Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
caliber in njegova prijava
#1
Thumbs Down 
Z začudenjem vam sporočam da je zvesti član foruma "caliber" (15 objav) oddal zoper forum oz. njegovega upravljalca, torej mene, prijavo na informacijskega pooblaščenca.

Ne vem točno kaj želi s tem doseči, vsekakor pa mu lahko pošljemo čim več pozdravov in toplih želja na ZS in/ali email: https://www.strelec.si/forum/user-3709.html
Isti uporabnik je registriran še pod drugim uporabniškim imenom, katerega ne bom omenjal.

Pri takih prijateljih strelske druščine, sovražnikov sploh ne potrebujemo.

Srečno caliber, upam da se kdaj srečava. Dare
administrator / Strelec.si
#2
Fajn bi blo če bi objavu njegov E-mail...
#3
bi upal biti bol konkreten? al je preveč osebno-zasebno?
#4
Kljub vsemu pa teh podatkov ne dajem nikomur. Lahko mu kdorkoli pošlje sporočilo ki bo prišlo na njegov mail.
V dveh tednih kolikor je prijavljen na forum, je uspel narediti več škode kot vsi ostali skupaj.
Če ga morda kdo pozna osebno, naj mu pošlje moje pozdrave. Svet je majhen.
administrator / Strelec.si
#5
Zanimivi prispevki. In član ne več kot mesec dni? Največkrat 3 pike. Man with a plan! Enkrat pa odgovarja celo kot ženska?! :)
Informacijska pooblaščenka bi sicer lahko preverjala, kako so hranjeni in zaščiteni osebni podatki članov foruma; kar pa verjetno ni neka posebnost, ker je forumov polno kajne?
#6
zna bit tud kakšen špicelj, da kontrolira udrihanje po državnih organih glede novih zakonov
#7
(31-01-2018, 18:22)admin Napisal: Z začudenjem vam sporočam da je zvesti član foruma "caliber" (15 objav) oddal zoper forum oz. njegovega upravljalca, torej mene, prijavo na informacijskega pooblaščenca.

Ne vem točno kaj želi s tem doseči, vsekakor pa mu lahko pošljemo čim več pozdravov in toplih želja na ZS in/ali email: https://www.strelec.si/forum/user-3709.html
Isti uporabnik je registriran še pod drugim uporabniškim imenom, katerega ne bom omenjal.

Pri takih prijateljih strelske druščine, sovražnikov sploh ne potrebujemo.

Srečno caliber, upam da se kdaj srečava. Dare

 Sta se že srečala pravzaprav se redno srečujeta[mo.] Hand
#8
Verjetno misliš na uporabnika "kaliber", ta pa je "caliber". S prvim se odlično razumeva. :)
administrator / Strelec.si
#9
Caliber ....
[Image: womens-restroom-750.jpg]

Zdaj pa kar zakleni temo predno se kaj zakuha
#10
Tale Caliber je po moje neka petokolonaška babnica (prispevek glede strelišča v Črnotičih).
Me prav zanima kakšen je bil triger za tak radikalen korak. Zloba, OKM, PMS,...? Vsekakor Pizda z veliko začetnico.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
#11
Pička je spolni organ,pizda pa je karakter od človeka.
#12
(31-01-2018, 20:04)admin Napisal: Verjetno misliš na uporabnika "kaliber", ta pa je "caliber". S prvim se odlično razumeva. :)

 ja ja tud sam ...čeprav me občasno ne mara ma le na forumu :))
#13
Admin, zoper kaj pa je podal prijavo? Forum je javen, njegovo ime nisi širil, tko da kaj pa je lahko sploh še problem? Mogoče psihičke patnje?
#14
Vzrok so gotovo težave pod streho, povod pa sta bili brez dvoma negativni oceni, ki ju je dobil od mene in tebe, pa ne brez razloga.
Dejansko se človek res nima kaj pritoževati, ker mu ni bilo prav nič žalega storjenega, ampak je pa verjetno fajn malo tako nagajat če že nimaš česa pametnega pisat.
Njegovega imena pa sploh ne poznam. Še.

Aja, prijava... ma, pravniški mumbo-jumbo glede splošnih pogojev in podobnih reči, brez katerih bi se svet ustavil. :/
administrator / Strelec.si
#15
Enega takega s temi pikami smo že imel, a so ga spet izpustili...

#16
ni vredno sploh časa zgubljat in trolla še dodatno hranit... kot da ga ni...
#17
(31-01-2018, 23:15)admin Napisal: ..... povod pa sta bili brez dvoma negativni oceni, ki ju je dobil....

Ocenjevanje je res zelo koristna zadeva... ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
#18
nevrotična butara, ki je pisala in argumentirala totalno nekonsistentno, nerazumljivo ter bila triggered vsakič, ko ji je kdo repliciral...
[Image: 1516380981830.jpg]

#19
Kje sploh je ta mongoloid objavljal, ki se ne spomnim sploh tega nicka

Poslano z mojega WAS-LX1 z uporabo Tapatalk
#20
Človek je bil na forum prijavljen kakšna dva tedna in ker je pisal več ali manj bedarije in se spuščal v spore, je dobil takoj nekaj negativnega ugleda. Ker je videl da mu lahko njegovo pisanje škodi, je zato najprej pobrisal skoraj vse svoje objave in nato poslal prijavo IP. Pred tem pa me še malo ozmerjal preko emaila.
Bolnik pač...
administrator / Strelec.si




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)