Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... Pištola CZ 75 Tactical Sport 9x19
#1
(26-04-2017, 15:28)mojster Napisal: Proizvajalec: Češka Zbrojovka    
Model: CZ 75 TS     
Kategorija: B1   
Kaliber: 9x19mm   
Kapaciteta nabojnika: 19 nabojev    
Sprožilec: SA   
Dolžina cevi: mm   
Teža izpraznjenega orožja: g   

Cena: 1.220,00 Euro z DDV   

REBEC d.o.o.   
www.rebec.si   
shop@rebec.si   
[Image: type;item;size;large;name;_dxdx__dxdx_A_...xdx_5D.jpg]

20 nabojev je pravilno Hand
Odgovori
#2
Res je. A podatki glede teže in dolžine cevi te pa ne motijo? :))
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#3
Da dopolnim...

Dolžina cevi
130 mm
Dolžina orožja
225x150x45 mm
Masa orožja
1270 g
Odgovori
#4
(27-04-2017, 08:38)Barbapapa Napisal: Res je. A podatki glede teže in dolžine cevi te pa ne motijo? :))

Kako naj me motijo če jih ni  ;)
Odgovori
#5
Narejena za slovenski trg!
Odgovori
#6
Zakaj pa bi naj bila ta pištola narejena za slo ?
Odgovori
#7
[Image: 250px-PMtrezor.jpg]

Odgovori
#8
(27-04-2017, 13:44)šimek Napisal: [Image: 250px-PMtrezor.jpg]

Clap Hand :))
Odgovori
#9
???
Odgovori
#10
Tudi mene zanima :)
Odgovori
#11
Preberita temo...Nakup orožja v Avstriji-Kje? , pa bo vama več jasno Nod
Odgovori
#12
Se pravi je hotel mojster s tem zapisom oglaševat, da je pištola nižje kvalitete? Saj se na to namiguje v tisti temi a ne? :D Precej dvomim da je bil to namen.. :)
Odgovori
#13
...??
Odgovori
#14
(27-04-2017, 20:29)dex Napisal: Se pravi je hotel mojster s tem zapisom oglaševat, da je pištola nižje kvalitete? Saj se na to namiguje v tisti temi a ne? :D Precej dvomim da je bil to namen.. :)

Ah te prosim...zajebancija  :)) ts je zakon kolikor vem ma tri leta garancije vsaj blo je tako če ni v 40sw pol ni nobenga problema razen uzmet pod izvlakačem običajno zelo hitro popusti...trije primiri u kratkem na novih pištolah ena celo orange...
Odgovori
#15
(27-04-2017, 22:07)jabolko Napisal:
(27-04-2017, 20:29)dex Napisal: Se pravi je hotel mojster s tem zapisom oglaševat, da je pištola nižje kvalitete? Saj se na to namiguje v tisti temi a ne? :D Precej dvomim da je bil to namen.. :)

Ah te prosim...zajebancija  :)) ts je zakon kolikor vem ma tri leta garancije vsaj blo je tako če ni v 40sw pol ni nobenga problema razen uzmet pod izvlakačem običajno zelo hitro popusti...trije primiri u kratkem na novih pištolah ena celo orange...

Hehe, no saj tudi jaz nisem mislil povsem resno :)

Me pa vseeno zanima kaj naj bi pomenilo, da je narejena pištola za slovenski trg :)
Odgovori
#16
(28-04-2017, 03:33)dex Napisal: Me pa vseeno zanima kaj naj bi pomenilo, da je narejena pištola za slovenski trg :)


Tudi mene zanima!   .....od Mojstra kot (resnega) trgovca je za pričakovati odgovor.
Odgovori
#17
(28-04-2017, 13:35)burt Napisal:
(28-04-2017, 03:33)dex Napisal: Me pa vseeno zanima kaj naj bi pomenilo, da je narejena pištola za slovenski trg :)


Tudi mene zanima!   .....od Mojstra kot (resnega) trgovca je za pričakovati odgovor.



Se boste načakal... Ta je izredno proaktiven pri komunikaciji!

Ma pa zanima še to, zakja ima na spletni strani vse pištole pravilno obrnjene ta je pa edina narobe ( na glavo)

http://www.rebec.si/si/pistola-sig-sauer...2485.shtml

Najverjetneje ima kontra balistično krivuljo al pa je namenjena za taktično streljanje v leže na hrbtu??? Shootme  Eek  Snooty  Doh  :))
Odgovori
#18
Al pa je namenjena za kitajski trg. Tam so na glavo obrnjeni. (al smo mi...zdej pa res ne vem točno...šit!)
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#19
Barbapapa
Verjetno si mislil Avstralijo? :))
Odgovori
#20
Mnosi: ne jemat pripombe dobesedno :))
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)