Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alu podni za nabojnike ( Češka Zbrojevka, Tanfoglio, Rex, SigSauer)
#61
(27-01-2017, 14:45)Bobo Napisal:
(27-01-2017, 13:00)jabolko Napisal: Pa nehaj prosim ker glih ne veš ...te pravila sem predelal še in še pa nikjer v njih ne piše o nabojnikih in podalških to kar dejansko velja...vsaj ne v taki obliki da bi bilo navadnim smrtnikom to razumljivo...

Velja to kar sem zgoraj napisal z poudarjenim tiskom, to sva z Maksom razčistila... njegova razlaga je iz Global Village.
Obrni se tja ali na Maksa...pravilo je tako kot je, nikakršno je pa veljavno in o njemu tud ti nisi vedel nič, tako kot sam in večina ostalih... Doh Hand

Lej Tine ne vem kaj ti ni jasno. Pravila so več kot jasno napisana. Če jih je JRC kot začetnik razumel potem mi res ni jasno kako tebi startosti IPSCja še vedno niso jasna pravila po tolikih letih. :)

No če ne veš ti povem kaj mi ni bilo jasno...pravila o uporabi podalškov nabojnikov v tovarniški...ki so več kot nerazumljivo napisana in kot se je v debati pokazalo tud zate, čeprav boš trdil drugače...kako pa veš da jih je Bine razumel, a imaš sposobnost brati misli na daljavo, sta mogoče govorila ti je to tvojo domnevam predpostavko osebno potrdil, pravila ipsc se dopolnujejo, spreminjajo, dobesedno letno, nihče ne bo nikoli vedel vsega še najmanj jaz, zato tukaj debatiramo, vsaj nekateri in pridemo do nekega zakjučka, ki resnici na ljubo ni smiseln ampak tako je ker so pravila taka kot so... Bine, se je  za razliko od tebe trudu z prevodom, kaj in kako je razumu ve on.

Torej še enkrat da bo jasno kaj mi ni bilo jasno...

Na original nabojnik NE smeš dat neoriginal delov
Na neoriginal nabojnik pa LAHKO, kar ti srce poželi razen podnov ki bistveno dodajo težo...

In ker so pravila po tvoje več kot jasno napisana...kaj je bistveno Eek  a je to 3 grame ali 6 recimo ali je za nekatere preveč že nalepljena 2mm guma preteška, ker smo jo morali po interpretaciji našega sodnika odstraniti...oja res in to iz neoriginal nabojnikov... jasna pravila te prosim Doh
Odgovori
#62
Zanima me ali obstaja slavni slovenski podn iz prvega posta tudi za original small frame nabojnik (made in Italy) za Tanfoglio Stock III?

Prejšnji teden sem preizkusil več različnih pri Varnost Maribor in nobeden ni pasal tako kot mora. Nekaterih se pač ni dalo natakniti na nabojnik, drugi ki pa so se prilegali na nabojnik pa so povzročili, da se nabojnik ni zaskočil (zaklenil) v pištolo. V kolikor zadeva ne obstaja, bom pač prisiljen nabaviti original od Eric-a (Tanfoglio Xtreme Base Pad).
Odgovori
#63
Kontaktiraš Žigata, pa se bosta zmenila. Rabi mere vzet in bo zagotovo naredil tudi za small frame.
Odgovori
#64
(04-08-2017, 09:03)ivann@ Napisal: Zanima me ali obstaja slavni slovenski podn iz prvega posta tudi za original small frame nabojnik (made in Italy) za Tanfoglio Stock III?

Prejšnji teden sem preizkusil več različnih pri Varnost Maribor in nobeden ni pasal tako kot mora. Nekaterih se pač ni dalo natakniti na nabojnik, drugi ki pa so se prilegali na nabojnik pa so povzročili, da se nabojnik ni zaskočil (zaklenil) v pištolo. V kolikor zadeva ne obstaja, bom pač prisiljen nabaviti original od Eric-a (Tanfoglio Xtreme Base Pad).

Imam jih jaz samo so iz medenine....

   
Odgovori
#65
Hm, ker ne tekmujem v dinamiki so lahko tudi iz medenine, sam zgledajo pa bolj kot grški podn  :)). Teža mi ni odveč, drgač bi pa imel 3 kose ..
Odgovori
#66
Imam okoli 20 kom. Cena 25€ za kos
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)