Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. IASC tekma 2017
#1
MATERSKA STRELSKA ZVEZA SLOVENIJE

Dunajska cesta 21, LJUBLJANA
Uradno obvešča vse svoje člane, da bo

2. IASC tekma 2017 (single & multigun)
V Soboto 10.06.2017 na Strelišču Pragersko, Strelski center Gaj, Travniška Ulica 25, 2331 Pragersko. Koordinate: 46.381843°S – 15.668403°V
Začetek ob 10.00 uri

Vabilo v prilogi!
Odgovori
#2
Pozdravljeni,
zanima me naslednje za to tekmo je potrebna pred prijava, ali se prijava naredi na dan tekme.?
Odgovori
#3
(06-06-2017, 07:53)matvus Napisal: Pozdravljeni,
zanima me naslednje za to tekmo je potrebna pred prijava, ali se prijava naredi na dan tekme.?

Na dan tekme.
Odgovori
#4
Hvala... Zanima še me samo naslednje holster Ghost The One je dovoljen ali ni.?
Odgovori
#5
(06-06-2017, 12:32)matvus Napisal: Hvala... Zanima še me samo naslednje holster Ghost The One je dovoljen ali ni.?

Ma na IASC ju je dovoljeno kar imaš tudi mk, samo da si ne delaš dodatnih stroškov... ti bo Banana ali Mačeta koj najdu kategorijo da boš lahko tekmoval nič bat :))  Hand
Odgovori
#6
Ok hvala... Pa da vidimo kaj bo do sedaj sem samo IPSC tekmoval.
Odgovori
#7
(06-06-2017, 14:42)matvus Napisal: Ok hvala... Pa da vidimo kaj bo do sedaj sem samo IPSC tekmoval.

Pravilno Nod če začneš z IPSC [kraljeva disciplina] potem znaš tudi ostalo in si varen strelec v vseh disciplinah...
Odgovori
#8
Jaz sem popolnoma enakega mnenja, da je IPSC kraljeva disciplina.
Odgovori
#9
Fantje, predvsem IPSC-jevci, prosil bi vas da če se že k.....e vsepovsod po forumu pustite vsaj tole temo nam tepčkom pri miru.
Napišite raje, kaj vam je na IASC vseeno všeč (ker te tekme še vedo obiskujete vam mora biti nekaj le všeč-morda čevapčiči ob koncu, hostese,...)
Meni IASC scena čisto ustreza. 
Viva el IASC 
:2guns:
Odgovori
#10
(07-06-2017, 11:10)rmarin Napisal: Fantje, predvsem IPSC-jevci, prosil bi vas da če se že k.....e vsepovsod po forumu pustite vsaj tole temo nam tepčkom pri miru.
Napišite raje, kaj vam je na IASC vseeno všeč (ker te tekme še vedo obiskujete vam mora biti nekaj le všeč-morda čevapčiči ob koncu, hostese,...)
Meni IASC scena čisto ustreza. 
Viva el IASC 
:2guns:

Ne bodi užaljen no, IPSC je kralj strelstva, IASC je kraljica strelstva, IDPA je pa tudi Zakon! Torej pokat kjerkoli se le da. Kadar se datumi tekem prekrivajo bom seveda izbral kraljevsko disciplino, če pa je na razpolago predtekmovanje, se udeležim tega, da sem lahko naslednji dan prisoten na IDPA ali IASC.
Čevapčiči me ne zanimajo, hostesa pa me čaka doma  :)) :))
Odgovori
#11
Ivan lepo napisano... Clap Clap Z IASC pa ni nič narobe ne si vsega kaj kdo napiše jemat k srcu... Mislim, da je vsem enak interes, da se imamo super, da smo varni strelci da bomo lahko vzgled drugim.
Odgovori
#12
(07-06-2017, 11:10)rmarin Napisal: Fantje, predvsem IPSC-jevci, prosil bi vas da če se že k.....e vsepovsod po forumu pustite vsaj tole temo nam tepčkom pri miru.
Napišite raje, kaj vam je na IASC vseeno všeč (ker te tekme še vedo obiskujete vam mora biti nekaj le všeč-morda čevapčiči ob koncu, hostese,...)
Meni IASC scena čisto ustreza. 
Viva el IASC 
:2guns:

Kakšni fantje napiši raje... Japko če se že kurčiš povsod po forumu pusti vsaj tole temo, meni tepčku pri miru :))
Ne vem kaj te moti, sem samo odgovoru Matvusu na vprašanja, niti ne vem zakaj si uporabu besedo tepčki, ko za to ni bilo nikakršne potrebe.
Ostalo ti je razložu Ivan...
Odgovori
#13
Rezultati današnje tekme so v priponki.
Odgovori
#14
Pohvala, organizatorjem upam še na več podobnih tekem... Če že v (KRALJEVSKI) displini slabo kaže za tekme v letu 2017.
Odgovori
#15
Prvič tekmoval v IASC in moram reč, da mi je bilo zelo fajn in da bom sigurno še... Zelo luštno organizirana tekma, kljub slabemu vremenu na začetku je bil en krasen dan. Hvala organizatorjem in želim da se še večkrat srečamo....
Odgovori
#16
Pohvala organizatorjem !!!
Odgovori
#17
Res je, še enkrat bi pohvalil organizatorje. Bil prvič na IASC, užival v dobri družbi in pokanju, še se vidimo  Clap
Odgovori
#18
Hvala za pohvale!

stage 1
lp Melly
Odgovori
#19
Tudi prvič na IASC in je samo za pohvalit - zagotovo ŠE !
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)