Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPSC Češko državno prvenstvo s puško 2018
#1
Takole... včeraj zvečer smo se vrnili iz češkega Znojma, kjer je bilo čez vikend njihovo oz. skupno Češko-Slovaško državno prvenstvo IPSC s puško.
15 prog, 250 strelov, vročina. Dokaj kratke proge (po razdalji), samo dve na "puškovnih" razdaljah, ampak vseeno razmeroma zanimive. Zelo veliko streljanja v kleče ali čepe in niti enega strela v leže. Organizacija odlična, oba dneva smo končali pred predvidenim časom.
V priponki so rezultati overall in po progah.

Open:
Andrej 94. mesto, 61,75%

Standard:
Savo 4. mesto, 89,58%
Tomaž 22. mesto, 75,33%

Savo je odlično in zelo konstantno odpokal in ga je ena pozabljena tarča stala medalje. Zmagal je na 3 progah in pustil za sabo par znanih imen.
Jaz sem s svojim pokanjem relativno zadovoljen, pri zadetkih samo 1 D, sem pa fasal smolo na eni od dveh dolgih prog, kjer se mi je zlomil izvlekač, hkrati pri heblanju še napenjalna ročica in je šla proga z 32 streli v nič. Na srečo je imel Andrej s sabo rezervni izvlekač, Savo pa ročico, da sem lahko nadaljeval tekmovanje. 

Čez par dni se pa itak vidimo v Gorici. ;)


Priponke Male slike
           

.pdf   Overall.pdf (Velikost: 193,15 KB / Prenosi: 254)
.pdf   Stages.pdf (Velikost: 580,41 KB / Prenosi: 277)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#2
???
Odgovori
#3
(30-04-2018, 08:05)admin Napisal: Takole... včeraj zvečer smo se vrnili iz češkega Znojma, kjer je bilo čez vikend njihovo oz. skupno Češko-Slovaško državno prvenstvo IPSC s puško.
15 prog, 250 strelov, vročina. Dokaj kratke proge (po razdalji), samo dve na "puškovnih" razdaljah, ampak vseeno razmeroma zanimive. Zelo veliko streljanja v kleče ali čepe in niti enega strela v leže. Organizacija odlična, oba dneva smo končali pred predvidenim časom.
V priponki so rezultati overall in po progah.

Open:
Andrej 94. mesto, 61,75%

Standard:
Savo 4. mesto, 89,58%
Tomaž 22. mesto, 75,33%

Savo je odlično in zelo konstantno odpokal in ga je ena pozabljena tarča stala medalje. Zmagal je na 3 progah in pustil za sabo par znanih imen.
Jaz sem s svojim pokanjem relativno zadovoljen, pri zadetkih samo 1 D, sem pa fasal smolo na eni od dveh dolgih prog, kjer se mi je zlomil izvlekač, hkrati pri heblanju še napenjalna ročica in je šla proga z 32 streli v nič. Na srečo je imel Andrej s sabo rezervni izvlekač, Savo pa ročico, da sem lahko nadaljeval tekmovanje. 

Čez par dni se pa itak vidimo v Gorici. ;)
Čestitke fantje! Škoda Tomaž za "strojelom", ampak kljub dolgi progi z ničlo 75%! Bravo!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)