Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
izkušnje SDM- SINO DEFENCE MANUFACTURING
#1
Ima kdo izkušnje z SDM- SINO DEFENCE MANUFACTURING  znamko orožja?  Glede na to da je kitajska roba bi se rada malo prepričala pred nakupom če je imel kdo kake težave z to znamko. 

Hvala
Odgovori
#2
Naš Admin je z SDM AR-15 redno eden bolje uvrščenih v IPSC standard puška in za razliko od raznih bolj fancy kosov nima zastojev na liniji .
Odgovori
#3
Jaz imam njihovo 12 gauge šibrovko, kopija legendarne Remington 870.

Narejena je presenetljivo lepo, tudi kopito in prednji ročaj delujeta kar kakovostna, skoraj identična kopija Magpula, pri katerem bi samo za "pohištvo" dal polovico vrednosti cele SDM puške.

Zaenkrat funkcionira brez kakršnih koli problemov, zastojev, etc, prebavi vse kar daš notri.. Je pa res, da nisem še veliko streljal, šele par 100 komadov, tako da glede tega težko karkoli komentiram o sami kakovosti in vzdržljivosti.

Je pa obetavno tudi to, da ima 2 leti garancije.

Skratka zaenkrat mi definitivno ni žal tistih 250 eur kolikor sem plačal za novo :)

   
Odgovori
#4
imam njihov ak 103 s. Cev je kromirana,puska je narancna. Na 100m sem naredil cca 10-15cm grupo s 15 naboji. S tem da je bilo par flajerjev, ce bi tiste odstel bi bila grupa pod 8cm. finish puske je kitajski. Vse malo strli. Z enim nabojnikom imam obcasno zastoje. Z drugim deluje ok. Od Jugota nabojniki ne pasejo (so presiroki) ostali za klasicne AK pa. Postreljenega sicer nimam se veliko ampak zaenkrat deluje ok. Pac puska kot puska. naceloma dela, se pa lepse izdelave ne bi branil.

aja se to. ko sem kupoval pumpo sem za podoben denar raje izbral turka. Sicer se sam ne vem zakaj...
Odgovori
#5
Hvala za odgovore.  Če se še kdo javi se ne bom branila kake info sploh če jo kdo uporablja že dalj časa in ne samo nekaj 100 nabojev.  Za enkrat se sliši obetavno sploh glede na to da so cene kar privlačne.
Odgovori
#6
Glede na to, da SDM v bistvu NORICO mislim, da ni kaj se bat glede delovanja.
Osebno me je zmotila pri M4 končna izdelava in plastik-fantastik ročaj pa kopito a glede na ceno dobis največ za svoj denar in nato pocasi menjaš ročaj in kopito.
Kolikor vem je 4 ali 5 pušk M4 prodal Slovarms, mogoče oni kaj vedo glede na odzive strank.
Odgovori
#7
(15-09-2017, 18:53)alfy Napisal: Glede na to, da SDM v bistvu NORICO mislim, da ni kaj se bat glede delovanja.
Osebno me je zmotila pri M4 končna izdelava in plastik-fantastik ročaj pa kopito a glede na ceno dobis največ za svoj denar in nato pocasi menjaš ročaj in kopito.
Kolikor vem je 4 ali 5 pušk M4 prodal Slovarms, mogoče oni kaj vedo glede na odzive strank.

Aha koliko jih je pa prodal Rebec recimo 99 ali 100 mogoče oni kaj vedo glede na odzive strank.  Hand
Odgovori
#8
(15-09-2017, 20:21)jabolko Napisal:
(15-09-2017, 18:53)alfy Napisal: Glede na to, da SDM v bistvu NORICO mislim, da ni kaj se bat glede delovanja.
Osebno me je zmotila pri M4 končna izdelava in plastik-fantastik ročaj pa kopito a glede na ceno dobis največ za svoj denar in nato pocasi menjaš ročaj in kopito.
Kolikor vem je 4 ali 5 pušk M4 prodal Slovarms, mogoče oni kaj vedo glede na odzive strank.

Aha koliko jih je pa prodal Rebec recimo 99 ali 100 mogoče oni kaj vedo glede na odzive strank. Wall

Vsekakor.
Samo kaj ko rebec ima na zalogi kaj lepšega in ob obisku te kaj hitro premami in pozabis na budget :-D
Odgovori
#9
Hehe Alfy, se popolnoma strinjam :)
Odgovori
#10
(15-09-2017, 17:24)irenca Napisal: Hvala za odgovore.  Če se še kdo javi se ne bom branila kake info sploh če jo kdo uporablja že dalj časa in ne samo nekaj 100 nabojev.  Za enkrat se sliši obetavno sploh glede na to da so cene kar privlačne.

Puška je ok zadeva te nima kaj skrbet...sem jih pred časom kar neki opremu z kompom in tudi spremljav njihovo delovanje... ti pa svetujem da jo pustiš tako kot je in ne bo težav, z dodelavami domačih mojstrov se običajno dobi nedelujoče orožje in izgubi polno denarja ki bi ga lahko pametno porabu za strelivo Hand
Odgovori
#11
Pištolo si lastim: Norinko NP44 1911 Goverment v 45 ACP 13 nabojev v magu. Glede pištole ni kaj povedati old school design, zanesljivo delovanje ampak z njo še nisem nastreljal več kot 75 krogov na 25m. Z 9mm sem že nastrelal 93 krogov. Torej povprečje nekje 55, 65, će se res potrudim več. Preiskusil 4 različne proizvajalce streliva. Streljal tudi iz naslona ....

PAP SDM AK104S looks good, feels good too. But it,s fucking heavy. Za enkrat preiskusil samo z aim pointom na kratke razdalje optike na 100m še nisem preiskusil.

Veliko železa za malo denarja, dobesedno. ;)
Odgovori
#12
Znani uporabnik 'jabolko' baje kitajske 1911ke na strelišči uporablja kot (hladno) metalno orožje oziroma orodje...
Odgovori
#13
Zna biti, to tehniko odpravljanja zastojev (rrr) pri 1911 uporablja tudi znani Phuc Long.
Kdo jo je od koga prevzel je pa za nadaljno debato.
https://www.youtube.com/watch?v=WP4k4tOsZD8
Odgovori
#14
Kako ste zadovoljni z šibrovkami S.D.M. M870 Adaptive Shotgun, ste imeli z puškami kakšne težave, zastoje, ipd...?

Hvala
Odgovori
#15
...Kakor sem videl kolege na tekmah, se niso nič pritoževali. Razen, da smo enkrat zadnji merek iskali po travi, kar bi preventiva (in locktite) rešila.
Vsak ti je lahko učitelj; lahko kot svetel vzor, ali kot zastrašujoč primer.
Znanje je orodje, ki ne tehta nič. 
Odgovori
#16
Imam SDM AK 47 v kalibru 7,62x39. Deluje dobro, brez zastojev, izdelava je solidna, proženje presenetljivo dobro ( v primerjavi s Saigo bolj mehko in enakomerno ), na 75 m s prednjim naslonom konstantno v 15 cm, municija STV 123gr FMJ dosega hitrosti od 706 - 722 m/s, PPU ali Sako imata manjšo razliko v hitrostih. Zelo dober nakup za malo denarja - 565 eur v Rojalu ali pri Rebcu.


Priponke Male slike
   
Odgovori
#17
Kot rečeno, sam imam že drugo, identično SDM M-16 Marksman in kar ne morem prehvalit. Deluje odlično in je vsekakor best-buy. Clap
administrator / Strelec.si
Odgovori
#18
(15-09-2017, 21:42)jabolko Napisal:
(15-09-2017, 17:24)irenca Napisal: Hvala za odgovore.  Če se še kdo javi se ne bom branila kake info sploh če jo kdo uporablja že dalj časa in ne samo nekaj 100 nabojev.  Za enkrat se sliši obetavno sploh glede na to da so cene kar privlačne.

Puška je ok zadeva te nima kaj skrbet...sem jih pred časom kar neki opremu z kompom in tudi spremljav njihovo delovanje... ti pa svetujem da jo pustiš tako kot je in ne bo težav, z dodelavami domačih mojstrov se običajno dobi nedelujoče orožje in izgubi polno denarja ki bi ga lahko pametno porabu za strelivo Hand

Se podpišem. Če kupuješ Kitajca ali pa AK, pusti tako kot je.... Z vsemi "dodelavami", ki ni mus, da bodo ustrezale tvoji puški, boš hitro s ceno veliko višje in pol izgubi ves čar poceni puška....

Če ne pa kupi Hero in če jo boš lepo pucala ne samo da bo delovala, ampak bo še lepa  Dumb Dumb Dumb
Odgovori
#19
Thumbup Clap
Odgovori
#20
jst mam šibrovko, super zadeva za drobiž
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)