Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. IASC tekma
#1
AMATERSKA STRELSKA ZVEZA SLOVENIJE
Dunajska cesta 21, LJUBLJANA
In
Športno društvo Hrvatini
Uradno obvešča vse svoje člane, da bo


3. IASC tekma 2017 in otvoritev novega društvenega strelišča

V Soboto 08.07.2017 na novi lokaciji (kamnolom Griža pri Rižani). Koordinate: 45.530872°S – 13.866387°V

Uradno vabilo je v priponki.
Odgovori
#2
Rezultati današnje tekme so v priponki.

Čestitamo vsem strelcem za dosežene rezultate.
Odgovori
#3
Cestitke vsem, se posebej Tinetu za novo zmago  Clap
Odgovori
#4
(08-07-2017, 21:40)JRC Napisal: Cestitke vsem, se posebej Tinetu za novo zmago  Clap

Ja, Tine je odstrelil skoraj z maksimalnim izkupičkom, kar se tiče zadetkov in bonusov. Bravo! Tako da ne glede na majhno zmedo pri njegovi uvrstitvi po kategorijah (senior...tam ga ni) šteje edino najboljši rezultat od 80 strelcev!

(08-07-2017, 21:25)kanela Napisal: Rezultati današnje tekme so v priponki.

Čestitamo vsem strelcem za dosežene rezultate.

Organizatorju kapo dol, Športno društvo Hrvatini, vsaka čast! Vložili ste ogromno energije in tudi sredstev, naj bo novo strelišče čimvečkrat obiskano tako kot danes! Super!
Odgovori
#5
Nič negativnega, samo vprašam. Baje so bili objvabljeni uradni rezultati. Ali je potem dovoljeno le te spreminjati in odstreljati po uradni razglasitvi?
Odgovori
#6
Podelitev ostane taka kot je bila na strelišču.
Strelec iz Italije ni oddal lista pa sem ga naknadno vpisal pod Out of competition na zadnjo stran.
Odgovori
#7
(08-07-2017, 23:49)kanela Napisal: Podelitev ostane taka kot je bila na strelišču.
Strelec iz Italije ni oddal lista pa sem ga naknadno vpisal pod Out of competition na zadnjo stran.

 No jaz pa naknadno prav z veseljem čestitam Comoretu Raulu za najbolši dosežen čas na tekmi  Clap
Odgovori
#8
(09-07-2017, 15:54)jabolko Napisal:
(08-07-2017, 23:49)kanela Napisal: Podelitev ostane taka kot je bila na strelišču.
Strelec iz Italije ni oddal lista pa sem ga naknadno vpisal pod Out of competition na zadnjo stran.

 No jaz pa naknadno prav z veseljem čestitam Comoretu Raulu za najbolši dosežen čas na tekmi  Clap

Ja, ok, če je bilo tako rečeno, naj se podelitev izvede, še preden so nekateri sodniki odstrelili tekmo. Vendar dobitniki odličij sedaj nimamo v rokah pravih, glede na končni izid tekme. To pa ni OK. Vsekakor ne glede na vse, šteje dosežen čas, po tem vidiš kam spadaš in kaj si dosegel na tekmi. Še 1x, odlična tekma, zagotovo pridem še. 
Aja pa tole bom imel naslednjič s sabo, da razdelimo kot je prav ;)
[attachment=7788]
Odgovori
#9
Clap Clap Clap
Čestitam Ivan!
Tako za rezultat, kot za zgornji komentar!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)