Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buck shot
#1
Zdravo!

Ali se mogoče kje v Slo (po možnosti gorenjska oz. LJ) dobijo 12GA buck shoti po možnosti za normalno ceno.

Hvala
LP Aleš
Odgovori
#2
To bi tut mene zanimalo.
Odgovori
#3
Večje vnaprej naročene količine S&B Buck Shot in Slug Sport se je kolikor toliko ugodno dobilo pri Anclju v Novem mestu, če se ti ni mudilo, ker dobavni rok je znal biti zelo dolg, če ni ravnokar dobil letne pošiljke iz Češke.  

ales1a, imaš ZS z mojo ponudbo (imam nekaj viška) - preveri
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#4
Nudimo GECO Coated Competition Buck Shot po ceni 0,81 Euro/naboj
in 
Geco Coated Competition Slug po ceni 0,81 Euro/naboj.
Odgovori
#5
(17-10-2017, 20:54)ales1a Napisal: Zdravo!

Ali se mogoče kje v Slo (po možnosti gorenjska oz. LJ) dobijo 12GA buck shoti po možnosti za normalno ceno.

Hvala
LP Aleš

Ma to je povsod drago..

Jaz sem najbolj ugodno zasledil pri Lovcu Grosuplje, mislim da sem za buck shote dal po cca 70 centov kos, S&B, Hull in Mirage, vse troje približno ista cena (mogoče tudi kakšen cent čez 70, se ne spomnim čisto točno)
Odgovori
#6
No podobno vprašanje slišim večkrat ampak za trap municijo. Ko pa vprašam nazaj o kakšni količini se pogovarjava pa dobim največkrat odgovor 250-500 kos (1 oz. 2 škatli).

Če vzameš ceno, ki jo je navedel mojster zgoraj (0,81 €/kos) in rabiš 100 buckshotov je to 81 EUR. Za tiste, ki mislijo streljati samo SLO tekme je to zaloga za 3 leta.

Zdaj pa pokliči najbližjega trgovca po kaki ceni ima on in izračunaj koliko te to pride na količino, ki jo rabiš in odbij ceno bencina od njega pa do mojstra ali do kakega drugega trgovca in takoj boš videl kje se ti najbolj splača kupiti.

Sicer so buckshoti/idealke dokaj dragi in se kaj hitro splača zapeljati malce dlje, pri trapu je to dosti drugače ampak tudi tukaj dvomim, da bo razlika v ceni drastična.
Odgovori
#7
https://www.proarmis.si/strelivo/sibreno...roplastika
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)