Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biti oborožen
Mnenje lahko imaš samo interpretacija zakona je nekaj drugega kot mnenje... in če nekdo doma po hiši s 7 nabitimi pištolami in 3 puškami nag ali oblečen paradira ni v nasprotju z zakonom...
Odgovori
(23-08-2017, 12:37)admin Napisal: Bitka za oslovo senco. ;)

Še dobro da se septembra začnejo tekme da bodo tudi debate malo bolj relevantne.  :-D

Se strinjam tu mešate meglo Wall kot mali otroci, na strelišče in bilo kak utis od tam objavt.
Odgovori
Hja, s tekmami dinamicnih disciplin bolj slabo kaze.
Ce prav razumem, bosta IPSC samo se dve tekmi v zaprtem prostoru kamor me ne bo; kaksen IASC termin bo najbrz se za ujet, IDPA pa se nimam pogojev.
Bo pa spet cas za treninge, ce ne bo prevec dezurstev. :flak:
Odgovori
Tale tema, oziroma razvoj teme, me spominja na kakšne zaupne pogovore v revijah za frkle. Fant me je poljubil, ali sem še nedolžna.
Odgovori
Desc - ??
Zame je bil najboljši #36, a vseeno se je nadaljevalo z "oslovsko senco" in "mešanjem megle"...
Hvala vsem, ki ste ( tako ali tako - nekateri povsem izven... ) sodelovali. Kar se mene tiče, se tema lahko zapre, ni pa to moja zahteva.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Če imaš nož, ki ga uporabljaš za rezanje salame ali puško za luknjanje papirja potem skladno z običajno rabo besede "oborožiti se" NISI oborožen.

Če imaš nož, puško, vile, plinsko jeklenko itd.. z namenom zastraševanja, poškodovanja ali ubijanje ljudi, potem SI s temi predmeti oborožen.

Točno tako. Kot tudi nisem pijan, ko spijem pol litra šnopca Ker pijem zaradi žeje in ne zaradi pijanosti.
Nisem debel, ker v MacDonaldsu bašem burger zaradi lakote in ne zaradi nabiranja kil.
In nisem oborožen, ko na strelišču z nabito puško in dvema pištoloma za pasom nažigam po papirju.
Ker luknjam papir. Če bi se premislil in za deset sekund imel namen naluknjat kakšno osebo, potem bi bil
tistih deset sekund oborožen, takoj ko bi me ta namen minil, bi se zgolj z mislijo na kaj drugega razorožil.

Vzemimo primer. Novopečeni doktor in inženir gre s kalašnikovim v roki in bombo za pasom radirat nevernike,
premišljuje kako bo streljal. Je oborožen. Na poti do cilja sreča ovco, 5 minut ugiba če je še devica in mu po glavi
gredo nespodobne misli. Mu ni da bi streljal, bo raje avtomat prodal in si kupil ovco. 5 minut ni oborožen. Nakar se spomni, da ga v raju čaka 72 takih. Spet dobi željo potolčt čimveč nevernikov in nadaljuje pot. Je spet oborožen.

(avtomat prenaša v skladu z ZOROm)
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)