Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polnjeno strelivo .40 sw za Glock 22
#1
Zanima me, če ima kdo izkušnje z uporabo reloadov v Glocku 22, ki bi jih delil z menoj. Lp
Odgovori
#2
Po novem "imamo" posebno rubriko za takšne zadeve [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

Če si že polnil .40 pol moj odgovor kar ignoriraj, če pa bo to Tvoj prvi podvig, pa evtl. lahko prebereš do konca:

Ravno včeraj sem bral na forumu, da Glock v .40S&W napihuje tulce, obstaja celo izraz "Glocked Brass" ali pa "Glock bulge". Torej bi naj bilo na začetku malo več dela s tulci:
http://www.youtube.com/watch?v=H-PszuLwEu8
Tule je namenska rešitev za tale problem, saj opisan postopek z Leejevo matrico naj nebi vedno deloval.
Konkretnih izkušenj nimam, posredujem le, kar sem prebral.. [img]{SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif[/img]

LP,
robi.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#3
Res je,GLOCK 22 napihuje tulce k "prnorch" [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] ,tko da je treba pri 3.ali 4.polnitvi istega tulca izvesti postopek kot
ga je omenil G.Robert.Pol je pa najboljše da se polni malo slabša polnitev-tolk da brez problemov dela,tulce naj ti meče kvečjem kšn meter stran ko streljaš,pa še iskat nav treba pol [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] Men je tako "pušo"že pred leti naredu strugar.Pa malo
sprobaj kateri tulci so trpežnejši,S&B se pomoje kr obnesejo.
Odgovori
#4
Hvala lepa za informacije. Bolj sem se bal odgovorov v stilu, da se za glocka 22 ne polni, zaradi raznih diskusij na ameriških forumih o malfunkcijah pri streljanju reloadov iz glocka 22.LP

Attached files [Image: ab3d815eac5e3c1396a438a4b1c176.jpg] [Image: 146f1762174f56eba3654a02b021d9.jpg]
Odgovori
#5
Da se,seveda se da.Pusti ti Američane,nesmeš vsega verjet,moraš kej tud sam probat. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] Pri večjih kalibrih je itak
reloading skoraj nujen,čene je hitro prazen žep [img]{SMILIES_PATH}/icon_sad.gif[/img]
Odgovori
#6
Težave so imeli Glocki prve generacije, sedaj so te težave odpravljene. Pa pred leti je bil IPSC faktor 175, kar je dodatno obremenjevalo določene pištole. Če ne strelaš IPSC, lahko polniš precej manj agresivno strelivo, pač polniš na meji, da pištola normalno dela.

Attached files [Image: 9fc627f4d1a038fa450ba397e09508.jpg]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)