Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... Pištola CZ 75 Tactical Sport 9x19
#21
1. To, da je pištola narejena za Slovenski trg, pomeni, da je prišla iz skladišča, s katerim se zalaga Slovenski, Češki, Madžarski in Slovaški trg. Tiste, s katerim se zalaga Nemški in Avstrijski trg, prihajajo iz drugega skladišča in so narejene z manj tolerancami, se bolj obrabljajo, so bolj podvržene okvaram in manj natančne, kot tiste iz prvega skladišča, ker so narejene z orodjem, ki ni več optimalno oz. na meji izrabljenosti. Gre za direkten odgovor Čehov na dobavo pištol proizvajalca Sig Sauer in Glock na Češki, Slovaški in Madžarski trg, za katere je bilo ugotovljeno, da se rade kvarijo in bolj obrabljajo kot tiste, ki so bile narejene za Nemški in Avstrijski trg.

2. Pištola je bila včeraj prodana in se tema lahko zaklene.
Odgovori
#22
Za svojo trditev pod št.1 imaš konktretne dokaze?
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#23
(29-04-2017, 16:55)Barbapapa Napisal: Za svojo trditev pod št.1 imaš konktretne dokaze?

Ja ja pobi Glock kupljen v Avstriji je boljši...pa žal ne le glock, tam se splača tud gume spustit pa na novo napumpat z njihovim zrakom. Nod
Odgovori
#24
A ni točka 1 v nasprotju sama s sabo? V prevem delu piše, da se bolj kvarijo in obrabljajo tiste za nemški in avstrijski trg. Na koncu pa piše da je bilo ugotovljeno ravno obratno? Ali je mogoče s tem mišljeno, da je bilo na forumu ugotovljeno tako in da na podlagi odgovora proizvajalca to ne drži?

Tudi tisto z manj tolerancami ni ravno jasno. V isti sapi so omenjene manjše tolerance, večja obraba in manjša natančnost zaradi neoptimalnega in izrabljenega orodja. A ni ravno obratno in neoptimalno in izrabljeno orodje vodi do večjih toleranc? Za izpolnjevanje majnih toleranc mora bit orodje v nulo.

PS. Sklepam da je odgovor provokacija, ampak nejasen je pa vseeno :)
Odgovori
#25
Zgleda da ima mojster svoja predstavnika za tisk, ki spremlja poslovanje in odgovarja na vprašanja. Če je to res, je podrt rekord v proaktivni komunikaciji.
Mi je pa včeraj rekel strelski frend, da že 1 leto čaka pri mojstru že plačan nabojnik...
Osebno sem čakal od njega ponudbo za novo cev 2 meseca, potem pa so mi drugje zadevo uredili v 1 tednu.

Za kaj pa je ena pištola na spletni strani narobe obrnjena? Je delana za južno poloblo? Snooty Doh
Odgovori
#26
(29-04-2017, 17:43)95krogov Napisal: Zgleda da ima mojster svoja predstavnika za tisk, ki spremlja poslovanje in odgovarja na vprašanja. Če je to res, je podrt rekord v proaktivni komunikaciji.
Mi je pa včeraj rekel strelski frend, da že 1 leto čaka pri mojstru že plačan nabojnik...
Osebno sem čakal od njega ponudbo za novo cev 2 meseca, potem pa so mi drugje zadevo uredili v 1 tednu.

Za kaj pa je ena pištola na spletni strani narobe obrnjena? Je delana za južno poloblo? Snooty Doh

Pištola je obrnjena narobe, zato da budale pitaju Bow
Odgovori
#27
Tista pištola, ki je obrnjena na glavo, je posebna serija narejena po specifikacijah Jerry-a Miculeka. Z njo se da zadeti na 182 metrov z obrnjeno na glavo.

Odgovori
#28
(29-04-2017, 21:33)Matej045 Napisal:
Tista pištola, ki je obrnjena na glavo, je posebna serija narejena po specifikacijah Jerry-a Miculeka. Z njo se da zadeti na 182 metrov z obrnjeno na glavo.

Ta je pa sploh model zase Doh
Odgovori
#29
(29-04-2017, 21:25)jabolko Napisal:
(29-04-2017, 17:43)95krogov Napisal: Zgleda da ima mojster svoja predstavnika za tisk, ki spremlja poslovanje in odgovarja na vprašanja. Če je to res, je podrt rekord v proaktivni komunikaciji.
Mi je pa včeraj rekel strelski frend, da že 1 leto čaka pri mojstru že plačan nabojnik...
Osebno sem čakal od njega ponudbo za novo cev 2 meseca, potem pa so mi drugje zadevo uredili v 1 tednu.

Za kaj pa je ena pištola na spletni strani narobe obrnjena? Je delana za južno poloblo? Snooty Doh

Pištola je obrnjena narobe, zato da budale pitaju Bow

Ja, prav gotovo, ti že veš! .. ko se ravno na kolenih klanjaš, veš kaj mi lahko še na kolenih...?
Odgovori
#30
Kaj ko bi se vidva dobila nekje na samem? To bo gotovo romantična izkušnja.  :-P

Matej045: - si res dobro prebral, kaj si napisal, ker se demantiraš v istem prispevku...
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#31
(30-04-2017, 08:04)Barbapapa Napisal: Kaj ko bi se vidva dobila nekje na samem? To bo gotovo romantična izkušnja.  :-P

Matej045: - si res dobro prebral, kaj si napisal, ker se demantiraš v istem prispevku...

ti si pa fouš zdaj?
Odgovori
#32
Sej bi gledal.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#33
Sem dodal besedo "Čehov". Mogoče bo zdaj bolj jasno oz. razumljivo.
Odgovori
#34
Še vedno ti ni jasno. Bolje preberi tvoje sporočilo in logiko v njem. Torej se tiste pištole, ki narejene za Avstrijski etc. trg bolj obrabljajo ali ne?
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#35
Saj jasno piše, da se tiste za Avstrijski in Nemški trg bolj obrabljajo, ker so iz drugega skladišča. Mislim, da je to dovolj jasno napisano.
Odgovori
#36
In bolj se obrabljajo zaradi manjsih toleranc, ki so posledica bolj izrabljenega orodja? To namrec pise :)
Odgovori
#37
Še eno vprašanje glede TS. Zakaj so nekatere v manjših črnih kovčkih in druge v precej večjih modrih kovčkih?
Odgovori
#38
Ja zakaj le?
Manjsi kovcki so za balkanski trg  Whistle
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)