Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
katero zračno pištolo za precizno?
(24-09-2017, 21:18)horacij Napisal:
(23-09-2017, 19:36)biggun Napisal:
(23-09-2017, 17:49)horacij Napisal: Sem bral dobre ocene o fwbju, mislim da je nov  
model p8x, je pa res zanimivo , da steyr in morini pobirata vecino medalj zadnja leta.
 Verjetno gre  veliko vec denarja za  reklamo, kot pri fwbju, dvomim da je steyer toliko boljsi  fwbja.
Ali je res , da je fwb primernejsi za srednje in  
manjse roke ?, je bistvena razlika med elektronskim prozenjem  in navadnim?

To kar se prodaja pri nas ni noben kos slab vsak pa ma svoje + - 
Klubski kolega ravno zato nima elektronike ( prevelik ročaj )
Fwb na co2 mi je bil celo boljši od P30 ročaj in proženje je stalo k šus 
na P 30 pa se je občasno podrlo proženje in ni šlo skozi kontrolo proženja .
Sem preživel zdej pa Štajerc služi za moj nivo strelca več kakor ODLICNO.
Kupi pa kar želiš priporočam test kar ti bo možno probat ergonomijo is se boš potem sam odločil kaj in kolk denarja
si pripravljen zapraviti 
Pa srečno ?

Ja sej cene teh treh so tam tam ., sm pa videl,da je kar velika razlika v  ceni med istim  
modelom samo en ma mehansko , drug pa elektronsko prozenje , verjetno  je razlika  v rezultatu? verjetno vrhunski tekmovalci   
samo elektroniko ?

Tarca je spredaj vmes merki zadaj pa strelec .
Nevem zakaj noce noben povedat ,da je tisto vmes kar vedno zadane samo kam je pa kriv sam strelec .
Nisem top in oh pasploh strelec pa vendar prozenje je 97% izvedbe dobrega strela torej se ne obremenjuj z mehaniko prozenja in premisli za kaj in kaj pricakujes po koncanem strelu ce bos tekmovalno streljal kupi novega.
Osebno bi spet imel Stayerja LP 10e
Lahko pa na zs posles cifro pa te poklicem nudim ti moznost preiskusa mojega LP ja 
lp .Brane
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)