Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19. Srečanje Društva ostrostrelcev v Ljubljani
#1
Spoštovani člani,
 
Vabimo vas na že 19. klubsko tekmovanje, ki bo na domačem strelišču v soboto, 7.7.2018 z začetkom ob 9.00 uri.
 
Pomerili se bomo v naslednjih disciplinah:

1. VK Pištola, 25m, 20 strelov;
2. VK Revolver, 25m, 20 strelov;
3. MK pištola/revolver, 25m, 20 strelov;
4. VK puška z optiko, z mize, 100m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;
5. VK vojaška/taktična puška odprti merki, z mize, 100m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;
6. MK puška odprti merki, z mize, 50m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;
7. MK puška z optiko, z mize, 50m, 20 strelov, dovoljen sprednji in zadnji naslon;


Lep strelski pozdrav do sobote – muš!

Predsednik Društva ostrostrelcev v Ljubljani in vodja tekmovanja


Jurij Cigler-Muc
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#2
Objavljamo rezultate 19. srečanja Društva ostrostrelcev v Ljubljani.
Vsem tekmovalcem se zahvaljujemo za obisk, sodnikom in pomočnikom pa za pomoč pri organizaciji.

Jubilejno 20. srečanje bo predvidoma v soboto 4.8.18 in bo v bolj sproščenem vzdušju z manj tekmovalnosti in več zabave.

Do takrat na svidenje!

Jurij Cigler-Muc
Vodja tekmovanja


Priponke
.xlsx   19. srečanje DovL.xlsx (Velikost: 28 KB / Prenosi: 336)
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#3
(08-07-2018, 16:13)TARČA d.o.o. Napisal: Objavljamo rezultate 19. srečanja Društva ostrostrelcev v Ljubljani.
Vsem tekmovalcem se zahvaljujemo za obisk, sodnikom in pomočnikom pa za pomoč pri organizaciji.

Jubilejno 20. srečanje bo predvidoma v soboto 4.8.18 in bo v bolj sproščenem vzdušju z manj tekmovalnosti in več zabave.

Do takrat na svidenje!

Jurij Cigler-Muc
Vodja tekmovanja

Napacna tabela? Lp
Odgovori
#4
Tabela je od prejšnje tekme.
Odgovori
#5
SUPER tekma,družba,spremembe ....


MUC je včeraj naredu eno ODLIČNO spremembo - umaknu se je za lonce

rezultat te poteze: - vrhunsko skuhane hrenovke ...prisežem
                          
                           - daleč najboljše organizirana tekma doslej (enakovredna  SP Pragersko)


fantje so praktiki ... preprostega pristopa .... brez kompliciranja ...zadevo  so  BREZ napak speljali za čisto 10 !!!


časovnice so se držali kot pijanec plota ......BRAVO

[Image: casovnica.jpg]





MUC mogoče bi blo pametno da bi enako naredu  pri  objavi Rezultatov ........
Odgovori
#6
...digitalizacija seveda nagaja pri uvajanju,
posebno če nimaš preveč pozitivnega pristopa,
sicer pa je med strelci NEKAJ vrhunskih strokovnjakov,
ki bi morda pomagali, čeprav so bili že odklonjeni...

pozdrav hrib48
(vseeno čakamo prave rezultate)
Odgovori
#7
Hvala za pohvale, glede objave pa se kot po navadi posipam s pepelom...
Na tej tekmi sem ob odsotnosti Markota na mestu glavnega sodnika, tudi jaz vodenje rezultatov prepustil mladim, ki so stvari vzeli v svoje roke, vključno z delno digitalizacijo. Zadeva se je odlično obnesla in na tem mestu se še enkrat zahvaljujem vsem, ki so sodelovali, predvsem mlademu Lovru Fekonji, ki je suvereno prevzel moje delo razporeditve strelcev na časovnico in vpisa rezultatov v tabelo. Strelski del tekmovanja je bil tako kljub 7 serijam na 26 strelskih mestih končan v rekordnem času brez kakšnih koli zapletov. 
No zapletlo se je na koncu pri prej omenjeni delni digitalizaciji, saj imajo digitalni podatki eno slabo lastnost...enostavno izginejo, največkrat takrat, ko se po Murphyju najbolj mudi!

Sicer bom z največjim veseljem prepustil tudi objavo rezultatov prvemu, ki bo pokazal resen interes prevzeti to pomembno nalogo. Potihnem sem sicer računal, da mi bo poleg loncev tokrat uspelo tudi ustreliti eno rundo, ampak upanje ostaja do naslednjič.

Prava tabela priložena.

Vaš Muc


Priponke
.xlsx   19. srečanje DovL.xlsx (Velikost: 28,59 KB / Prenosi: 427)
Trgovina Tarča, Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana, Tel: 070 806 178
Odgovori
#8
...nekaj vtisov sobotnega dopoldneva...hrib48


Priponke Male slike
                                       
Odgovori
#9
Odločitev je padla, Muc me je prepričal...

Na naslednji tekmi bo elektronska tabla za rezultate. 
Ko bo sodnik ocenil tarčo, bom vnesel rezultat v tabelo. In na strelišču bo monitor, na katerem boste lahko v živo streljali rezultate. Rezultati bodo dosegljivi tudi na tvojem mobilniku. Vnesel boš le kodo tekme in videl vse rezultate. Tudi če boš prizorišče tekme zapustil, boš lahko v sosednji gostilni spremljal rezultate.

Upam, da mi uspe narediti tudi vpogled v sliko tarče. Torej da boš lahko preveril, kako si streljal, kako je streljal tvoj kolega... Ko boš kliknil na rezultat, se bodo pokazale slike tarč.

Zato, vabljeni na naslednjo tekmo v čimvečjem številu...

Sprejemam pa seveda tudi predloge za izboljšave...

Tomaž
Odgovori
#10
Top zadeva!


Podobno rešitev imajo tudi na tekmovanjih z zračnim orožjem, kjer lahko rezultate in tarče spremljajo kar v lokalu Troja nad streliščem.
Odgovori
#11
Ti bi bila vrhunska rešitev... končno napredek! Clap
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)