje vprašanje je bilo:
@Ima to strelišče kakšno uradno osebo/šefa oz. njegov kontakt? 

in si info dobil. A si očitno potreboval še ramo za zjokat pa v tekstu nisi napisal.
Odgovori
Torej bog ne daj, da človek v javnem forumu še kaj drugega komentira/napiše v odprti diskusiji, kot je bilo originalno vprašanje? Zanimivo. Nekam prizadeto mi deluješ.
Odgovori
Lej svet je poun čudakov. Kaj češ
Odgovori
Jaz bi pohvalil strelišče, ker do sedaj nisem mel nikoli nobenih težav pa sem bil kar nekajkrat (10+), vedno ob popoldansko - večernih urah.
Pokličem dopoldne in rezerviram za popoldne. Sta bila pa vedno 2 mlajša fanta. Starejšega gospoda še nisem srečal.

Edino problem sedaj pozimi je s streljanje s puško. Ker na 50metrov nimajo reflektorjev (osvetlitve), po 16:30 se pa ne vidi več dobro, tako da jaz ki se vozim od dlje, pozimi lahko streljam le s pištolo.
Odgovori
Jaz imam z Rudnikom dobre izkušnje. Ker streljam tudi z VK puško, za katero sta na voljo samo dve mesti, dopoldne pokličem vodjo Mojco Končan in preverim razpoložljivost mest in rezerviram termin. Pri pištoli sem malo manj natančen pri rezervacijah, zato sem moral kdaj tudi počakati. Rezerviram pa vedno dopoldne pri vodji in še nisem imel težav. Fantje so zelo prijazni, strarejši gospod pa je včasih res malo bolj mrkega pogleda, a je dober inštruktor stare šole. 

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
Ta mlad (M.M.) je kar faca, potem sta še 2, ki sta tudi kul in povsem korektna, un ta star (rad pove, da je bivši policaj, če je to ta) ima pa redne izdpade, včasih tudi nevarne in povsem neprimerne za na strelišče.
Odgovori
Ta mlad (M.M.) sploh ne dela več na strelišču! "Un ta star, ki je bil bivš polcaj" je bil pa Milan, je pa žal že eno leto pokojni!
Tolk o ažurnosti! :-D
...  SIG SAUER P210 ST   ...  SIG SAUER P226 X-SIX   ...   ZB ZKR 551   ...   S&W 629-2 44MAG   ...  HÄMMERLI P240   ...  HÄMMERLI 215   ...  STEYR FP MATCH   ...  CZ ZKM 452 LUX    ...
Odgovori
(04-01-2017, 14:27)Gargamel36 Napisal: S kom naj bi se pa menil, če so zaposleni tam zato, da pobirajo prijave in vodijo strelišče? Naj kličem direktorja/direktorico, ker bi rad prišel streljat v uradnih urah? Sigurno me bo vesel. Na splošno mi gre na živce, da je potrebno nesposobnost nekaterih zaposlenih reševati z obremenjevanjem višje rangiranih ljudi, ki niso tam nikoli in se marsikomu v Sloveniji to zdi celo normalno.

Glede ure pa nisi razumel. Je bil le primer uslužnosti človeka tam ob izjemnem primeru.

Matr ste eni posrani jamrači. Če rezerviraš 4 mesta in prideš pa je samo eno, potem od pisanja na forumu ne bo nobene koristi. Če se to ponavlja pač pokličeš direktorico zavoda. Enako na UE če ti referent zavrne izdajo papirjev ali pa zahteva nekaj kar ni v skladu z zakonom. Greš k nadrejenemu in urediš svoje.
Ali pa jamraš po forumu in jokaš kako je v tej državi vse v kurcu. Papki.
Odgovori
Kristian: Podpis.

Turist: Se mi je že čudno zdelo, da od februarja lani nisem nikoli naletel na starejšega upravnika strelišča.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)