Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popravljanje prispevkov
#1
Ker sem dobil par vprašanj na to temo, naj tule pojasnim da prispevkov (postov) ni več možno popravljati za nazaj, razen pri oglasih (Prodam/Kupim).

Načeloma je bilo tako zamišljeno že v osnovi, vendar zaradi malo zahtevnejše konfiguracije to v praksi ni delovalo, vendar se s tem nisem ukvarjal, ker dejansko zaradi tega ni bilo težav. Dokler se ni pojavil uporabnik, ki očitno nima vsega pospravljenega pod streho in nam je tudi s pomočjo tega "bug-a" zakuhal cel šmorn.

Skratka, to bo ostalo tako tudi v prihodnje, razen če uspem najti kakšno drugo rešitev. Sicer pa je to običajna praksa ogromne večine forumov in ima stranski učinek, da se pisci zaradi tega malo bolj potrudijo pri pisanju. Poleg tega pa je popravljanje za nazaj ponavadi zelo neučinkovito, saj popravkov navadno ne berejo tisti, ki so originalni prispevek že prebrali.

V izjemnih primerih, kjer gre za kakšno zelo pomembno vsebino, ki jo je treba popraviti, pa lahko to seveda sporočite meni ali kateremu od moderatorjev, pa bomo to uredili.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#2
Kaj pa če bi vključili rešitev, ki jo imajo mnogi forumi in sicer ti omogoča popravek brez kakršnegakoli zaznamka recimo 5 min po oddaji prispevka, nato pa se po kakršnemkoli popravku izpiše recimo "Popravil 1x Strah, nazadnje ob 19:33"?
Odgovori
#3
test

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

test2

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

test2
test3, spet pritisnil na odgovori, pa sem popravil besedilo.

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

test2

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

test2
test3, spet pritisnil na odgovori, pa sem popravil besedilo.

test4, kar sem hotel povedati, da tole ne dela po specifikacijah - Popravi deluje ampak zdaj je integrirano z Odgovori  Whistle
Odgovori
#4
(24-02-2018, 20:37)Strah Napisal: Kaj pa če bi vključili rešitev, ki jo imajo mnogi forumi in sicer ti omogoča popravek brez kakršnegakoli zaznamka recimo 5 min po oddaji prispevka, nato pa se po kakršnemkoli popravku izpiše recimo "Popravil 1x Strah, nazadnje ob 19:33"?

To se sicer da, ampak potem podre popravljanje naslovov v oglasih, kar je dokaj pomembno. Kot rečeno, če najdem rešitev za dve muhi na mah, bom uredil.

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

test2

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

test2
test3, spet pritisnil na odgovori, pa sem popravil besedilo.

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

test2

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

(24-02-2018, 21:16)enter Napisal: test

test2
test3, spet pritisnil na odgovori, pa sem popravil besedilo.

test4, kar sem hotel povedati, da tole ne dela po specifikacijah - Popravi deluje ampak zdaj je integrirano z Odgovori  Whistle

Dela po specifikacijah, brez skrbi. To kar si ti počel je dejansko komentiranje svojih komentarjev. Osnovnega ne moreš popraviti, lahko pa ga citiraš in popraviš citat. Se pa vse objave, ki so napisane v manj kot 5 minutah združijo, tako da izgleda kot ena objava (post), le da so ločene s črto.
Poskusi popraviti svojo prvo objavo v tej temi - kjer piše samo "test". ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#5
popravljeno, zbrisal vse

(24-02-2018, 21:36)enter Napisal: popravljeno, zbrisal vse probam dopisati

(24-02-2018, 21:36)enter Napisal: popravljeno, zbrisal vse

(24-02-2018, 21:36)enter Napisal: popravljeno, zbrisal vse probam dopisati

aha, deluje tako, res je
Odgovori
#6
A sedaj to popravljanje za nazaj deluje ali ne? jaz hitro tipkam in ponavadi spustim kakšno črko.. :( bi blo fajn če bi delal.
Moons out, goons out!
Odgovori
#7
(02-07-2019, 09:17)deadbeef Napisal: A sedaj to popravljanje za nazaj deluje ali ne? jaz hitro tipkam in ponavadi spustim kakšno črko.. :( bi blo fajn če bi delal.
Razen pri oglasih, ne.
Zadeva je enostavno rešljiva če prispevek prebereš, preden klikneš "Objavite prispevek". ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#8
admin Napisal:
deadbeef Napisal:A sedaj to popravljanje za nazaj deluje ali ne? jaz hitro tipkam in ponavadi spustim kakšno črko.. :( bi blo fajn če bi delal.
Razen pri oglasih, ne.
Zadeva je enostavno rešljiva če prispevek prebereš, preden klikneš "Objavite prispevek". ;)

To sem že predlagal in bom še enkrat, ker se mi zdi zelo dobra funkcionalnost. Marsikateri forum omogoča popravljanje prvih 10 minut ali kaj podobnega, potem pa se ta možnost zaklene.

Žal sem jaz eden izmed tistih "dislektikov", ki vidijo napake šele po nekaj minutah :)
Odgovori
#9
No, to pa gre. Zdaj lahko popravljate 10 minut. ;)
Sicer pa tudi t.i. dislektiki znajo brati ali pa ne, ne šele po nekem času. :P
administrator / Strelec.si
Odgovori
#10
(02-07-2019, 10:56)admin Napisal: No, to pa gre. Zdaj lahko popravljate 10 minut. ;)
Sicer pa tudi t.i. dislektiki znajo brati ali pa ne, ne šele po nekem času. :P

:-D
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#11
Thumbs Up 
(02-07-2019, 10:56)admin Napisal: Zdaj lahko popravljate 10 minut. ;)
 
Clap Bow
Odgovori
#12
Bravo vsem!!!
Vsak ti je lahko učitelj; lahko kot svetel vzor, ali kot zastrašujoč primer.
Znanje je orodje, ki ne tehta nič. 
Odgovori
#13
Hvala!
Moons out, goons out!
Odgovori
#14
admin Napisal:No, to pa gre. Zdaj lahko popravljate 10 minut. ;)
Sicer pa tudi t.i. dislektiki znajo brati ali pa ne, ne šele po nekem času. :P

Ti si car Clap

Pivo ali pa dva imaš v dobrem. Če bi vedel kdo si, bi ga dobil že ta teden :)
Odgovori
#15
Zdravo,
več uporabnikov me je opozorilo na težavo, zaradi katere se zdaj ne da popravljati oglasov. Ko sem vklopil možnost popravljanja vsakega posta v 10 minutah, sem pozabil da se to izključuje s popravljanjem oglasov. Ker je ta funkcionalnost pomembnejša od popravljanja prispevkov v nekaj minutah, sem popravljanje v 10 minutah izklopil.
Torej, preden kliknete "Odgovori", preberite kaj ste napisali, pa bo vse rešeno. ;)
lp
admin
administrator / Strelec.si
Odgovori
#16
kaj pa popravljanje v 9 minutah? Mrgreen
Odgovori
#17
(02-07-2019, 10:56)admin Napisal: Sicer pa tudi t.i. dislektiki znajo brati ali pa ne, ne šele po nekem času. :P
Se odloči dislektik, da bo oropal banko.. 
Nabavi pištolj, seveda od švercera na crno... Ko pride tisti dan, uleti v banko pa se zadere:
Vazduh u ruke, mirujte na stanu!!....
... Ovo je pička, pljačka li vam materina!

sorry za OT  Doh
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#18
Včasih sem znal, v naslovu svojega oglasa, pripisati "prodano" ali kaj podobnega, zdaj pa mi mi to, zelo uporabno početje, več ne uspe. EMŠO ali kaj hujšega?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#19
(19-07-2019, 12:20)357 Napisal: Včasih sem znal, v naslovu svojega oglasa, pripisati "prodano" ali kaj podobnega, zdaj pa mi mi to, zelo uporabno početje, več ne uspe. EMŠO ali kaj hujšega?
Kot rečeno je zdaj to ponovno vklopljeno, tako da lahko popravljaš, pravkar preverjeno. ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#20
Hvala. Ob priliki/potrebi bom preveril svoje "sposobnosti". :-D 
Ko boš imel čas, bi prosil, da zbrišeš mojo zadnjo objavo pri preši, ker je precej "nestrokovna". ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)