Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] CZ SPORT 2, njen AKAH "klon" .....
#1
Sam iščem prav tako pištolo ... če je rabljena dražja od nove bom še zelo dolgo iskal ...
Lead me, follow me, or get the hell out of my way. -- George S. Patton Jr.
Odgovori
#2
(02-04-2018, 08:24)Jazzy Napisal: Sam iščem prav tako pištolo ... če je rabljena dražja od nove bom še zelo dolgo iskal ...

če je čakalna doba na novo od pol leta do enega leta, potem je logično da bo rabljena dražja. Ker jo dobiš takoj. Ponudba in povpraševanje... ane?
Odgovori
#3
(02-04-2018, 08:42)Kristian Napisal:
(02-04-2018, 08:24)Jazzy Napisal: Sam iščem prav tako pištolo ... če je rabljena dražja od nove bom še zelo dolgo iskal ...

če je čakalna doba na novo od pol leta do enega leta, potem je logično da bo rabljena dražja. Ker jo dobiš takoj. Ponudba in povpraševanje... ane?

Proarmis ima 3kose na zalogi, v tujini pa jih imaš kolikor želiš . . .  če bi se odločil za nov kos.
Odgovori
#4
Proarmis ima to:
https://www.proarmis.si/orozje/kratkocev...-9mm-luger

Torej to ni Sport 2. Kaj so točne razlike pa naj pove kdo ki se spozna.
Odgovori
#5
Ker so čakalne dobe kot je omenjeno 6 mesecev ...se je AKAH znašel in priredil svojo podobo SPORT 2 ..je zelo lepo izdelana ... za več informacij se pa obrnite na PROARMIS g.Žnidarko Tomaž on vam bo znal več povedati :)
Odgovori
#6
Jaz je ne dam niti za 2000, res vrhunska pištola :)
Odgovori
#7
(03-04-2018, 11:56)biker20 Napisal: Jaz je ne dam niti za 2000, res vrhunska pištola :)

Te je že kdo na tekmi premagal s pištolo v ( tržni ) vrednosti 200,00 €?  ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#8
Jah ponavadi je tako, da kdor grada ni videl se seniku čudi. Pa daleč od tega, da bi bila "Škoda" senik.
Grad pa tudi ni...
Odgovori
#9
Sad 
(03-04-2018, 11:56)biker20 Napisal: Jaz je ne dam niti za 2000, res vrhunska pištola :)

Hoto sem samo povedet da je pištola res dobra in vredna vsakega €, samo vidim da tukaj eni spet delate slona iz muhe...
Isto na vseh forumih...

(03-04-2018, 14:35)biker20 Napisal:
(03-04-2018, 11:56)biker20 Napisal: Jaz je ne dam niti za 2000, res vrhunska pištola :)

Hoto sem samo povedet da je pištola res dobra in vredna vsakega €, samo vidim da tukaj eni spet delate slona iz muhe...
Isto na vseh forumih...

Glede grada in senika pa ... hehe pozabite da sem sploh karkoli napisal...
Nasvidenje
Odgovori
#10
In katere so "grad"? Nekje do res max 3.000.
Odgovori
#11
Ima morda kdo izkušnje iz prve roke z Akah CZ 75B 6.0 ? 

Zanimivo bi jo bilo primerjati s CZ Sport 2 , je kdo primerjal ?
Odgovori
#12
https://www.all4shooters.com/de/Shooting...9mm-Luger/

Evo test.
Imam vse kar potrebujem.
Odgovori
#13
(04-04-2018, 13:48)doktor Napisal: https://www.all4shooters.com/de/Shooting...9mm-Luger/

Evo test.

Po tem testu sodeč je Škoda res grad, za ceno senika kakopak!
Odgovori
#14
Streljal sem s CZ 75 Akah, žal pa sem še prezelen, da bi podal realno mnenje, na katerega bi se lahko kdo zanesel... Lahko samo povem, da mi ne sede lepo v roko in da mi je slabše grupirala kot Tanfoglio Gold Match.
Odgovori
#15
Kakšne so torej točne razlike med Sport 2 in Akah CZ 75B 6.0?
Proarmis ponuja nekaj nadgradenj za Akah. Vaše mnenje kaj vse bi bilo treba predelat/dodelat da bi bila vsaj na nivoju Sport 2 ali boljša?
Ali vseeno raje rabljeno Sport 2 za ceno nove? 18 mesecev redko kdo čaka.
Odgovori
#16
(07-04-2018, 09:04)RS45 Napisal: Kakšne so torej točne razlike med Sport 2 in Akah CZ 75B 6.0?
Proarmis ponuja nekaj nadgradenj za Akah. Vaše mnenje kaj vse bi bilo treba predelat/dodelat da bi bila vsaj na nivoju Sport 2 ali boljša?
Ali vseeno raje rabljeno Sport 2 za ceno nove? 18 mesecev redko kdo čaka.

Obe so narejene vrhunsko...pri obeh dobiš vrhunski izdelek...tko da brez skrbi... obe so narejene za natančno streljanje pri Akah zamenjaš samo petelina če želiš narediti iz double stage  v single stage  in seveda da se tudi narediti na proženju ampak je origainal super ne potrebuješ nekaj preveč skrbet...lahko pa tudi kompliceraš in si ga narediš sebi primerno težko.
Zamenjaš lahko tudi  platnice ročaja če želiš imeti poudarjen prijem za prste. In potem streljaš/treniraš in osvojiš medaljo  Thumbup
Akah je iz enake osnove naredil podobno zadevo izdeluje samo črno,Sport pa ima 2 opciji  črno in dualtone (poniklan spodnji zaklep zaradi manjšega trenja med slajdi).
Če si jo želiš/ne čakaš...v Proarmis dobiš vse našteto in lahko začneš kmalu  :2guns: obrni se na g.Žnidarko Tomaž 

LpT
Odgovori
#17
Če je res tako potem ne vidim smisla o naročanju in čakanje 18 mesecev na Sport 2. Če dobiš za cca 1800 EUR enako zadevo takoj...

Kaj bi še bilo top v rangu med Sport 2/Akah in Sig Sauer P210 Super target?
Odgovori
#18
Pardini GT9, 6" cev.
Odgovori
#19
X-Six

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#20
CZ75 SPORT II
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)