Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. tekma IPSC
#1
Ali se že ve, če bo 2. IPSC tekma, ki je planirana 9.9.2017?
Odgovori
#2
Seveda bo. zakaj ne bi bila?
Odgovori
#3
(25-08-2017, 08:33)Bobo Napisal: Seveda bo. zakaj ne bi bila?

Ne delaj se norca, da ti ne napišem kakšno več...
človk je več kot upravičeno to uprašal glede na razmere ki vladajo v ipsc ju.
Tud če bo bo okrnjena, streljat v zaprtem brez odsesavanja...vemo kako to izgleda.

Poglej semafor tekmovanj

SZDS  7 TEKEM
IASC  5 itak bodo vodilni do konca sezone
ipsc    1 tekmica
Odgovori
#4
(25-08-2017, 09:33)jabolko Napisal:
(25-08-2017, 08:33)Bobo Napisal: Seveda bo. zakaj ne bi bila?

Ne delaj se norca, da ti ne napišem kakšno več...
človk je več kot upravičeno to uprašal glede na razmere ki vladajo v ipsc ju.
Tud če bo bo okrnjena, streljat v zaprtem brez odsesavanja...vemo kako to izgleda.

Poglej semafor tekmovanj

SZDS  7 TEKEM
IASC  5 itak bodo vodilni do konca sezone
ipsc    1 tekmica

A se ti ne zdi, da bi bilo kaj objavljeno, če bi tekme ne bilo??? Smo pa le 2 tedna pred tekmo.

Pa čist tko za tvoj semafor ni bila samo 1 tekmica ampak 4! Poglej na koledar.

Drgač pa sem ti že 1x reku - spravi se organizirat pa jih bo več. Pa ne mi spet nimamo strelišča. Tudi tista 1 tekmica je bila na Črnem Kalu pa se ve kje je strelišče SD Tržič.

Najlažje je doma sedet pa čakat, da bo kdo kaj organiziral, zraven pa pljuvat čez vse kar se le da popljuvat. Man up in organiziraj še sam kako tekmo.

Pa ne mi spet mi vsako nedeljo odstrelimo L1 tekmo. Naredi pokalno, da se jo lahko udeležijo vsi. Pol se boš pa lahko po prsih tolkel.
Odgovori
#5
(25-08-2017, 11:17)Bobo Napisal: ... Naredi pokalno, da se jo lahko udeležijo vsi. Pol se boš pa lahko po prsih tolkel...

Takrat se bom potrudil in si jo prišel ogledat... :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#6
Kdaj bo pa izpit za IPSC ?
Odgovori
#7
(25-08-2017, 11:17)Bobo Napisal:
(25-08-2017, 09:33)jabolko Napisal:
(25-08-2017, 08:33)Bobo Napisal: Seveda bo. zakaj ne bi bila?

Ne delaj se norca, da ti ne napišem kakšno več...
človk je več kot upravičeno to uprašal glede na razmere ki vladajo v ipsc ju.
Tud če bo bo okrnjena, streljat v zaprtem brez odsesavanja...vemo kako to izgleda.

Poglej semafor tekmovanj

SZDS  7 TEKEM
IASC  5 itak bodo vodilni do konca sezone
ipsc    1 tekmica

A se ti ne zdi, da bi bilo kaj objavljeno, če bi tekme ne bilo??? Smo pa le 2 tedna pred tekmo.

Pa čist tko za tvoj semafor ni bila samo 1 tekmica ampak 4! Poglej na koledar.

Drgač pa sem ti že 1x reku - spravi se organizirat pa jih bo več. Pa ne mi spet nimamo strelišča. Tudi tista 1 tekmica je bila na Črnem Kalu pa se ve kje je strelišče SD Tržič.

Najlažje je doma sedet pa čakat, da bo kdo kaj organiziral, zraven pa pljuvat čez vse kar se le da popljuvat. Man up in organiziraj še sam kako tekmo.

Pa ne mi spet mi vsako nedeljo odstrelimo L1 tekmo. Naredi pokalno, da se jo lahko udeležijo vsi. Pol se boš pa lahko po prsih tolkel.

Do sedaj je bila 1 tekma, [seveda pohvale Zvonetu in vsem ostalim ki ste jo organizirali]  ti pa ne bom odgovarjal na tvoje blodnje ...sem unaprej vedel kaj boš napisal, papagaj bi znal kaj novega povedat ti očitno ne... ha ha Hand
Odgovori
#8
Seveda, ker ne streljaš puške in šibre ostale tekme tebi ne pomenijo ničesar. Lepo si se zahvalil DPS Soča, ki je organizirala vse tri tekme.

Da se ne boš čudil naslednje leto, ko bo organizatorjev še manj. Organizirajo 3 tekme, pa ti to ni vredno nič? Svašta...
Odgovori
#9
(25-08-2017, 13:44)Bobo Napisal: Seveda, ker ne streljaš puške in šibre ostale tekme tebi ne pomenijo ničesar. Lepo si se zahvalil DPS Soča, ki je organizirala vse tri tekme.

Da se ne boš čudil naslednje leto, ko bo organizatorjev še manj. Organizirajo 3 tekme, pa ti to ni vredno nič? Svašta...

Pa kaj je s teboj človek Question a živiš nekje v izoliranem svetu...in imaš sposobnosti ljudem brat misli, jej jej... mal mi ličiš na supermena samo ne v ipscju ha ha ha...puško streljam od vsega začetka ne manjka mi nobena tekma šibro pa res ne, sem jo pa neki sezon od uvedbe in mi ni ležala preprosto zato ker me je premalo skupi za resno udejstvovanje...
Greva dalje Dps Soča sem se zahvalu tako da sem jim odpeljav in pripeljav nazaj okrog 15 platk čeprav je bilo dogovorjeno drugače,  ampak nima veze. 
Sedaj mi pa še razloži, če je bo letos en sam pištoljski organizator [ TRŽIČ Clap] potem 
jih naslednje leto ne more bit manj oziroma v tem primiru ne bo NOBENEGA Idea kriv za tako stanje pa nisem jaz, ampak nesposobno vodstvo IPSC zveze.
Odgovori
#10
Kakšni dolgokurčneži. Svašta.
Odgovori
#11
hja če je letos en sam potem je še vedno lahko eden manj naslednje leto, kajne?

Ne vem kako bi se ti počutil, ko bi organiziral 3 tekme, ki bi jih nekdo potem dal v nič kot da jih nikoli ni bilo???
Odgovori
#12
(25-08-2017, 11:17)Bobo Napisal:
(25-08-2017, 09:33)jabolko Napisal:
(25-08-2017, 08:33)Bobo Napisal: Seveda bo. zakaj ne bi bila?

Ne delaj se norca, da ti ne napišem kakšno več...
človk je več kot upravičeno to uprašal glede na razmere ki vladajo v ipsc ju.
Tud če bo bo okrnjena, streljat v zaprtem brez odsesavanja...vemo kako to izgleda.

Poglej semafor tekmovanj

SZDS  7 TEKEM
IASC  5 itak bodo vodilni do konca sezone
ipsc    1 tekmica

A se ti ne zdi, da bi bilo kaj objavljeno, če bi tekme ne bilo??? Smo pa le 2 tedna pred tekmo.

Pa čist tko za tvoj semafor ni bila samo 1 tekmica ampak 4! Poglej na koledar.

Drgač pa sem ti že 1x reku - spravi se organizirat pa jih bo več. Pa ne mi spet nimamo strelišča. Tudi tista 1 tekmica je bila na Črnem Kalu pa se ve kje je strelišče SD Tržič.

Najlažje je doma sedet pa čakat, da bo kdo kaj organiziral, zraven pa pljuvat čez vse kar se le da popljuvat. Man up in organiziraj še sam kako tekmo.

Pa ne mi spet mi vsako nedeljo odstrelimo L1 tekmo. Naredi pokalno, da se jo lahko udeležijo vsi. Pol se boš pa lahko po prsih tolkel.

Žal je bila samo ena do sedaj, ne mešaj pištolo, puško in poglej naslov teme...2. tekma IPSC
Odgovori
#13
https://www.strelec.si/forum/thread-19550.html
poka a nič ne zadane...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)