Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.5 Creedmore polnitev
Ronzl pa povej da moraš zvibrirat tulec da dobiš kroglo not :-D
Odgovori
Streljal sem 10 strelov. Imam vse v knjigi napisano in stestirano. Grupa ni bla luknja v luknjo, kot z 139 scenarjem, vendar za lov pa vseeno fenomenalna (0.45moa). Uglavnem za 143eld-x dal sem 44.6graina za 851ms ter 46 graina za 875ms, kjer pa je bil ES:5 ter SD:2
Odgovori
Ja to je res :) jaz uporabljam električno ščetko, ki vibrira za na tulec, da smodnik se lepo poleže. Aja pa netilke so bile CCI 400
Odgovori
Po mojih izkušnjah je 6.5 CRD res problematičen za doseganje konstantnih hitrosti, pa sem poskusil z več vrst netilk.Za poleti so še najboljše Federalove SR match, za nižje temperature pa CCI -450 magnum, mimogrede na zalgi jih ima Artek. Dobro delajo tudi Federalove LR match netilke v kombinaciji z Nosler tulci, ki imajo luknjo za LR netilko, samo kaj, ko se že po parih streljanjih žepek netilke tako raztegne, da netilke potem izpadajo in so tulci posledično neuporabni. Razlike pa mi znašajo v najboljših loadih od min 3 m/s pa do najslabših 17 m/s, kar je seveda preveč že za na 500 m, kaj šele kaj več.

Pa še pohvala Ronziju, da je odprl po dolgem času vsaj zame spet eno zanimivo temo, že kar nekaj časa se na Strelcu razen oglasov trgovcev ni dalo prebrati nič zanimivega.

Lp Božo
Odgovori
Hmmm, glede na Ronzijeve podatke mislim, da bom moral malo nazaj za reloading mizo.
Odgovori
Zagotovo je še prostora za izboljsave
Z 139scenar in RS60 imam dobro polnitev okol i2.860fps iz 26" cevi...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)