Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filanje 9x19
#1
Zanima me kateri smodnik je najboljši-najcenejši-količina smodnika na tulec za filanje 9x19, prav tako kugle cena-kvaliteta.
Odgovori
#2
(04-02-2017, 10:50)dkamen2 Napisal: Zanima me kateri smodnik je najboljši-najcenejši-količina smodnika na tulec za filanje 9x19, prav tako kugle cena-kvaliteta.

Kaj boš streljal?
Precizno?
IPSC?
Plinkal?

Zunaj?
Zaprti prostori?
Odgovori
#3
(04-02-2017, 11:16)MiHec Napisal:
(04-02-2017, 10:50)dkamen2 Napisal: Zanima me kateri smodnik je najboljši-najcenejši-količina smodnika na tulec za filanje 9x19, prav tako kugle cena-kvaliteta.

Kaj boš streljal?
Precizno?
IPSC?
Plinkal?

Zunaj?
Zaprti prostori?

Večina zunaj taktično nekaj tudi precizno
Odgovori
#4
Lovex DO32 + LOS 123HP
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#5
Krogle - svinčenka pobarvana (135 grain) 40€/1000 kos ali pobakrena 135 grain (55€/1000 kos).
Netilka murom (rebec 22€/1000 kos) smodnik cheditte 50€ kg
Odgovori
#6
Mihec kje dobis Cheditte za 50 eur Kg?
Odgovori
#7
V Trstu te pride nekaj majn.
Odgovori
#8
Saj sem napisal, ko smo ga imeli...
lp Melly
Odgovori
#9
Lovex D032 + Los 145 grain. Tud mene zanima kje dobiti Cheditte oz ali ga je Koptex ze uvozu.
Odgovori
#10
V Trstu.
Odgovori
#11
Ok kaksna je pa razlika med lovexom in cheditte? K na kilo je lovex cenejsi...
Lp.Tomaz
Odgovori
#12
https://www.proarmis.si/reloading-ponovn...lovex-d032

 A mi lahko razložiš kako si izračuna da je cenejši ?
Odgovori
#13
Moja povrsna napaka avtomatsko sem mislil da je cena za kilo... pa vidim da je za pol kile se opravicujem.... Doh
Odgovori
#14
(04-02-2017, 21:22)smrkec Napisal: Moja povrsna napaka avtomatsko sem mislil da je cena za kilo... pa vidim da je za pol kile se opravicujem.... Doh
Saj tako bi moglo bit ne da trgovci ceno zavijejo v celofan, da vse drugo prej najdeš če pa že najdeš ceno je pa pl količina še bolj skrita tud za naboje nikol ne veš za koliko je cena dokler se ne namučiš... :))
Odgovori
#15
(04-02-2017, 19:17)Dong Napisal: Lovex D032 + Los 145 grain. Tud mene zanima kje dobiti Cheditte oz ali ga je Koptex ze uvozu.

Kolikor vem ne [živela Slo birokracija] ti pa povem, glede na to da sem res dost tega probal, zadnje čase pa exsperimentiramo prav z to tvojo našteto kombinacijo, ki je res super stabilna... imaš eno, če ne kar najboljšo kombinacijo naboja v vseh pogledih, tako da raje ne razmišljaj o spremembi ampak o zalogi  DO32 za Los pa itak ni problem, oziroma je problem naredit krogel kar jih trg hoče... Hand
Odgovori
#16
(04-02-2017, 22:05)jabolko Napisal:
(04-02-2017, 19:17)Dong Napisal: Lovex D032 + Los 145 grain. Tud mene zanima kje dobiti Cheditte oz ali ga je Koptex ze uvozu.

Kolikor vem ne [živela Slo birokracija] ti pa povem, glede na to da sem res dost tega probal, zadnje čase pa exsperimentiramo prav z to tvojo našteto kombinacijo, ki je res super stabilna... imaš eno, če ne kar najboljšo kombinacijo naboja v vseh pogledih, tako da raje ne razmišljaj o spremembi ampak o zalogi  DO32 za Los pa itak ni problem, oziroma je problem naredit krogel kar jih trg hoče... Hand


Super pol nam menal pa ceprav je ta mal drazja ??. Vse jasn.
Odgovori
#17
Se ta kombinacija DO32+ LOS145 grain obnese tudi za precizno, ali je ta naboj bolj mišljen za IPSC.
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#18
a misliš da za IPSC ni treba da nese točno?
Odgovori
#19
Točno je širok pojem.
Speed is fine, but accuracy is final - Bill Jordan
Odgovori
#20
Nabavil sem lovex 032, murom netilke in kugle 147grs RN armaforce. Zanima me začetna politev količina smodnika in dolžina OAL. V priročniku za smodnik lovex so samo 140grs in 153grs kugle zato sem vzel za začetek 3.0grs in 3,2grs smodnika ter OAL 28,40mm ampak v nobenem primeru na tarčo z pištolo cz 75 ts ni bilo dobre grupe. Z tovarniško municijo S&B nastreljam konstantno 90 oziroma več.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)