Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plata za optiko
Pozdrav!

Vem, da se je o nabavi delov orožja iz ZDA že pisalo vendar ne najdem teme?

No zanime me sledeče. Ker pri nas ne morem dobiti plate za namestitev optike (Vortex Venom) bi zadevo naročil iz ZDA. Sicer nebi naročil iz s.t. direktno k meni ampak prijatelju iz ZDA, ki bi mi kasneje poslal po pošti. Zanime me, če bi se lahko zgodili kakšni problemi pri dostavi tega? Sicer ne vem zakaj, gre zgolj za plato, ki je narejena za mojo pištolo pac za to optiko ( optiko bom kupil v Sloveniji)

Če je imel kdo podobno izkušnjo oz ve kaj o tej zadevi kr z besedo na dan.

Hvala za odgovore
Odgovori
Načeloma ni kakšne velike težave s tem. Sploh če ti bo poslal zasebnik in ni ravno na 100 m vidno da gre za del orožja. Trgovci pač cvikajo pošiljati zarad ITAR-ja, ampak recimo Brownells pošilja kar precej robe k nam. Pogoj je seveda vrednost pod 100 USD. Drugi pa ne upajo poslati niti vijakov za pritrditev platnic na 1911...

To so moje izkušnje, če ti kaj pomagajo.
vem, da nič ne vem
Odgovori
Super.hvala za odgovor..potem menda ne bo kakšnih težav hvala se enkrat

Poslano z mojega HTC One M9 z uporabo Tapatalk
Odgovori
Naj vzame plato ven iz embalaže in jo pošlje. Tako tudi od blizu ne bo vidno, da gre za nekaj kar bi imelo kakršno koli vezo z orožjem.
Odgovori
tako je... ven iz škatle in nikjer omenit, da je kakorkoli povezano z orožjem. Nikjer naj ne bo gun, weapon, itd. ker če se en jokl vpikne v to, bo zadeva obtičala. Meni so ustavili strelski jermen in 3d prinstano ohišje ventilatorja, ker je pisalo na njemu " gun barrel cooler"...
Odgovori
Tako je tudi planirano ja..mislim, da na plati nic kaj taksnega ne pise. Kolikor je razvidno iz slik. Je pa res da nikoli ne ves kaj se ustavi pri njih. ITAR je svetinja za njih

Poslano z mojega HTC One M9 z uporabo Tapatalk
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)