Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pohvala UE
#1
Da ne bo pomote ne odpiram nove teme, vendar glede na to, da je Admin pametno zaprl prejšnjo temo bi rad samo nekoga pohvalil.
UE Tobačna Ljubljana je kar se teh stvari tiče, glede na pričanje drugih ENKRATNA.
V najslabšem primeru je nabavno dovoljenje izdano v štirih dneh, seveda če je vloga podana v ponedeljek. Četrtek je zaprt za stranke, razen sprejemne pisarne. Če pa dam vlogo v ponedeljek in prosim za urgentno rešitev, sem nabavno dobil že v torek popoldan.
Vedno prijazni, korektni, seveda če si tudi ti korekten do njih.
UE Tobačna Oddelek za javni red in mir so ODLIČNI.
Če se kdo s tem ne strinja naj razlog poišče pri sebi, jaz nikdar nimam težav.
Odgovori
#2
Se pridružujem temu, res so na UE Tobačna, oddelek za Javni red in mir enkratni. Žal sem pozabil ime uradnika (gre za mlajšega človeka), ta je še posebej prijazen, odprt, se ekstra potrudi in pove kot je. Nabavno je ponavadi v 3-4 dneh v "kaslcu".

Nazadnje ko sem bil tam, je za vpis orožje potreboval podpis nadrejene. Ker je ni bilo v pisarni, jo je s kulijem in žigom iskal po hiši in jo v nekaj minutah našel na malici in sta mi ob solati vpisala orožje.

Kapo dol in res so lahko zgled vsem v JU!
Odgovori
#3
Super. Bom čez dobrih 55 dni napisal spet svojo izkušnjo ob izdaji nabavnega, saj mi je "moj" referent zagotovil, da bom počakal vsaj dva meseca, ker hitreje res ne gre.
lp Melly
Odgovori
#4
Pohvala UE Ljubljana Tobačna tudi z moje strani Clap . Celotni ekipi!

Res so ažurni in korektni, razen v določenih primerih, recimo  v primeru
 http://www.strelec.si/forum/thread-19711.html  jim manjka ustreznega praktičnega poznavanja orožja in  njihovih lastnosti.
Razumem jih, saj niso strelci/poznavalci orožja ampak birokrati, kateri svoje delo opravljajo po svojih najboljših močeh v skladu z veljavno (dvoumno/troumno/štiriumno) zakonodajo.

Ni vse v birokraciji, nekaj je tudi zdrava kmečka logika.

LP, 

Andrej Lukanovic
Odgovori
#5
Se pridružujem pohvalam. UE Ljubljana oddelek za javni red in mir je lahko vzgled servisiranja državljanov.
Odgovori
#6
Tudi sam bi pohvalil UE Kranj, korektni, hitri, tako da thumbs up!



Lp, Ž
Odgovori
#7
Tudi moja včerajšnja (in seveda vse predhodne) izkušnja na UE Ljubljana potrjuje zgornje zapise.
Odgovori
#8
Pohvalil bi tudi UE Velenje oddelek za upravne notranje zadeve.
Ažurni, korektni in hitri.
Z veseljem urejaš zadeve pri njih.
lp Milan
Odgovori
#9
UE Ljubljana - Tobačna Thumbup

L.p.
Z
Odgovori
#10
Pohvale UE Logatec ko ti referent izda nabavno dovoljenje v 15h !

(29-05-2018, 12:04)gorazdb Napisal: Pohvale UE Logatec ko ti referent izda nabavno dovoljenje v 15h minutah!
Odgovori
#11
Pohvale UE Logatec ko ti referent izda nabavno dovoljenje v 15h minutah!
Odgovori
#12
Zdaj je pa počasi dovolj s temi pohvalami. Jim boste nakopali težave zaradi površnega dela... ;)
Zakaj bi nekaj storil v eni uri, če pa imaš časa 30 (ali več) dni...
Odgovori
#13
26.5. sem dal vlogo za nabavno
13.6. sem bil na obisku pri načelniku UE, kateri mi je predlagal, naj vsakič, ko gre čez rok, vložim urgenco direkt na njegov mail naslov, sem čakal da poteče 30 dni in glej zlomka:
22.6. sem dobil po pošti nabavno, vendar se vsebina ne ujema z mojo vlogo (napačen tip orožja), takoj sem klical na UE, so bile še uradne ure za stranke, pa referenta nisem dobil, potem sem zvedel, da je šel na dopust do 3.7.
26.6. sem se odpravil na UE, punca, ki menjuje referenta je bila zelo prijazna, dal sem ročno napisano vlogo za popravek nabavnega dovoljenja (potem ko je ugotovila, da je moja vloga pravilna), obljubila mi je, da me takoj, ko bo rešen popravek, pokliče.

Tole je kot kakšna turška nadaljevanka.
lp Melly
Odgovori
#14
Citat:Tole je kot kakšna turška nadaljevanka.


Katera UE?
Odgovori
#15
sliši se kot KP
Odgovori
#16
načelnik, punca ki zamnjuje referenta (nekdo na UE) lahko ob uporabi 223 člena Zup enostavno popravi napako referenta. nič čakati 
za vsak € davka ki ga plačaš zahtevaj najboljšo storitev
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)