Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na skupinskem lovu s šibrami ustrelil solovca "2"
Eno je da se po tekmi kakega spije, drugo pa da se to počne med tekmo Wall

Bobo ti kot avtor teh besed mi prosim razloži, kako boš po tekmi ko kakega spiješ, brez da kršiš zakonodajo Papers spravu orožje do doma, ko vemo da alkohol ne sme bit prisoten v tem primiru Question
Odgovori
@ jabolko
Lahko napišem, kako jaz poskrbim za orožje v primeru, ko ga "umočim" ( jezik v pivo )?  :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
A ni tak da ko je orozje spakirano v avtu lahko 0.5promila kot pri normalnem CPP. Ko se pa z njim rokuje oz nosi pa 0.0
Odgovori
(03-10-2017, 20:59)jabolko Napisal: Bobo ti kot avtor teh besed mi prosim razloži, kako boš po tekmi ko kakega spiješ, brez da kršiš zakonodajo Papers spravu orožje do doma, ko vemo da alkohol ne sme bit prisoten v tem primiru Question

No daj ko si tako pameten, povej kje piše koliko alkohola smeš oz. ne smeš imeti v krvi ko PRENAŠAŠ! orožje?
Odgovori
(04-10-2017, 06:39)Bobo Napisal:
(03-10-2017, 20:59)jabolko Napisal: Bobo ti kot avtor teh besed mi prosim razloži, kako boš po tekmi ko kakega spiješ, brez da kršiš zakonodajo Papers spravu orožje do doma, ko vemo da alkohol ne sme bit prisoten v tem primiru Question

No daj ko si tako pameten, povej kje piše koliko alkohola smeš oz. ne smeš imeti v krvi ko PRENAŠAŠ! orožje?

Sem ti že večkrat napisal da se ne ubadaj z analizo uporabnikov foruma...kako je z menoj sem ti tud razložu pa vidim da se te ni prijelo Idea
Kje piše... najbrž v zakonu saj to smo že razčistili, odgovor je 00,  bo že negdo poiskal in odgovoru...lahko bi se pa tud sam potrudu ane saj za ta odgovor ne potrebuješ znanja Angleščine :))
Odgovori
MOrda bi bilo dobro, da bi se nekateri, ki mislijo orožje prenašati od strelišča do domo preko gostiln lahko še enkrat udeležili predavanja o varni uporabi orožja.
Del predavanja, ki je namenjen poznavanju zakonodaje o orožju ZORO-1.

22. člen
Splošno pravilo
Vsakdo mora z orožjem in strelivom ravnati s posebno skrbnostjo.
Posebna skrbnost pri ravnanju z orožjem se kaže v njegovi pravilni in strokovni
uporabi, nošenju, prenašanju in hrambi ter prizadevanju, da je orožje v brezhibnem stanju.

24. člen
Prepoved nošenja in prenašanja orožja
Orožja ni dovoljeno nositi ali prenašati na javnih krajih na način, ki vznemirja ljudi,
ali tako, da ga ljudje opazijo.
Orožja ni dovoljeno nositi ali prenašati, kjer je to izrecno prepovedano.
Posameznik ne sme nositi ali prenašati orožja, kadar je pod vplivom alkohola ali
mamil, oziroma v takem psihičnem stanju, da očitno ni več zanesljiv.
Odgovori
Je pa le razlika med jagri in strelci.  Whistle
Jagri vedo da ne smejo piti, če je puška zraven (kdor pije tvega odvzem)
Strelci pa še tega ne vedo čeprav jim vsak teden tule kdo člene lepi. Kratek spomin?
Odgovori
(04-10-2017, 10:22)95krogov Napisal: ....
Posameznik ne sme nositi ali prenašati orožja, kadar je pod vplivom alkohola ....

0,0 ali 0,24 ?
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
(04-10-2017, 10:51)Robert Napisal:
Posameznik ne sme nositi ali prenašati orožja, kadar je pod vplivom alkohola ....

0,0 ali 0,24 ?

Ali pa 0,8 nemara? Ni definirano, torej gre za nedorečen pojem. A dohtar presodi ali se odvzame kri ali pa kar policist tako kot v ameriki?
Odgovori
Se pravi jagri so face, ker vedo, da ne smejo pit pa vseeno pijejo?
Odgovori

0,0 ali 0,24 ?

Velja enako kot za alko in delovno mesto. Not
Odgovori
(04-10-2017, 10:58)Ales Napisal:

0,0 ali 0,24 ?

Ali pa 0,8 nemara? Ni definirano, torej gre za nedorečen pojem. A dohtar presodi ali se odvzame kri ali pa kar policist tako kot v ameriki?

Vaša inteligenca me vedno znova preseneti.
Odgovori

A uporablja ga pa lahko pod vplivom? :P
Odgovori
(04-10-2017, 09:54)jabolko Napisal: Sem ti že večkrat napisal da se ne ubadaj z analizo uporabnikov foruma...kako je z menoj sem ti tud razložu pa vidim da se te ni prijelo Idea
Kje piše... najbrž v zakonu saj to smo že razčistili, odgovor je 00,  bo že negdo poiskal in odgovoru...lahko bi se pa tud sam potrudu ane saj za ta odgovor ne potrebuješ znanja Angleščine :))

No poglej si par postov zgoraj prilepljene člene. Zdaj mi pa povej kje piše 00??

Za nekatere uporabnike je očitno psihoanaliza nujna ampak z bolj strokovnega vidika. :)
Odgovori
a ste opazili da kakor se vreme poslabša se pojavi kopica neumnih tem in komentarjev. ko je sončno pa je komaj kakšen post . očitno poslabšanje vremena vpliva na poslabšanje umskih sposobnosti. a je gdo opazil tudi vpliv na erekcijo in analno srbečico.  očitno pri strelcih je nekaj v tej smeri.  admin je zajebal z obljubami o toplicah banovci. mislim da je bolj uporabnikom prilagojen vikend paket idrija ali pa polje. lpm
Odgovori

0,0 ali 0,24 ?

Če zadevo gledaš matematično:
Vse kar ni enako 0 bi se lahko dojemalo kot vpliv alkohola.

Če pa praktično pa je zadeva dosti dvosmiselna in lahko vzameš kot to, kar ocenjevalec vidi, da je odstopanje od normalnega načina vedenja in komuniciranja.

Izvršna in zakonodajna oblast pa se opredeljuje glede na dotedanjo prakso, dokler jo kdo eksplicitno ne prepove... kot npr. ustavno sodišče...!
Odgovori
@ jagdsport
Če si je kdo v tej temi zaslužil "banovce", potem si ti prvi v vrsti. Moje mnenje ob prihajajoči polni luni. :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
(04-10-2017, 11:25)www.rojal.si Napisal:

A uporablja ga pa lahko pod vplivom? :P

Veš kaj, s takimi negativno vplivaš na kredibilnost in me morda odvračačš, da še kdaj kaj kupim v tvoji firmi! Morda tako razmišlja še kdo od prisotnih na forumu!
... če kdo ni opazil, sem navedel dva člena iz ZORO-1 (Zako o orožju).
Odgovori
(04-10-2017, 11:14)alojz1 Napisal:

0,0 ali 0,24 ?

Vaša inteligenca me vedno znova preseneti.
Če bi bil zloben, bi pripomnil, da pojem 'inteligenca' označuje sloj izobražencev. Moje vprašanje je zelo na mestu, glede na to, da sam zakon (torej orožni) ne določa, kaj točno se šteje kot 'vpliv alkohola'...oziroma kdaj je nekdo pod vplivom.

Verjamem pa, da ste ćlani zelene bratovščine, ki rada nekolegialno lobira v svojo korist, precej rdeči v obraz (pa ne zaradi vpliva alkohola), ko kak vaš ud ušpiči kako neprimerno...
Odgovori
(04-10-2017, 14:34)Ales Napisal: Če bi bil zloben, bi pripomnil, da pojem 'inteligenca' označuje sloj izobražencev. Moje vprašanje je zelo na mestu, glede na to, da sam zakon (torej orožni) ne določa, kaj točno se šteje kot 'vpliv alkohola'...oziroma kdaj je nekdo pod vplivom.

Verjamem pa, da ste ćlani zelene bratovščine, ki rada nekolegialno lobira v svojo korist, precej rdeči v obraz (pa ne zaradi vpliva alkohola), ko kak vaš ud ušpiči kako neprimerno...
Spet si falil.
- Inteligenca je žal večkrat obratno sorazmerna z izobrazbo. To nam dokazujejo vsak dan.
-Tvoje vprašanje ni na mestu. Presoja kdo je pod vplivom ne more biti subjektivna. Kako bi pa presojal? Če lahko stoji je v redu?  Zato imamo naprave. So digitalne. Pokaže številko in nikoli nekaj vmes. Vse kar je več kot 0 je že narobe. Koliko pa kdo spije da pokaže več kot 0 je pa odvisno od metabolizma. In tu se nekateri uštejejo.
-Res mi ni vseeno, če kdorkoli (strelec ali lovec) ušpiči kaj neprimernega. Takega se odrečem in naj nosi posledice svojega dejanja sam. Javnost pa žal ne vidi tako ampak z tem poveže celo organizacijo. 
Ko boš to dojel boš drugače razmišljal.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)