Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. IASC Tekma 2017 Rezultati
#1
Rezultati današnje tekme so v priponki.

Kdor ni počakal na podelitev, lahko prevzame medaljo na naslednji tekmi.
Odgovori
#2
Kaj pomeni Shooting Officer???
Odgovori
#3
(23-09-2017, 21:00)Bobo Napisal: Kaj pomeni Shooting Officer???

Saj si se hvalu da znaš angleško...a ti bom sedaj jaz revež z 
šestimi nedokončanimi razredi prevajal  :))  po moje pomeni da ustreliš oficirja :/   

In seveda čestitke Franjulu in Savotu Nod
Odgovori
#4
Tinetu bi se rad zahvalil za več kot izjemen fairplay in obenem čestital za odličen rezultat.
Odgovori
#5
(24-09-2017, 10:12)trzinc Napisal: Tinetu bi se rad zahvalil za več kot izjemen fairplay in obenem čestital za odličen rezultat.

Hvala hvala, varnost je na prvem mestu, kot sodnik pa moraš samo imet isti kriterij do vseh in je pošteno pa tudi če je  v pravilih kaj drugače napisano Paperszato se pa imamo fajn...  Slo IPSC z miljon pravili je zabluzil in počasi izpušča dušo...

14.9. državno IASC ter ponovna borba za rezultat :))
Odgovori
#6
14.10.2017.

Poslano z mojega SM-G388F z uporabo Tapatalk
lp Melly
Odgovori
#7
(24-09-2017, 13:32)Melly Napisal: 14.10.2017.

Poslano z mojega SM-G388F z uporabo Tapatalk

Ja ja 14. 10...ne vidi, vse zameša, slišim samo pok netilke...če je naboj brez purbla, ostalo ne... :)) Hand
Odgovori
#8
Haha... emšo nas počasi ...

Poslano z mojega SM-G388F z uporabo Tapatalk
lp Melly
Odgovori
#9
(23-09-2017, 21:34)jabolko Napisal:
(23-09-2017, 21:00)Bobo Napisal: Kaj pomeni Shooting Officer???

Saj si se hvalu da znaš angleško...a ti bom sedaj jaz revež z 
šestimi nedokončanimi razredi prevajal  :))  po moje pomeni da ustreliš oficirja :/   

In seveda čestitke Franjulu in Savotu Nod

No dvomim, da ste streljali oficirje.
Odgovori
#10
Sodniki in pomočniki sodnikov so v svoji kategoriji.

Pohvale organizaciji in sodnikom!
Odgovori
#11
Hvala za odgovor. Se mi je zdelo pa nisem bil 100% siguren.
Odgovori
#12
(25-09-2017, 14:02)Bobo Napisal: Hvala za odgovor. Se mi je zdelo pa nisem bil 100% siguren.

cao bobo banana na tem koncu

pa se meni prevedi kaj pomeni  

RANGE OFFICER

SAFFETY OFFICER


in kako se pravilno napiše sodnik po angleško

lp
upam da se vidiva v soboto na zelezih
Odgovori
#13
Oboje pomeni isto. pač različne zveze različno poimenujejo svoje osebje, ker nočejo biti isti kot drugi. :)

V sobot se pa na žalost ne vidiva, ker sem v tujini. Se pa sigurno vidiva na kaki IASC tekmi, ker me že predolgo ni bilo.
Odgovori
#14
(26-09-2017, 08:59)Bobo Napisal: Oboje pomeni isto. pač različne zveze različno poimenujejo svoje osebje, ker nočejo biti isti kot drugi. :)

V sobot se pa na žalost ne vidiva, ker sem v tujini. Se pa sigurno vidiva na kaki IASC tekmi, ker me že predolgo ni bilo.

Lahko da pomeni isto samo kaj pa očitno ne veš, ker nisi dal prevoda... kot običajno. Na to vprašanje niti Strela nima odgovora čeprav je med drugim ustanovil Slo IPSC pa Jugoslavijo... Clap

Prvi t.i. Range Officer IPSC V Sloveniji na prvi IPSC tekmi v Struževem leta 94 je bil Boro, ki je kot prvi narobe tarče ocenu, [pravilno jih je pa Bubidu lepu] in edino on je kompetenten dat odgovor kaj to pomeni :))
Odgovori
#15
Pismo Tine ti pa res ne veš kaj sam s sabo, kajne?
Odgovori
#16
(26-09-2017, 11:03)Bobo Napisal: Pismo Tine ti pa res ne veš kaj sam s sabo, kajne?

Držim se načela da se ne spuščam na osebni nivo ali v psihoanalizo uporabnikov foruma... preprosto to ne vodi nikamor... takih mojstrov je tu na forumu kar neki in dostikrat sem že bil in še bom deležen njihove pluvalne lekcije.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)