Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Long range .357
#1
https://www.youtube.com/watch?v=WDFmmC9dlk0

so ti posnetki dejansko realni, al je use skupaj lari fari?(govorim o kalibrih kratkocevnega orožja)
Odgovori
#2
(14-08-2017, 18:34)kraken Napisal: https://www.youtube.com/watch?v=WDFmmC9dlk0

so ti posnetki dejansko realni, al je use skupaj lari fari?(govorim o kalibrih kratkocevnega orožja)

Realni...zadane če ustrajaš, prej ali slej.
Odgovori
#3
Za pistolsko strelivo ima veliko kineticno energijo na takih razdaljah.
Odgovori
#4
Probajte in komentirajte - jaz sem probal vsaj na 150 m s 4" cev...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#5
(14-08-2017, 21:48)kraken Napisal: Za pistolsko strelivo ima veliko kineticno energijo na takih razdaljah.

Ni pištolsko...omenjena polnitev je kar ornk polnitev zadetek na kovini po moje čist realen...
poskusi boš videl da se da, po kakem tednu dveh boš zadel, če si pa Mikulek pa z drugim tretjim strelom.
Odgovori
#6
Pozabil sem napisat, da sem zadeval enoročno..., ko sem bil še mlad.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#7
(14-08-2017, 22:05)357 Napisal: Pozabil sem napisat, da sem zadeval enoročno..., ko sem bil še mlad.

Moji svizci so pa takrat zraven tebe čokolado zavijal. A se spomneš? K si bi mlad. Mat kurja, a te usi od jagrov pa ribičev k strelcem pršli???
Odgovori
#8
@Mat Kurja
Verjamem, da je vsak povprečen pištolar sposoben zadeti tarčo 50x50 na 50 metrov z MK in pištolami kalibra  7,65 ( recimo čebelca ), enako tarčo na 100 m s pištolami kalibra 7,62 mm in 9x19 mm ( recimo TT ), tarčo 1mx1m ( ISSF tarča za puško VK ) pa z vsemi magnum kalibri od 357 naprej na 150 m in še kakšen cm dlje. 
Ko sem bil še mlad, sem standard povprečnega pištolarja dosegal.
Tudi ti boš verjel, ko boš dosegel takšen nivo, a do takrat se boš še mnogo časa ukvarjal s tvojimi svizci...
Lep pozdrav v Zasavje
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#9
Ko sem bil še mlad, sem s češko zračno pištolo Tex 086 brez problema zadeval električno žico (takrat je bila električna napeljava še na drogovih - telegrafarcah).
Sedaj, po dobrih 4 desetletjih mi še vedno uspevajo neverjetne stvari. Na primer na 3 m sfulam veliko IPSC tarčo Mrgreen
Odgovori
#10
Pri meni je pa precej odvisno s kom se pogovarjam. Recimo, ko sem zadnjič govoril z nekom, mi je avto kuril samo dober liter in pol na sto....
Odgovori
#11
In zakaj ni mogoče začeti na tej razdalji? Je kdaj keri zares probal? Tu ne velja pravilo "če jaz ne zmorem,nihče ne zmore" .... Po tej logiki so vsi atletski rekordi ( sprint 100m, plavanje, skok, metanje koplja..,.) fotomontaža!
Odgovori
#12
Vsaka čast tistemu, ki s pištolo zadane tarčo na 5oo metrov, jaz sem enkrat probal stoje z nepodprto puško, pa o rezultatu ne bi govoril! Doh
Odgovori
#13
Če obrneš pištolo iz 25m na 500m in pokneš ziher ne boš zadel. Zadeti se da, ampak do tja se pride v malih korakih. Pri puški ni nič drugače.
Odgovori
#14
(16-08-2017, 19:05)tastar Napisal: Ko sem bil še mlad, sem s češko zračno pištolo Tex 086 brez problema zadeval električno žico (takrat je bila električna napeljava še na drogovih - telegrafarcah).
Sedaj, po dobrih 4 desetletjih mi še vedno uspevajo neverjetne stvari. Na primer na 3 m sfulam veliko IPSC tarčo Mrgreen

Aha, zato torej stalne prekinitve in slaba linija...
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)