Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magnetospeed
#1
Kdo prodaja " Magnetospeed " v evropi?
Odgovori
#2
Mr.T v Sloveniji.
Odgovori
#3
Tarča jih ima na zalogi tako Sporter kot V3 pa tudi XFR vmesnik za telefon bi morali še imet kak

Njihovih novih proizvodov kot so trostrelni magazini za AR15, ki pašejo v njihov pistolgrip pa nismo uvažal.

[Image: DSC_0037-768x509.jpg][Image: GripMiniMAG-out-768x837.jpg]
Odgovori
#4
V kratkem bomo v ZDA naročali novo zalogo Magnetospeed produktov. Tako ,da pišite na ZS v kolikor vas zanima kak od teh artiklov


Poleg kronografov V3 in Sporter 
[Image: p_100011659_8.jpg]
[Image: Sporter_2_large.JPG?v=1516511282]

Tudi nekaj teh T1000 
Odgovori
#5
Natančnost meritve Sporterja in pa V3 je ista ?
Odgovori
#6
Načeloma ja. Vsaj jaz nisem opazil razlik čeprav je razlika ceni velika . je pa ogromna razlika v funkcionalnosti saj je V3 precej bolj user friendly zaradi precej boljšega miltifunkcijskega zaslona pa  parih drugih detailov. Na sporterju se vidi sa je vse ceneje enostavneje .

Glavne omejitev je uporabnost na ceveh med 12-25mm ,na debelejše je sporter težko pritrdit. V3 pa nima nikakršnih omejitev vse kar se premika lahko meri , na SP smo z njim merili cca 100 zračnih pušk. Druga zadeva V3 ima še kake 2cm več prostora za kompič kot Sporter

Za funkcionalnost sporterja vsaj malo pribljižat V3 je dobro imeti ta XFR dodatek za priklop na mobitel 


[Image: sporter1503fix.jpg]
Odgovori
#7
(28-01-2018, 19:08)mr.T Napisal: Načeloma ja. Vsaj jaz nisem opazil razlik čeprav je razlika ceni velika . je pa ogromna razlika v funkcionalnosti saj je V3 precej bolj user friendly zaradi precej boljšega miltifunkcijskega zaslona pa  parih drugih detailov. Na sporterju se vidi sa je vse ceneje enostavneje .

Glavne omejitev je uporabnost na ceveh med 12-25mm ,na debelejše je sporter težko pritrdit. V3 pa nima nikakršnih omejitev vse kar se premika lahko meri , na SP smo z njim merili cca 100 zračnih pušk. Druga zadeva V3 ima še kake 2cm več prostora za kompič kot Sporter

Za funkcionalnost sporterja vsaj malo pribljižat V3 je dobro imeti ta XFR dodatek za priklop na mobitel 


[Image: sporter1503fix.jpg]
Sam če imaš V3, si pa glavni na vasi...
Odgovori
#8
Glavni ne glavni kaj pa vem kot rečno je V3 precej širse uporaben

[Image: DSC02442.jpg]
[Image: MSV3HARD_03.jpg]
[Image: DSC02434.jpg]
[Image: 71768031cbf9dcd11018551c39229fa9.jpg]


Predvsem se v zadnjem času pojavlja kar nekaj rešitev za vpetje V3 na puško , ki precej povečajo uporabnost. 

Pri ELR je celo med tekmo na puški

[Image: 20170729_115937.jpg]
Odgovori
#9
tale kontura bi bila ok za osnovni model?

[Image: 184.jpg]

sicer sem se pogovarjal da bom prinesel puško na probo, če bo kakšen magnetospeed na zalogi, da vidimo kako in kaj...
Odgovori
#10
Glavni na vasi si trenutno z Labradarjem  :) :) :)
Odgovori
#11
če je cilj biti glavni, potem je nujno treba imet oba. Naenkrat. Samo odločit se moraš, katera mašina kaže točno, lahko pa vzameš aritmetično sredino, pa je :)
Kar se ne vidi na sliki, je pred puško še Chrony. Da bo za ziher in da kakšna meritev ne pobegne ...
(ali pa da preveriš koliko odstopajo meritve med sabo:)

   
Odgovori
#12
Kere sexy nogice....
Odgovori
#13
(29-01-2018, 11:53)Kristian Napisal: če je cilj biti glavni, potem je nujno treba imet oba. Naenkrat. Samo odločit se moraš, katera mašina kaže točno, lahko pa vzameš aritmetično sredino, pa je :)
Kar se ne vidi na sliki, je pred puško še Chrony. Da bo za ziher in da kakšna meritev ne pobegne ...
(ali pa da preveriš koliko odstopajo meritve med sabo:)

Kakšne so razlike pri meritvi med Magnetospeedom in Labradarjem?
Odgovori
#14
(29-01-2018, 12:51)Mato Napisal: Kere sexy nogice....

Baletne, za stat na prstih :)

Če je magnetospeed pravilno in dovolj togo namontiran na cev,je razlika med radarjem in magnetom minimalna. Govorimo o 1-3fps. ČE je magnet narobe namontiral ali pa da med strelom zdrsne, se zatrese ali kako drugače premakne, potem dobiš lakho tudi za 120 do 150fps faljeno vrednost...

Zato se pa magnet uporablja tako da ustreliš parkrat, ga ponovno zategneš in šele potem meriš zares.
Odgovori
#15
Ja labradar za svojih 750-800Eur je še vedno polizdelek a računam ,da bo v kaki prihodnji verziji poštiman .

Zaenkrat imamo oba oz na kljubu sta celo dva lab radarja in ene 3 magnetospeedi poleg starejših svetlobnih chronijev.

Dejansko je magnetospeed pametno še malo pritegnit po prvem strelu . A naslednja faza so vsekakor te montaže za na kopita in bipode.
Odgovori
#16
Magnetospeed sporter & Caldwell G2 https://www.btibrands.com/product/ballis...ograph-g2/ na voljo tudi pri nas.
TRGOVINA LOVEC GROSUPLJE

T: 01 7862 063 G: 041 760 654 G: 041 662 642 E: info@lovec-arms.com
W: lovec-arms.com F: facebook
Odgovori
#17
Nova pošiljka Magnetospeed kronografov je že v Sloveniji ,bo v parih dneh prišla iz carine.
Odgovori
#18
(25-06-2018, 21:27)mr.T Napisal: Nova pošiljka Magnetospeed kronografov je že v Sloveniji ,bo v parih dneh prišla iz carine.

Kak to misliš  "je že"....??? Sej jih ni blo v Sloveniji celo leto za dobit.
Odgovori
#19
Prodam jaz mojega nov 3x rabljeno. V3 verzija, hard case

Poslano z mojega WAS-LX1 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#20
(26-06-2018, 06:35)Ronzi83 Napisal: Prodam jaz mojega nov 3x rabljeno. V3 verzija, hard case

Poslano z mojega WAS-LX1 z uporabo Tapatalk

Kje si bil do zdaj? Sem ga marca dobil iz Anglije
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)