Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eemann tech sprožilec ?
#1
Photo 
Pozdravljeni,

Na svoji pištoli bi si rad zamenjal sprožilec in sicer trenutno imam tovarniški "hooked" DA/SA sprožilec. Rad bi si spremenil na raven "flat,straight" sprožilec in samo na SA. (poznam postopek, treba je odstraniti določen del, jo lepo pravilno nastavit itd.) (streljal sem tudi večkrat z SA ravnim sprožilcem in mi dosti bolj ugaja). Tako, da samo sprašujem če že ima kdo izkušnje z eemann tech ravnim sprožilcem ? (prodajajo pri Proarmisu).
Ne najdem na spletu nobenega "review-ja" ali niti slike...Kako se kosa z ostalimi sprožilci ? Kolega ima raven SA sprožilec iz CZ tovarne, sicer cena je ista, res super sprožilec ampak dosti večja čakalna doba. Eemann tech pa lahko dvignem kadarkoli, ker je na zalogi. Pravtako CZ raven sprožilec je kljub ravnem sprožilcu precej nagnjen naprej, jaz pa si želim res skoraj vertikalen sprožilec.

Torej Eemann tech je dober, kakšne slabosti, karkoli ? ali pa vsaj slika.
Drugače pa se gre za Shadow 2.

Lep pozdrav

Za primer prilagam sliko: [Image: 18644869_310674702695697_7357307732854046720_n.jpg]
Odgovori
#2
Takole zgleda Eemann Tech sprožilec na CZ97B, kamor sem ga vgradil danes. Imamo na zalogi tudi čisto ravnega, kot na vaši sliki.  Lp, Dejan,Proarmis.


Priponke Male slike
   
Odgovori
#3
Imamo na zalogi prozilce original CZ

Www.cesar-shop.com

Lp
Cesar shop d.o.o.
Zaloška 159
Ljubljana
Prevzem vsak delavnik med 11.30-16.30
T : 01/5400602
M: info@cesar-shop.com
www.cesar-shop.com
#Dillon #Ghost #Tonisistem # Losbullets #CZparts #DAA #BULarmory #ADC  
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)