Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Armaforce krogle
#1
(22-10-2016, 23:48)ArmaForce Team Napisal: Spoštovani forumaši,
 
v izogib dezinformacijam glede podjetja, proizvodov, reklamiranja, idr., v nadaljevanju podajamo sledeča pojasnila:
 
Kot je že omenil uporabnik »sandiruger«, drži, da smo nov proizvajalec krogel na slovenskem tržišču. Smo slovensko podjetje s sedežem v Ljubljani, kjer imamo tudi proizvodnjo. 
 
Naše krogle so produkt večletnega analiziranja, testiranja ter vlaganja lastnega znanja v končni izdelek. Gre za lastni proizvod in avtentične krogle in ne gre za produkt kateregakoli drugega proizvajalca krogel. 
 
Zastopnik za naše krogle je podjetje Rebec d.o.o. iz Postojne in se krogle ne prodajajo na črno. V času, ko smo razvijali naše krogle, smo namreč zasledili, da marsikdo (tudi člani tega foruma) brez regulacije prodaja krogle, torej na črno, s čimer povzroča škodo ne samo podjetjem, ampak tudi državi. Toliko o tem, kako se nekateri poslužujejo nepoštene poslovne prakse, kar bo še zanimivo, če s tem ne bodo prenehali, ker na takšen način nekateri delujejo še danes. Ker to ni poslovna politika našega podjetja, se s tovrstnimi zadevami ne ukvarjamo. Prav tako ne razpolagamo s katalogom podjetja Los. Na naši spletni strani so vsebinske informacije o naših izdelkih, krogle pa so generični izdelek.
 
Naše podjetje stoji na stališču, da je vsaka nova konkurenca tudi zdrava konkurenca in tako več kot dobrodošla in se veselimo sodelovanja z ostalimi proizvajalci. 
 
V primeru, da potrebujete dodatne informacije ali pojasnila o naših izdelkih, smo vam vedno na voljo in nam lahko pišete na elektronski naslov: info@armaforce.com. Če boste želeli, vam lahko pošljemo brezplačen vzorec, da se boste lahko tudi sami prepričali o kvaliteti naših izdelkov. Vaši odzivi, konstruktivni komentarji ali stališča so vedno dobrodošli, saj bomo lahko na takšen način izdelke, ki so namenjeni vam, nenehno izboljševali. 
 
Želimo vam čim boljše strelske rezultate ne glede na to, s čigavimi kroglami streljate.  :) 
 
S spoštovanjem,
ArmaForce Team


Lahko tuki objavljaš kar te je volja, sam pač zadevo poznam in vem kaj in kako niti ti ne bom ničesar pisal ker nima smisla...Lastnika Losa G. Davida, upravičeno moti samo to, da imaš na svoji spletni strani pod produkt objavljene LOSOVE krogle...poglej to ne gre, objavi svoje, Losove pa ne reklamiraj na svoji strani oziroma jih prosim umakni...

Ja in še neki...sam se ne skrivam za nekim timom....
sem Valentin Kobal...predstavi se forumašem z imenom in priimkom
forumašem, meni se ni potrebno Hand
#2
Kolikor jaz razumem, je težava v fotografijah na spletni strani oz. intelektualni lastnini, ne o samih kroglah. To je nekako razumljivo, saj je verjetno Los za to najel fotografa in ga plačal.
No, se boste že dogovorili... Whistle
administrator / Strelec.si
#3
Armaforce...me veseli da si umaknu Losove krogle iz svoje spletne strani, bolje tako kot da se pogovarjamo preko odvetnikov. Clap
Sedaj ko vidim da ne trmoglaviš kot strela, mi pa prosim pošlji še krogle ti bova z Davidom po temeljitem preiskusu podala nepristransko oceno kvalitete iz prve roke... Hand
#4
Je čisto vseeno, kakšne so fotografije, nekdo je porabil čas ali denar ali oboje, da jih je spravil skupaj. In če gre za komercialno rabo, se tega pač ne počne, pa če so z roko narisane na servetko...

Sicer pa važno, da so se zmenili.
#5
važno da imajo posnetek modela na strelišču v črni beretki in črnimi očali. Nekako mi bolj paše v rekrutirni video za novo ustanovljeno Nacionalno Gardo desne politične opcije, kot pa v promocijo krogel. Sicer ne vem kateri cilljni publiki je to namenjeno ampak bi djal da so tle falili na polno...
Celotna spletna stran je površna in amatersko skup zložena. Staro reklo "you will never have a second chance to make a first impression" je še kako res. Mogoče imajo solidne krogle, ampak moj prvi vtis o vsem skupaj je čisto mimo... nek našemljen tip nabija v tarčo (namesto športnega strelca, ki res precizno meri, da pokaže kako so njihove krogle res odlične na preciznjaku), pa neki pajaci se kotalijo po terennu in streljajo kot začetniki  (namesto da bi posneli enega ornk IPSC mojstra, ki bi pokazal kako so njih krogle res dobre in odlične za dinamiko), stavki na spletni strani so taki kot da jih je pisal nekdo ki ni vešč angleščine, lektor pa ni prišel blizu. In za na koncu vzameš še LOS ove slike in se izgovarjaš na generik. Dejte no, naredite domačo nalogo do konca. Še tako dobre krogle ne bodo pomagale, če ga boste takole biksali. Zagotovo znate to bolje skup spravit...
#6
Se strinjam z Kristianom. Video je prav odbijajoč.
#7
Videa sicer nisem videl, ker ga ni več. Sicer sem pogledal tudi na los-ovo spletno stran in me res zanima, a se kdo sramuje slovenskega jezika? Kar je napisano slovensko je naslov! Razumem da je slovenski trg majhen in da je za upešno poslovanje potrebno pridobiti tuje trge. Ampak vseeno Doh
#8
Jap kot je rekel Kristjan, našminkan tip, ki povrhu še streljat ne zna.... 
Bi jih poklical za cene itd.... ampak iz videa imaš občutek, da bi se ukvarjal s specialci wannabe.....
#9
Kaj nekomu na misel pade, da v tako majhni državi kot je Slovenija in v tako ozki branži na svoji internet strani uporabi slike svojega konkurenta? Karkoli že je, ali popolno nezavedanje/nespoštovanje avtorskih pravic, čista neumnost ali namerno zavajanje je vsekakor priznanje LOS-u, da drugi želijo da bi takšne krogle imeli!
#10
(25-10-2016, 14:57)NooB Napisal: Jap kot je rekel Kristjan, našminkan tip, ki povrhu še streljat ne zna.... 
Bi jih poklical za cene itd.... ampak iz videa imaš občutek, da bi se ukvarjal s specialci wannabe.....

Tud polenar tactical in kompanija tacticool dramatičnega krožla ,mora imeti svoj prostor pod soncem , važen da ja tacticool nima veze ,če kaj zadanejo.
#11
Gledam video na spletni strani od AF-ca pa mi ta prijem pištole nikakor ni jasen  Eek
#12
(25-10-2016, 19:17)Matej045 Napisal:
Vse tudi ni treba vedno gledati v negativni luči. Pozitivno je, da obstaja konkurenca in da je sedaj na izbiro en proizvajalec več, kar ima lahko vpliv na ceno in kvaliteto v korist strelcev. Nekdo bo moral nove krogle kupiti in jih preizkusiti, da se bo videlo, za kakšen izdelek gre oz. ali je to to.

Konkurenca praviš, pa vpliv na ceno in kvaliteto...ne vem no ne gre to glih tako kot si predstavljaš, ko bi poznal Losa malo bolj bi drugače razmišljav...in pa Armaforce in njihovo ozadje ampak o tem ne bom... čas bo svoje pokazal. Sam vam za lažjo predstavo, navedem neki dejstev ki držijo Papers 
 

Raje poglejmo LOS malo v številkah ...

Podjetje se v manj kot desetletju uvrsti med vodilne evropske
in svetovne ponudnike v svoji branži in vsako leto najmanj
podvoji obseg proizvodnje.

Leto začetka proizvodnje krogel 2008

Načrtovana prodaja v letu 2016   3,6 miljona evrov

Število zaposlenih trenutno 15

Površina samo novih proizvodnih prostorov 3200m 2 
z lastnim  32m streliščem

Los svoje izdelke prodaja na trgih Evrope, Avstralije, Nove Zelandije,
Karibov, dobršen del proizvodnje pa gre v ZDA

Los izdela v dveh urah toliko krogel kot jih na Slovenskem trgu 
proda v celem letu

Do vstopa na Ameriški trg ni bilo v oglaševanje vloženega niti centa

V podjetju se  pomembna konkurenčna prednost pripisuje pravemu razmerju
med kakovostjo in ceno

Današnja kapaciteta proizvodnje je 120 miljonov krogel letno

In potem nekomu na pamet pade, da na svoji internetni strani uporabi slike Losovih krogel Snooty
#13
(25-10-2016, 22:27)jabolko Napisal:
(25-10-2016, 19:17)Matej045 Napisal:
Vse tudi ni treba vedno gledati v negativni luči. Pozitivno je, da obstaja konkurenca in da je sedaj na izbiro en proizvajalec več, kar ima lahko vpliv na ceno in kvaliteto v korist strelcev. Nekdo bo moral nove krogle kupiti in jih preizkusiti, da se bo videlo, za kakšen izdelek gre oz. ali je to to.

Konkurenca praviš, pa vpliv na ceno in kvaliteto...ne vem no ne gre to glih tako kot si predstavljaš, ko bi poznal Losa malo bolj bi drugače razmišljav...in pa Armaforce in njihovo ozadje ampak o tem ne bom... čas bo svoje pokazal. Sam vam za lažjo predstavo, navedem neki dejstev ki držijo Papers 
 

Raje poglejmo LOS malo v številkah ...

kaj los se ni razvil iz nule?
#14
(25-10-2016, 22:27)jabolko Napisal:
(25-10-2016, 19:17)Matej045 Napisal:
Vse tudi ni treba vedno gledati v negativni luči. Pozitivno je, da obstaja konkurenca in da je sedaj na izbiro en proizvajalec več, kar ima lahko vpliv na ceno in kvaliteto v korist strelcev. Nekdo bo moral nove krogle kupiti in jih preizkusiti, da se bo videlo, za kakšen izdelek gre oz. ali je to to.

Konkurenca praviš, pa vpliv na ceno in kvaliteto...ne vem no ne gre to glih tako kot si predstavljaš, ko bi poznal Losa malo bolj bi drugače razmišljav...in pa Armaforce in njihovo ozadje ampak o tem ne bom... čas bo svoje pokazal. Sam vam za lažjo predstavo, navedem neki dejstev ki držijo Papers 
 

Raje poglejmo LOS malo v številkah ...

Podjetje se v manj kot desetletju uvrsti med vodilne evropske
in svetovne ponudnike v svoji branži in vsako leto najmanj
podvoji obseg proizvodnje.

Leto začetka proizvodnje krogel 2008

Načrtovana prodaja v letu 2016   3,6 miljona evrov

Število zaposlenih trenutno 15

Površina samo novih proizvodnih prostorov 3200m 2 
z lastnim modernim 32m streliščem

Los svoje izdelke prodaja na trgih Evrope, Avstralije, Nove Zelandije,
Karibov, dobršen del proizvodnje pa gre v ZDA

Los izdela v dveh urah toliko krogel kot jih na Slovenskem trgu 
proda v celem letu

Do vstopa na Ameriški trg ni bilo v oglaševanje vloženega niti centa

V podjetju se  pomembna konkurenčna prednost pripisuje pravemu razmerju
med kakovostjo in ceno

Današnja kapaciteta proizvodnje je 120 miljonov krogel letno

In potem nekomu na pamet pade, da na svoji internetni strani uporabi slike Losovih krogel Snooty

Jah, lej...očitno so LOs-ove kugle tak dobre, da jih še konkurenca oglašuje ::)
#15
(24-10-2016, 20:02)jabolko Napisal: Armaforce...me veseli da si umaknu Losove krogle iz svoje spletne strani, bolje tako kot da se pogovarjamo preko odvetnikov. Clap
Sedaj ko vidim da ne trmoglaviš kot strela, mi pa prosim pošlji še krogle ti bova z Davidom po temeljitem preiskusu podala nepristransko oceno kvalitete iz prve roke... Hand

Čakam in čakam pa ni bilo nič z uzorci krogel... niti odgovora, klub poslanemu mailu Question čeprav navajaš da z veseljem pošlješ brezplačne uzorce in se veseliš sodelovanja z ostalimi proizvajalci...sam sem v temu času poslal polno uzorcev razvijajoče se lovske krogle da ljudje probajo na divjadi v zameno za povratne info...
tako da sem jih kar kupu, me iz firbca zanima kaj in kako...

Evo rekllama tvojih krogel od konkurence Nod


Priponke Male slike
       
#16
Zdaj vsaj vidiš kako to zgleda -kupovat krogle
#17
(07-12-2016, 23:55)HenrikVIII Napisal: Zdaj vsaj vidiš kako to zgleda -kupovat krogle

he he...


Priponke Male slike
   
#18
No,zdej pa pričakujemo še test armaforce vs. los :)
#19
Sem kar pozabu na te Arma krogle...ugotovitve na brzino so pa take. Krogla ima trše jedro in posledično je bakrenega nanosa manj, Los je to opustu že pred časom in ima ravno obratno...Tolerance, teža v mejah normale, se pa prav na vsaki krogli v škatli, pozna odtis matrice na prehodu radiusa v konico  Think  to bo še za odpravit, Los je imel isti problem pa je sedaj rešen, kajti taka krogla ne more v tujino...
Pri streljanju, polnjenju nič posebnega, seveda bi za kaj več rabu rest, ampak za ipsc niti ne...kot tip krogle RN čist ok izdelek. Clap
Cena krogel...zmaga Los, krepko Hand


Priponke Male slike
   
#20
(24-10-2016, 20:02)jabolko Napisal: Armaforce...me veseli da si umaknu Losove krogle iz svoje spletne strani, bolje tako kot da se pogovarjamo preko odvetnikov. Clap
Sedaj ko vidim da ne trmoglaviš kot strela, mi pa prosim pošlji še krogle ti bova z Davidom po temeljitem preiskusu podala nepristransko oceno kvalitete iz prve roke... Hand

(16-01-2017, 21:11)jabolko Napisal: Sem kar pozabu na te Arma krogle...ugotovitve na brzino so pa take. Krogla ima trše jedro in posledično je bakrenega nanosa manj, Los je to opustu že pred časom in ima ravno obratno...Tolerance, teža v mejah normale, se pa prav na vsaki krogli v škatli, pozna odtis matrice na prehodu radiusa v konico  Think  to bo še za odpravit, Los je imel isti problem pa je sedaj rešen, kajti taka krogla ne more v tujino...
Pri streljanju, polnjenju nič posebnega, seveda bi za kaj več rabu rest, ampak za ipsc niti ne...kot tip krogle RN čist ok izdelek. Clap
Cena krogel...zmaga Los, krepko Hand


In to je zate temeljiti preizkus o katerem si se vžigal eno stran nazaj? Ma dej... Doh Doh Od 25.000 šusov/letno človeka se pričakuje konkreten test, ne pa te pomije.




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)