Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zračna puška
#1
Zanima me ker sem naročil zračno ki naj bi imela 380ms moči ter 4,5kal,če bi izbolšal natančnost puške z izbiro težjega streliva mislim da imajo skoraj gramske metke....
Odgovori
#2
Jaz mislim da so bolj natančne standard 170m/s,pa na plin ali kaj že je, samo da ni vzmeti notri.LP
Odgovori
#3
Puške "na vzmet" so tudi "dokaj" natančne:
[img]http://www.shrani.si/f/1m/9E/RNfjicL/zp2x10.jpg[/img]
[img]http://www.en.kolobok.us/smiles/big_standart/blush.gif[/img]
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#4
Za kero fedrco pa gre [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img]
Odgovori
#5
Anschutz 335 + dober strelec in je tak rezultat ,ali pa stare FWB in njihove breztrzajne "fedrce" katere še danes nesejo v nulo.
Odgovori
#6
"benko8" Napisal:Anschutz 335 + dober strelec
Skoraj si zadel 100%tno... Puška je Anschütz335, dober strelec.... naja. Koncentracija mi ne zdrži nikoli do konca, tak da prek 360 še nisem prilezel [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img] ... je pa vmes kakšen svetel trenutek..
Citat:ali pa stare FWB in njihove breztrzajne "fedrce" katere še danes nesejo v nulo.
lahko malo več o tem napišeš?
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#7
Anschutz 335, ne moremo preimerjati s FWB 300, ki je verjetno mišljena.
Prva je serijska puška in ima odprte merke, druga je standard puška in ima diopter...
S prvo se strelja ( tekmuje ) na tarčo, ki je na sliki ( R-8 ), z drugo pa v precej bolj "gosto" tarčo ( R-4 ).
Nekako iz prve roke. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#8
Točn tako kot je napisal 357 , sam sem pa omenil samo katere "fedr" puške so precizne .Fwb 300 ( po domače ribežen ) pa smo v klubu kupovali po 90- temu letu in to je bilo res čudo tehnike takrat vsaj za nas , kupili smo rabljene pa so že te stale ogromno takratnih mark. Podoben koncept ima sedaj Diana z Air king 54 ,samo nebo nikoli dosegla FWb -jeve kvalitete in natančnosti.
Odgovori
#9
bom malo še zlorabil temo... [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img]
Je kateri kaj več streljal s HW35? Kako bi izgledala primerjava z Anschütz335?
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#10
Hw 35 je trenutno najboljša serijska puška ,ki jo lahko dobiš (govorim za novo). Čeprav HW 35 ni slaba ima 335 dosti boljše merke , bolj nastaljiv sprožilec, boljši bat in tesnila ter zaklepanje cevi. Ima pa slabo stran , da ob bolj grobi uporabi rado poči ohišje sprožilca. Če postavimo puški eno ob drugi ima HW35 glede na pozicijo kopita sprožilec dosti bolj naprej (mene osebno zelo moti pa imam dolge prste) pa tudi streli niso čisto gladki, meni to dost pomen , da je nisem kupil. Najboljš je probat obe puške naenkrat ,da se vid razlika še najbolj jo bo videl tisti ,ki je kdaj tekmoval z 335.
Odgovori
#11
Hvala za poročilo!
Torej negovat ajnšica, dokler bo le šlo. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Citat: Ima pa slabo stran , da ob bolj grobi uporabi rado poči ohišje sprožilca.
Niti ni treba bit grob z njim.. Mamo v društvu že 2 kosa s počenim ohišjem sprožilca. Noja, saj majo že kar nekaj let na grbi, pa tudi vprašanje, kaj so z njimi delali prejšnji lastniki.. Mi je 357 že predlagal eno lepilo, samo je miza še vedno polna drugih projektov [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img]
Citat: Najboljš je probat obe puške naenkrat ,da se vid razlika še najbolj jo bo videl tisti ,ki je kdaj tekmoval z 335
bom ob priliki probal najti nekoga, da odstrelim kako serijo..
Pozdrav,
Robi.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#12
"Robert" Napisal:bom ob priliki probal najti nekoga, da odstrelim kako serijo...
hja, ti posodim HW35 za probo.
Odgovori
#13
Večer fantje in Dekleta!
Sem se ravnokar spotaknil ob tole temo.. torej - glede 335ke: Če kdo rabi ohišje sprožilca, naj mi pošlje ZS. Vem za enega, ki jih dela. Pred kratkim sem zamenjal na eni od klubskih pušk, zadeva paše v nulo. Je pa rezkano iz enega kosa aluminija.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#14
Tule se jih da kupiti:
http://www.strugarstvo-nemec.si/index.php/galerija
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#15
ohišje sprožilca,
...mojster DRAGO čaka zadostno količino, da naredi NOVO serijo ohišij za anschutz 335

lpHrib 
zbiramo naročila
Odgovori
#16
Material in cena?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#17
Rezkani so "iz polnega", ni odlitek. Za ceno se pa ne spomnim več. Ni pa bilo nekaj hudega

(13-08-2018, 21:37)Robert Napisal: Rezkani so "iz polnega", ni odlitek. Za ceno se pa ne spomnim več. Ni pa bilo nekaj hudega

Aluminij
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
#18
Videna naj bi bila tudi jeklena ohišja...Morda kdo ve kaj o tem?
Poleg vzmeti in pistona, se originalno ohišje zelo rado lomi in menjava materiala bi zelo prav prišla, da ne bi lastniki tega rekvizita, imeli preveč glavobola.  ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#19
(13-08-2018, 19:47)357 Napisal: Material in cena?

rezkano iz aluminija, cena za kos cca 55 evro
(info Drago),
ko bo naročeno 50 kosov se začne izdelava!
lpHrib
Odgovori
#20
,,,končno doma OBNOVLJENO, lahko začnemo s pripravami,
hvala "prijateljem in konkurenci iz Loke"

lpHrib
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)