Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Streljanje s Črnim smodnikom v Sloveniji
#21
(06-09-2019, 09:29)zork Napisal: Leta nazaj je forumaš Volodja veliko pisal o tej temi (tekme in ostale zadeve). Očitno je ta hobi opustil. Bi bilo fino, če bi kateri od aktivnih strelcev s Črnim smodnikom kdaj kaj objavil na forumu ( termini treningov, tekem,...)

Se v naprej zahvaljujem za informacije ?.

Lp, Z
Dobiš na ZS
Odgovori
#22
(12-10-2009, 21:04)pmarijan Napisal:
volodja Napisal:...Kot tretjič: SAMO ČE IMAŠ OROŽNI LIST IN CERTIFIKAT ZA POLNJENJE STRELIVA, greš lahko direkt k trgovcu in nabaviš Črni smodnik in netilke!! LP...

Ko sem jaz spraševal, če je to mogoče (cca 6m nazaj), sem dobil odgovor, da samo za brezdimni smodnik, za črnega potrebuješ še zmeraj nabavno dov. UE, ne glede na pridobljen certifikat!?... [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img]  [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
Res je tudi jaz sem dobil od trgovca isti odgovor. Stane
Odgovori
#23
Se enovitega naboja ne more/da napolniti s črnim?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#24
(28-10-2019, 07:52)357 Napisal: Se enovitega naboja ne more/da napolniti s črnim?
Lahko. Primer je naboj .45-70gov, pri čemer je 45 diameter svinčene krogle, 70 pa količina črnega smodnika v grenih.
Odgovori
#25
Če je tako, potem pri nekaterih trgovcih nekaj ne štima...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#26
A se letos kaj dogaja na temo streljanja s črnim smodnikom. Sem kupil revolver na črni smodnik, pa bi rad kakšne uporabne nasvete iz prve roke posrkal ?. Sem se sicer na YouTube konkretno podučil o "protokolih", bi pa rad še iz prve roke kakšne nasvete iz prakse, pa kje se da kake drobnarije za lažje življenje z črnim smodnikom kupit pri nas ali v bližnji tujini ?
Odgovori
#27
Tekma bo to nedeljo v Kamniku, oziroma na bližnjem strelišču.
Odgovori
#28
(07-06-2020, 21:14)micko Napisal: Tekma bo to nedeljo v Kamniku, oziroma na bližnjem strelišču.
A je kje kakšna objava? Kaj pa se bo streljalo (precizno)? Prosim za kakšne dodatne informacije, mogoče mi znese pa pridem.
LP
Odgovori
#29
(07-06-2020, 23:32)siljo Napisal:
(07-06-2020, 21:14)micko Napisal: Tekma bo to nedeljo v Kamniku, oziroma na bližnjem strelišču.
A je kje kakšna objava? Kaj pa se bo streljalo (precizno)? Prosim za kakšne dodatne informacije, mogoče mi znese pa pridem.
LP
info@sdv-kamnik.com
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 3 Gost(ov)